Záhněda a křišťál 320 g vzácné "Boží oči" z Indie - "Dévický chrámový komplex", posvátný zeolit - Mistrovský krystal Přírodní zeolit, neupravený - Akášický krystal. 10,7 x 8,3 x 5,8 cm. Indie (Puné)

Kód: ZAH88
1 800 Kč / ks
Skladem

Naprosto mimořádný, posvátný a energeticky extra čistý zeolit z indické Puné - krystaly záhnědy a křišťálu ("Boží oči") narostlé na vulkanické hornině, některé z nich léčitelské (oboustranně zakončené), množství krystalů s duhovými zrcadélky ("Dévické chrámy"), další Elestial ("Dary andělů"), zároveň se zachovalými "záznamy" v podobě šrafování, klínových a Akášických znaků. Jde o velmi "čitelný", jemný a pečující kámen vhodný jak pro základní, tak i pokročilou práci s kameny (léčitelství, harmonizaci, channeling, interpretaci záznamů z Akaši).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento výjimečný "Kosmický/Vesmírný krystal", řadící se mezi posvátné indické zeolity, které osobně považuji za krystaly s ohromným potenciálem a budoucností, zvláště v této, pro lidstvo i planetu, tak převratné době, je díky své pestrosti krystalů i extrémní energetické čistotě ideálním kamenem nejen pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ale i pro ty, kteří potřebují energeticky vyladit, očistit či ochránit prostor i sebe sama.  

Vlastnosti:

  • silný a extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal", tzv. "Boží Oči" vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na zeolitové křišťály a záhnědy naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají, 
  • harmonie, relaxace, meditace, rychlé uvedení do dalších úrovní vědomí,
  • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši", 
  • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb,
  • spokojenost, motivace a radost ze života,
  • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí, mediálního branwashingu aj.), 
  • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

Náhled do Akášických záznamů nám umožňuje porozumět tomu, co se nám v životě odehrává a pochopit souvislosti. Dokázat se vhodně rozhodnout, vědět, jaká nadání nechat rozvinout, čemu se profesně věnovat, jaké vztahy nám prospívají a které nikoli, kdy je vhodná doba k uskutečnění toho či onoho. Energetická čistota těchto křišťálů pro tělesnou, duševní i spirituální podporu je enormní. I ti, kteří s minerály pravidelně nepracují, vnímají v jejich blízkosti hluboký klid a důvěru, že je o ně postaráno za všech okolností. Zeolitové záhnědy a křišťály nás spolehlivě zbaví vlastních omezení, strachů, bloků, traumat i nezpracovaných zážitků. K zacelení těchto citových a emočních "jizev" dochází většinou zcela a již není třeba zkoumat zbytečně souvislosti, ale posunout se dál. Jejich velkou výhodou je též lehkost a snadnost s jakou se s nimi dá pracovat. Nevyžadují od nás žádnou speciální dovednost. Sami nám snadno napoví, jaké místo v prostoru by jim vyhovovalo. Stejně tak jednoduše nám při troše "naladění se" poskytnou odpovědi na naše otázky a pomohou s řešením životních situací, ve kterých jsme se ocitli.  

"Dévické chrámy" v sobě ukrývají "bytosti-pomocníky", kteří nám pomáhají srozumitelněji předávat informace uchovávané v kameni. Jejich "duhová zrcadélka" nám umožňují nahlédnou do hloubky nás samých, do charakterů a záměrů lidí kolem nás, mezilidských vazeb i životních situací, kterým v daný moment nerozumíme. Vnitřní duhové odlesky, symboly trvalého spojení s Božstvím, jsou patrné pod určitými úhly a sdělují nám tím, že každá situace má řešení, jen je třeba na ni nahlížet z těch správných perspektiv.   

Další posvátné ZEOLITY ZDE

Další KŘIŠŤÁLY ZDE

Další ZÁHNĚDY ZDE

STANDARDNÍ VYUŽITÍ KŘIŠŤÁLU A ZÁHNĚDY VE FENG ŠUEJ:

Křišťál sám o sobě je zároveň nejuniverzálnější a nejsilnější "kamenný zářič" na světe. Je naprosto základním a nepostradatelným při práci s minerály, v krystaloterapii i ve Feng Šuej. Má schopnost násobit účinky jiných minerálů umístěných v jeho blízkosti. Blahodárné účinky křišťálu jsou již po tisiciletí vyhlášené. Poskytuje silnou ochranu, očišťuje od všeho škodlivého a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem sebe. Je nazýván Kamenem čistoty, neboť přitahuje pouze "křišťálově čisté" myšlenky, záměry i chování a odvrací negativní energie všeho druhu. Projasňuje mezilidské vztahy a odhaluje i tu nejskrytější pravdu. 

Záhněda je nejsilnější ochranný kámen v prostoru a ve Feng Šuej je de facto nepostradatelným. Tento kámen je úzce napojen na stabilizační energii Země. Blokuje patogenní zóny, odstraňuje a transformuje vše negativní. Lidskému tělu dodává energii a „uzemňuje“ ho.

Umísťuje do vstupních prostor domácností nebo kanceláří (ve Feng Šuej zvaných Ming Tang). Vhodným místem je i oblast Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); případně se dá umístit i v Západním sektoru (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). 

Umístění poblíž osob dodává  odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování.

Špatný spánek, noční můry, negativní myšlenky, sklony k sebepoškozování  – umístění v ložnici (pod postelí nebo poblíž nohou).V případech nutnosti blokování a odklonu mentálního vysílání z okolí (manipulace, negativní myšlenky druhých apod.) je vhodné mít kámen co nejblíže hlavě (zejména v noci).   

Při bolesti zad je pro záhnědu ideálním místem prostor pod postelí.

Podpora komunikace a dosahování cílů – umístění v kanceláři nebo v Jižním sektoru domácnosti.

V jihozápadním Feng Šuej sektoru napomáhá záhněda stabilitě mezilidských, partnerských a rodinných vztahů.

Další blahodárné účinky záhnědy v lidových tradicích a krystaloterapii:

Využívá se pro tělesnou ochranu před vším negativním a podporuje odvod nežádoucích látek z těla. Energeticky "spaluje" cholesterol. Využívá se po chemoterapii, pro úlevu od různých bolestí (zejména hlavy, beder, při namožení aj.) Příznivě ovlivňuje břicho, nohy, kyčle a rozmnožovací orgány. 

Stres – při stresu se drží v rukou po dobu několika minut (pomáhá i vizuální soustředění se na krystal).  

Původ: Indie (Puné)

Doplňkové parametry

Kategorie: Záhněda
Hmotnost: 0.32 kg
Rozměry:: 10,7 x 8,3 x 5,8 cm