Morion a Záhněda z ČR raritní "Léčitelská a Vladařská Katedrála" s Dévickými chrámy, posetá Kódy, s "Originálním Klíčem". Top kvalita a zachování krystalů, energetická čistota. 500 g Vzácně kombinovaný "Mistrovský krystal". Česká republika (Horní Bory). 11 x 9,8 x 8,4 cm

Kód: ZAH97
4 500 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Unikátní a dechberoucí Samoléčitelský chrámový komplex z ČR - morionová špice s výrazně se rozšiřující spodní plochou kompletně prorostlou nespočtem "zhojených" krystalů ("Samoléčitel"), množstvím elestial krystalů křišťálu a záhnědy s vnitřní duhou ("Dévické chrámy"), navíc mnohé oboustranně zakončené (léčitelské - urychlující přenos energie), některé i s vrcholovou kouřovinkou a oranžovým limonitem. Kámen je plně energeticky "odemčený" - stěna Koruny/hlavího chrámu disponuje již vytvarovaným "Originálním Klíčem", s kvantem prolisovaných "Kodů a Záznamů"; spojnici mezi morionem a Korunou tvoří další kódový útvar evokující Vladařské sídlo - hradní komplex na skále (osobně mi tvarem připomíná Karlštějn) s přirostlou strážní věží ve tvaru žezla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V poslední době (dovolil bych si říct "převratné") čím dál hlasitěji a intenzivněji vnímám, že kameny z naší vlasti "chtějí být vice mezi lidmi", proto jsem se rozhodl i tento uníkátní skvost uvolnit k užitku někomu s čistými záměry, kdo plněji využije výjimečné síly a rozsáhlých schopností tohoto úchvatného kamene. Dokonalá kombinace a uspořádání, množství "Mistrovských krystalů", nepřehlédnutelná symbolika, původ kamene i datum, kdy se dostal na světlo (nález během svátků přelomu let 2011/2012 - počátek "transformace vědomí"), mě vedou k jednoznačnému závěru, že se jedná o velkého a silného pomocníka pro naši zem.

Tento kámen je ideálním pomocníkem pro terapeuty, duchovní průvodce, Feng Šuej odborníky apod. Též se domnívám, že takto čitelný, srozumitelný, samopečující a "odemčený" kámen s vlastní odvěkou moudrostí nevyžaduje od člověka nějakou mimořádnou dovednost, vyjma láskyplné péče a důvěry. Tudíž je vhodný i pro někoho, kdo s kameny teprve začíná. Určitě mu velmi jasně napoví, kde chce být umístěn.    

Vlastnosti  

"Samoléčitelé" a "Katedrály" díky své struktuře, energetickému vyzařováním a schopnostem se řadí mezi tzv. Mistrovské krystaly, podobně jako indické zeolity. V této "požehnané" kombinaci s léčitelskými a zesilujícími krystaly se jejich schopnosti rozšířily i o možnosti silné energetické podpory v ozdravování člověka, harmonizaci prostoru a v této mimořádné podobě a původu i k energetické rovnováze v naší zemi

Jde o silný a čistý "posvátný krystal" vhodný i pro:

  • uzemnění, relaxaci, meditaci, vnitřní klid 
  • napojení se na vyšší úrovně vědomívlastní spiritualitu i duchovní průvodce a pomocníky,   
  • znovunabytí spokojenosti, motivace a radosti ze života
  • vytvoření ochranného tělesného i mentálního štítu (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí aj.) 

Morion (více o morionu zde) - je nejtemnější formou křemene, nejtmavším druhem záhnědy. Nejen jeho zabarvením, ale i způsobem jakým se projevuje, je symbolickým protipólem křišťálu (který je také obsažen v tomto "misrovském krystalu". Křišťál je průhledným, „nejčistším“ křemenem vůbec, „univerzálním zářičem“. Stará se o energetické prozáření a prosvětlení všeho ve svém okolí, a to na každé z fyzických i energetických úrovní. Morion je vydatným pomocníkem pro „likvidaci“ všeho nepotřebného a pro ochranu prostoru i člověka. Velmi často jsou proto křišťál společně s morionem doporučovány jako „dokonalá dvojka“ s všestranným uplatněním.  

Osobně považuji morion za nejsilnější kámen pro odklon negativních vlivů i následnou ochranu prostoru. Je průrazný, svou „práci“ odvádí důsledně a beze zbytku. Přesto je v osobním kontaktu velmi jemným, citlivým, a srozumitelným, a to i pro ty, kteří s krystaly teprve začínají. Morion se spolehlivě postará o „energetický úklid“ nejen v zaneřáděném prostoru, ale „vymete špínu“ i z těch nejtemnějších zákoutí naší mysli i těla, pomůže nám jako letící šíp prorazit stagnaci a udat směr v nerozhodnosti, při ulpívání na starém a přežitém. Boří nefunkční vzorce chování, nezdravé partnerské a rodinné vazby, psychické zátěže z minulosti, inkarnační uzly i rodové kletby. Dodá nám sílu rozloučit se se vším, co není v souladu či dokonce potlačuje projev naší Duše, potenciál našeho Bytí a vedení Světlem. Morion nám pomůže zbavit se fyzických, emočních i citových závislostí a vrátit se k vlastnímu neomezenému zdroji lásky a radosti ze života.

Záhněda (více o záhnědě zde) - je pro její enormní ochrannou sílu nepostradatelným krystalem ve Feng Šuej. Je úzce napojena na hlubinou energii Země. Při krystaloterapii ji přikládám či umísťuji poblíž bederní oblasti nebo až pod chodidla, je-li třeba "ukotvení/uzemnění" osoby, která se často ztrácí v množství myšlenek nebo naopak často ve snění a neudrží dlouhodobě pozornost na "tady a teď". Záhněda dopomáhá zklidnění a zbavení se stresu, navíc je silným zdrojem "rychlé energie" pro organizmus. V prostoru spolehlivě blokuje patogenní zóny, odklání elektromagnetické záření, odstraňuje a transformuje vše negativní. Pomocí záhnědy ve Feng Šuej pomáháme také dosahovat životních a kariérních cílů. Záhněda je skvělá při potížích se spánkem. Dodává odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování.

Morion s Záhněda ve Feng Šuej

Z pohledu aplikovaného Feng Šuej se jedná o energeticky „silně výkonný kámen", zejména pro jeho schopnosti odklánět vše, co by mohlo negativně působit na prostor i jeho obyvatele. Hojně se uplatňuje k blokování účinku geopatogenních zón, odklánění elektrosmogu, pro čištění tzv. "nemocných budov" od chemických rozpouštědel, tmelů a dalších moderních stavebních materiálů, používaných zvláště v novostavbách a při rekonstrukcích.

Ochrana domácnosti nebo kanceláře - ideální umístění co nejblíže vstupním dveří (Ming Tang).

Trvalý „Energetický úklid“ a odklon nežádoucího na všech úrovních – střed nemovitosti (Tai Chi); vhodná kombinace s křišťálem. 

Východní sektor - Nevyřešené záležitosti z minulosti: psychické potíže, traumata, závislosti. Vleklé spory, rodinné a rodové zátěže, nezdravě závislé mezigenerační vazby, neuzavřené bývalé vztahy aj.       

Západní sektor – pro čistotu záměrů a zhmotnění našich vnitřních přání a tužeb.

Jihozápad, Ložnice – pro opravdovost a ryzost ve vztazích; očista od nepotřebného. Pro nezadané ho lze úspěšně využít pro nastolení energeticky čistého a láskyplného prostředí pro nového partnera

Osobní ochranný štít (talisman) – pro odklon neprospěšného a nežádoucího; ochrana před intrikami, pomluvami, manipulací, mentálním vysíláním a brainwashingem apod.

Špatný spánek, noční můry, bolesti beder – umístění v ložnici, pod postelí či poblíž spodních tělesných partií.

Stres – při stresu se morion svírá v dlaních po dobu několika minut (pomáhá i vizuální soustředění se na krystal).

Účinky v tradicích a krystaloterapii

Pro dodání odvahy, rozpouštění strachů, jako pomocník při rozhodování. Využívá se k energetické podpoře při "spalování" cholesterolupo chemoterapii, pro úlevu od různých silných bolestí (zejména hlavy, beder, při namožení, menstruaci aj.) Příznivě ovlivňuje stav nižších tělesných partií - zejména břicha, nohou, kyčlí, ledvin, močového měchýře a rozmnožovacích orgánů. 

Původ: Česká Republika (Dolní Bory)

Doplňkové parametry

Kategorie: Záhněda z České Republiky
Hmotnost: 0.5 kg
Rozměry:: 11 x 9,8 x 8,4 cm
Položka byla vyprodána…