Malachit náramek z velkých kuliček 0,9 cm !!! náramek z čistě přírodního malachitu. profesionální výbrus ve šperkové kvalitě.

Kód: MALNAR1
800 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

100 % přírodní. nedobarvovaný náramek z malachitu je vyroben z pravidelných kamenných kuliček o průměru 0,9 cm ve šperkové kvalitě, s profesionálním výbrusem a vysokým leskem. Kuličky jsou navlečeny na elastické mnohovláknité gumce s vysokou výdrží o délce přibližně 19 cm. Náramek je pružný, sedí všem běžným velikostem zápěstí.

Malachit je silný ochránce člověkaUtužuje mezilidské vztahy. Je vyhlášeným kamenem pro léčbu ženských potíží. Uplatňuje se v šamanských rituálech, zejména v ženských kruzích. Je nazýván "Kamenem porodní báby", neboť jako talisman držený v dlani nebo umístěný v blízkosti rodičky usnadňoval porod a značně tlumil porodní bolesti. Malachit  je také velmi vhodným pro nastartování čehokoli nového. Ať již podnikání, změnu zaměstnání, volbu nového bydlení, nalezení nového partnera apod. 

Blahodárné účinky na zdraví: je vyhlášeným "všelékem" a detoxikačním kamenem (játra, ledviny, krev). Rychle zklidňuje, pomáhá při bolestech hlavy a migrénách. stará se o optimální funkci štítné žlázy. Je vhodným podpůrným minerálem při různorodých ženských potížích - má příznivý vliv na pohlavní orgány, tlumí menstruační křeče aj. Využívá se pro vyrovnávání krevního tlaku, potížích se srdcem, žaludkem, při artritidě, astma, epilepsii. Také pro zlepšení funkce štítné žlázy, zvýšení imunity, pro hojení otoků, poranění, zlomenin, kloubů a kosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ke šperku z malachitu lze pořídit i dárkovou krabičkuhttps://www.fengsuejkameny.cz/vyberove-naramky-z-prirodnich-kamenu/sperkova-krabicka-na-naramky/.

Pokud se malachit používá v elixíru, tak pouze v nepřímé metodě (viz. https://www.fengsuejkameny.cz/kategorie/smesi-kamenu-na-vyrobu-lecivych-elixiru/). 

Více o vlastnostech malachitu a jeho uplatnění ve Feng Šuej naleznete zde: Malachit léčebné vlastnosti a užití ve Feng Šuej

Původ: Demokratická Republika Kongo

Upozornění: Malachit je relativně měkký kámen a tudíž velmi citlivě reaguje na agresívní prostředí. Pro zachování jeho unikátní barvy i kresby se při nošení tohoto šperku vyvarujte jeho styku s rozpouštědly, saponáty, mycími prostředky, solí apod. Taktéž ho chraňte před případným poškrábáním (např. kovovými náramky, hodinkami aj.) Nedoporučuje se při činnostech, při kterých dochází k nadměrnému nadměrně pocení.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Výběrové náramky z přírodních kamenů
Délka:: 19 - 20 cm
Položka byla vyprodána…