Avanturín náramek - průsvitné kvalitní kuličky 0,8 cm s vysokým leskem. "Kámen bohatství, hojnosti a prosperity" Pravý, přírodní, nebarvený. Více-vláknitá kvalitní gumička. Délka 19 cm

Kód: AVANAR1
360 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Náramek z průsvitných kuliček pravého nebarveného přírodního avanturínu, více-vláknitá gumička (probarvená v odstínu kamene) s dlouhou životností. Avanturín je vyhlášeným krystalem proudící hojnosti a požehnání ve všech sférách. Podporuje trvalý dostatek v materiální oblasti, přitahuje životní pestrost a zároveň se stará o vnitřní soulad (rovnováha jing a jang) i smysluplnost našeho konání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek z průsvitného přírodního avanturínu je vyroben z pravidelných kuliček ve šperkové kvalitě, s profesionálním výbrusem a vysokým leskem. Kuličky jsou navlečeny na elastické více-vláknité gumce o délce přibližně 19 cm. Náramek je pružný, sedí všem běžným velikostem zápěstí.

Avanturín je silným harmonizačním a zklidňujícím kamenem, jedná se o druh křemene. Odklání vše, co by mohlo narušit naši tělesnou a psychickou stabilitu. Avanturín spojuje rozumovou a intuitivní sféru našeho jednání. Pomáhá nám vidět a chápat okolní svět „jasně“ a srozumitelně, proto bychom ho měli mít nablízku při nutnosti učinit důležitá rozhodnutí (zprostředkuje nám jasný vhled a rychlý úsudek). Avanturín je díky jeho naladění na vše živé vhodným kamenem pro všechny, kterým není lhostejný stav naší planety, zejména zeleně, rostlin a stromů. Jeho schopnost podpory v krystaloterapii, ať ijž ve fyzické či mentální úrovnije enormní. Zvláště pak při energetické očistě, detoxikaci organizmu, posílení funkce jater a také zraku. Uplatňuje se při závislostech na alkoholu, drogách, sladkostech aj. Blahodárně působí na potíže se štítnou žlázou, při hormonálních poruchách, obezitě, potížích se srdcem a krevním tlakem. Využívá se též pro regulaci látkové výměny, při silných bolestech hlavy a migrénách, při alergiích a problémech s kůží. Také při zánětech dutin, rýmě, nachlazení a urogenitálních potížích. V mentální oblasti se stará o odklon negativních myšlenek, vlastních i cizích (vč, manipulace). 

Původ polodrahokamu: Brazílie

DALŠÍ KVALITNÍ NÁRAMKY ZDE 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výběrové náramky z přírodních kamenů
Hmotnost: 0.019 kg
Délka náramku:: cca 19 cm
Položka byla vyprodána…