Rubelit (vzácný růžový turmalín) - Ústřední kámen Svatováclavské Koruny přírodní surový rubelit / růžový turmalín v křemeni. 13 x 10 x 9 cm. 780 g !

 

Růžový turmalín / Rubelit je ochranný kámen, dodávající fyzickou energii. Učí sebelásce. Růžový turmalín je vyhlášeným kamenem moci. Zejména nad vlastním životem. Rubelit dokáže aktivovat energii v momentech, kdy se potřebujeme prosadit, dosáhnout uznání, vést lidi, prezentovat se. Je proto srozumitelné, proč se červený turmalín dostal na ústřední pozici ve Svatováclavské koruně (nejedná se o rubín, jak se původně mylně předpokládalo). Skvělý kámen do ložnice pro jeho schopnost podporovat libido a aktivovat sexuální energii.  

Dostupnost Vyprodáno
1 800 Kč / ks
Kód produktu RUB4
Kategorie Turmalín růžový (Rubelit)
Položka byla vyprodána...
 

Přírodní surový růžový turmalín o hmotnosti 780 g.

Růžový turmalín (Rubelit) je vyhlášeným kamenem moci. Zejména nad vlastním životem. Rubelit dokáže aktivovat energii v momentech, kdy se potřebujeme prosadit, dosáhnout uznání, vést lidi, prezentovat se. Je proto srozumitelné, proč se červený turmalín dostal na ústřední pozici ve Svatováclavské koruně (nejedná se o rubín, jak se původně mylně předpokládalo).

Růžový turmalín (i jiné turmalíny) se ve Feng Šuej využívá všude tam, kde je třeba dát do rovnováhy jin a jang energii.  

Jako silný ochranný kámen umísťujeme turmalín poblíž vchodových dveří, na místo, kde pracujeme nebo se nejčastěji nacházíme.

Jde o vhodný kámen do manažerské kanceláře.

Rubelit dokáže velmi silně podpořit v dosahování cílů, v kariéře, dokonce i v momentech tápání "co dál". Za tímto účelem by neměl chybět na pracovním stole, v jižním Feng Šuej sektoru. Umístění na západě je ideální,  máme-li záměr již jasně definován.

Ve Feng Šuej v ložnici přináší tento kámen největší užitek při potřebě zvýšení sexuální energie a libida. 

 V západním sektoru nám rubelit poslouží při potřebě inspirace, nových myšlenek a tvůrčích záměrů.

Rubelit shodně jako rubín přináší hojnost, proto má neocenitelné místo i v jihovýchodním sektoru Feng Šuej.

Rubelit je rychle působící kámen. Má všestranné léčivé schopnosti. Detoxikuje, posiluje játra, srdce a harmonizuje krevní oběh, podporuje trávení.

Dodává dobrou náladu.

Růžový turmalín je bezesporu nádherným interiérovým kamenem.

Původ: Brazílie

 

 

Hmotnost 0.78 kg
Rozměry: 13 x 10 x 9 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.