Rubelit (vzácný růžový turmalín) - Ústřední kámen Svatováclavské Koruny. 52 g přírodní surový rubelit / růžový turmalín v křemeni. 4,2 x 3,8 x 2,8 cm

 

Přírodní rubelit v křemeni.

Růžový turmalín (rubelit) je silný, přesto velmi láskyplný ochranný kámen, dodávající fyzickou energii a psychickou podporu zejména v momentech únavy, vyčerpání a pocitu, že něco v životě nezvládáme. Rubelit nás vrací zpět k sobě, k vlastnímu zdroji původní energie, kterou jsme ztratili v záplavě povinností, přemíře myšlenek a starostí o záležitosti, které nemůžeme změnit. Tento krystal nám dopomáhá dostat se zpět ke své moci nad vlastním životem. Vymanit se ze sítí pokřiveného vidění světa, negativity (či dokonce utrpení). Navrátit se do původní "frekvence" bytí, plné optimizmu, dobré nálady a radosti z tvoření na této planetě. Určitě není náhodou, že růžový turmalín zaujímá naprosto ústřední pozici ve Svatováclavské koruně. Pro nezadané je "magnetem" na přivábení správného partnera. Učí sebelásce. Rubelit obdobně jako rubín přitahuje hojnost a prosperitu. Rubelit je ve Feng Šuej také skvělý kámen do ložnice pro jeho schopnost podporovat libido a aktivovat sexuální energii. Pro nezadané je skvělým magnetem na přivábení správného partnera. Další rubelity zde

Dostupnost Vyprodáno
250 Kč / ks
Kód produktu RUB5
Kategorie Turmalín růžový (Rubelit)
Položka byla vyprodána...
 

RUBELIT VE FENG ŠUEJ:

Rubelit (podobně jako další odrůdy turmalínu) se ve Feng Šuej využívá všude tam, kde je třeba dát do rovnováhy jin a jang energii.

Jako silný ochranný kámen umísťujeme turmalín poblíž vchodových dveří, na místo, kde pracujeme nebo se nejčastěji nacházíme.

Rubelit je ve Feng Šuej skvělý kámen do ložnice pro jeho schopnost podporovat libido a aktivovat sexuální energii. Pro nezadané je skvělým magnetem na přivábení správného partnera. 

Jde o vhodný kámen do manažerské kanceláře.

Rubelit dokáže velmi silně podpořit v dosahování cílů, v kariéře, dokonce i v momentech tápání "co dál". Za tímto účelem by neměl chybět na pracovním stole, v jižním Feng Šuej sektoru. Umístění na západě je ideální, máme-li záměr již jasně definován.

Ve Feng Šuej v ložnici přináší tento kámen největší užitek při potřebě zvýšení sexuální energie a libida. 

V západním sektoru nám rubelit poslouží při potřebě inspirace, nových myšlenek a tvůrčích záměrů.

Rubelit shodně jako rubín přináší hojnost, proto má neocenitelné místo i v jihovýchodním sektoru Feng Šuej.

Nošením při sobě, umístěním v ložnici či na místě, kde se často nacházíme působí jako magnet pro přivábení opravdové lásky a vhodného partnera.

Rubelit povzbuzuje k dobré náladě.

Blahodárné účinky rubelitu tradičních kulturách a krystaloterapii:

Rubelit je rychle působící kámen a jeho blahodárných účinků využívá při podpoře v celkové detoxikaci, potížích s ledvinami a močovým měchýřem, pro harmonizaci srdeční oblasti a krevního tlaku (zklidňující účinky) a podporu trávení.

 

Hmotnost 0.78 kg
Rozměry: 4,2 x 3,8 x 2,8 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.