Rubelit z ČR (vzácný růžový turmalín) - Ústřední kámen Svatováclavské Koruny. 12,5 cm Surový rubelit / růžový turmalín v křemeni. Řečice. 385 g

Kód: RUB6
1 250 Kč / ks
Skladem

Vzácný český rubelit (růžový turmalín) vrostlý do bílého křemene. Růžový turmalín je silný, přesto velmi láskyplný ochranný kámen, dodávající fyzickou energii a psychickou podporu zejména v momentech únavy, vyčerpání a pocitu, že něco v životě nezvládáme. Vrací nás zpět k sobě, k vlastnímu zdroji energie, do původní "frekvence" bytí, plné optimizmu, dobré nálady a radosti z tvoření na této planetě. Pro nezadané je "magnetem" k přivábení toho nejvhodnějšího partnera. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rubelit je růžovou až červenou odrůdou turmalínu. Jde o silný, přesto láskyplný ochranný kámen, dodávající fyzickou energii. Učí sebelásce, je vyhlášeným kamenem moci. Zejména nad vlastním životem. Rubelit dokáže aktivovat energii a rozproudit životní sílu. V momentech, kdy vedeni svou intuicí materializujeme naše záměry či potřebujeme-li si ustát naše rozhodnutí, prosadit co vnímáme za správné a nenechat se odvést z cesty. Rubelit je kamenem podporujícím odvahu, schopnost vést ostatní, je-li třeba, srozumitelně a jasně své vize a plány prezentovat. Je proto naprosto srozumitelné, proč se růžový turmalín dostal na ústřední pozici ve Svatováclavské koruně (nejedná se o rubín, jak se původně mylně předpokládalo).  

Další rubelity naleznete zde

RUBELIT VE FENG ŠUEJ:

Rubelit (podobně jako další odrůdy turmalínu) se ve Feng Šuej využívá všude tam, kde je třeba dát do rovnováhy jin a jang energii. 

Jako silný ochranný kámen umísťujeme turmalín poblíž vchodových dveří, na místo, kde pracujeme nebo se nejčastěji nacházíme.

Rubelit je ve Feng Šuej skvělý kámen do ložnice pro jeho schopnost podporovat libido a aktivovat sexuální energii. Pro nezadané je skvělým magnetem na přivábení správného partnera. 

Jde o vhodný kámen do manažerské kanceláře.

Rubelit dokáže velmi silně podpořit v dosahování cílů, v kariéře, dokonce i v momentech tápání "co dál". Za tímto účelem by neměl chybět na pracovním stole, v jižním Feng Šuej sektoru. Umístění na západě je ideální, máme-li záměr již jasně definován.

Ve Feng Šuej ložnice přináší tento kámen největší užitek při potřebě zvýšení sexuální energie a libida. 

V západním sektoru či na pracovním stole nám rubelit poslouží při potřebě inspirace, nových myšlenek a tvůrčích záměrů.

Rubelit, obdobně jako rubín, přitahuje hojnost a prosperitu. proto má neocenitelné místo i v jihovýchodním sektoru Feng Šuej.

Nošením při sobě, umístěním v ložnici či na místě, kde se často nacházíme působí jako magnet pro přivábení opravdové lásky a vhodného partnera.

Blahodárné účinky rubelitu tradičních kulturách a krystaloterapii:

Rubelit (podobně jako další odrůdy turmalínu) se skvěle uplatní tam, kde je třeba dát do rovnováhy jin a jang energii. Je rychle působícím krystalem a jeho blahodárných účinků se využívá při podpoře celkové detoxikace (posílení jaterní činnosti), při potížích s ledvinami a močovým měchýřem, pro harmonizaci srdeční oblasti a krevního tlaku (zklidňující účinky) i podporu trávení. Jeho silné zklidňujícími účinky nás uvádí do vnitřní pohody

Původ: Česká Republika (Řečice)

Doplňkové parametry

Kategorie: Turmalín růžový (Rubelit)
Hmotnost: 0.385 kg
Rozměry:: 12,5 x 5,5 x 4,5 cm