Galenit, Sfalerit a Křišťál - nádherná kombinace sulfidů a křišťálu. 1,3 kg Přírodní estetický dekorativní kámen. Bulharsko. 13,5 x 8 x 7,5 cm

 

"Kámen budoucnosti, životní síly a stability". Nádherná estetická kombinace lesklých sulfidů - galenitu (stříbřitě-olověného) a sfaleritu (černého s krásně viditelnou krystalizací) doplněná o krystaly křišťály různých velikostí. Umístitelný do více poloh.

Pro využití tohoto krásného kamene ve Feng Šuej se ideálně nabízí západní nebo severozápadní sektor či důstojné místo, kde bude moci plně rozvinout své schopnosti a podpořit tak vše, co souvisí s naší budoucností, posláním, záměry, plány, vizemi. A také posílit naši kreativitu, nastartovat novou životní etapu, projekt, podnikání aj. Tento minerál také udržuje naše vnitřní naladění v rovnováze, bez zbytečných výkyvů, ztrát energie a životní síly. Spolehlivě uzemňuje a ukotvuje, je vhodným pro jedince, kteří jsou "rozlétaní", ať již v myšlenkám či činnosti.

Velký výběr sulfidů ZDE

Dostupnost Vyprodáno
1 300 Kč / ks
Kód produktu SUL10
Značka Feng Šuej Kameny
Kategorie Sulfidy - Pyrit, chalkopyrit, bornit, galenit, sfalerit
Položka byla vyprodána...
 

VYUŽITÍ TOHOTO KAMENE VE FENG ŠUEJ:

Sulfidy kovů obecně nacházejí ve Feng Šuej svou oblibu zejména v západním Feng Šuej sektoru. Západnímu sektoru přísluší element kovu a ovlivňuje naši budoucnost, plány, vize. Souvisí s naším posláním, kreativitou, prosazením, uskutečňováním, s tím, co "po nás zde zůstane". Západní sektor je také oblastí naší budoucí rodiny a potomků, ať již v pravém slova smyslu, nebo přeneseném - s plody našeho života.  

Galenit a sfalerit se v této unikátní kombinaci vzájemně doplňují, takto se i přirozeně často vyskytují společně. Křišťál jim dodává nejen na estetickém dojmu, ale jako nejsilnější krystalický "zesilovač" podporuje a násobí energetického vyzařování těchto kamenů. 

 

Galenit se sfaleritem odklání z obývaného prostoru také vše, co by nám mohlo uškodit, jak na tělesné, tak i na mentální úrovni. Proto nachází uplatnění také při potížích s geopatogenními zónami, elektromagnetickým zářením, ale například i s blokováním myšlenkového vyzařování nebo manipulace od ostatních.   

Jde též o silně harmonizační kámen, vyrovnávající jin a jang, polarity mezi materiální, duševní a duchovní sférou. Za tímto účelem ho umísťujeme všude tam, kde chceme udržet naše vnitřní naladění v rovnováze, bez zbytečných výkyvů, ztrát energie a životní síly. Krystal nás zároveň uzemní a ukotví v sobě samých a v materiálním světě.

Galenit se sfaleritem nacházejí ve Feng Šuej svou oblibu zejména v západním Feng Šuej sektoru. Západnímu sektoru přísluší element kovu a ovlivňuje naši budoucnost, plány, vize. Souvisí s naším posláním, kreativitou, prosazením, uskutečňováním, s tím, co "zde po nás zůstane". Západní sektor je také oblastí naší rodiny a potomků, ať již v pravém slova smyslu, nebo přeneseném - s plody našeho života

Obdobně se dá využít i v Severozápadním sektoru jako "krystal - pomocník", kde podporuje naše životní záměry, jejich dosažení a materializaci.   

Umístění v ložnici 

- nespavost, roztěkanost, noční můry, obavy apod. (noční stolek, místo poblíž hlavy či za hlavou)

- plíce, dýchací potíže (vedle postele či pod postel do úrovně hrudní oblasti)

- bedra, urogenitální sytém (vedle postele či pod postel do úrovně bederní oblasti)    

Umístění v Západním a Severozápadním Feng Šuej Sektoru - viz výše

Kancelář, pracovna, psací stůl - vize, plány, záměry apod. (shodné se Západním sektorem)

Místa setkávání s ostatními (obývák, zasedací místnosti apod.) - utužování rodinných, přátelských vztahů a vazeb s klienty 

Blahodárné účinky galenitu a sfaleritu v lidových tradicích, šamanizmu a krystaloterapii: posilující vliv na naši tělesnou schránku, zejména pohybový a opěrný aparát, výživu kosti, kloubů, též vlasů. Podpora v odklánění infekcí a nákaz, v čištění krve, obnově tělesných buněk, tlumení svalových křečí, v boji s plicními a respiračními onemocněními, astmatem apod. Za tímto účelem se kámen umísťuje buď v blízkosti osoby, která onemocněním trpí nebo opět v Západním Feng Šuej sektoru, který podle Tradiční čínské medicíny souvisí právě s plicemi. Tyto kovové kameny také příznivě ovlivňují činnost ledvin (zbavují obav, strachů, odstraňují emoční zátěže, které se podle TČM právě v ledvinách usazují). 

Tento kámen je samozřejmě i nádhernou dekorací v interiéru. 

Původ nerostu: Bulharsko 

 

Hmotnost 1.3 kg
Rozměry: 13,5 x 8 x 7,5 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.