Výhradně přírodní Feng Šuej kameny do domácností a kanceláří

Stilbit - dlouhý "Vesmírný krystal - "mašle" 7,2 cm Posvátné/Mistrovské krystaly | Záznamy Akáši. Indie. 84 g

Kód: ZEO62
630 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krásná, dokonale zakončená estetická "mašle" oranžového stilbitu, posvátného indického zeolitu (Vesmírného krystalu) vyhlášeného jeho schopností zprostředkovat informace z tzv. Akáši ("vesmírné energetické knihovny/kroniky") obsahující veškeré informace od počátku Stvoření, studnicí vědění a moudrost nejen tohoto světa. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní stilbit se řadí mezi "posvátné zeolity" | Vesmírné / Kosmické / Mistrovské krystaly

Stilbit je tu tudíž pro všechny "hledající", kteří se nespokojí s polovičatými či pochybnými odpověďmi, ale pídí se po "skutečné pravdě", hloubce, souvislostech a "vesmírném přesahu". Jde o energeticky extrémně čistý, jemný a zklidňující minerál. Odpovědi ze všech úrovní vědomí lidstva přicházející skrze něj, jsou velmi jasné a srozumitelné. Stilbit je velmi stabilní ve vyzařování a nevyžaduje žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na ně naladili, stačí se s ním pouze zastavit a nechat si "vyčistit" svou mysl od nánosů nepotřebných myšlenek a zbytečných starostí. Díky "vysokým vibracím" a velmi rychlému, avšak citlivému, energetickému přenosu je velice efektivním prostředníkem při následných meditacích či dalších hlubinnějších praktikách,  kdy nám srozumitelně objasní souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřuje nás, pomůže v rozhodování ve všech oblastech a ukáže i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. Extrémně dobře se mi osvědčil také při mentální očistě "naprogramované mysli" -  zejména od opakujících se modelů chovánínefunkčních vztahových a partnerských vzorcůzávislostí, přijatých "cizích pravd" za své aj. Zároveň nám poskytuje ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem. Je též skvělý při potížích se závislostmi, psychickými i fyzickými (na alkoholu a omamných látkách, též na nesvobodných mezilidských vazbách s rodiči, dětmi aj.)

DALŠÍ ZEOLITY ZDE

Stilbit se společně s apofylity, skolecitem, heulanditem, natrolitem a dalšími řadí mezi zeolity, krystaly vytvořené vulkanickou činností. Vyskytuje v mnoha odstínech a tvarem připomíná "mašličky"/křídla vážky (kde bych zřejmě hledal i symboliku v jeho vlastnostech (lehkost, jemnost, čistotu, nadhled aj.), ve větších uskupeních tvoří nezaměnitelné estetické vějířky. Je tu pro ty, kteří touží po plném otevření brány své vlastní intuice a čistých odpovědí přicházejících ze skutečného Zdroje.       

 • energeticky extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" působící velmi jemně
 • vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce, krystaloterapeuty, Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na stilbit naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
 • harmonie, rychlé a hluboké zklidnění, meditace, snadné uvedení do dalších úrovní vědomí
 • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
 • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
 • spokojenost, motivace a radost ze života
 • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
 • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

 Feng Šuej:

 • očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektromagnetického smogu)
 • krystal proudící hojnosti a "požehnání"

 Využití blahodárných účinků ve spirituální oblasti, v krystaloterapii a lidových tradicích:

 • tělesná i psychická ochrana
 • vše, co souvisí s mozkovou činností a mentálním nastavením - rychlé zklidnění a relaxace, naladění se na vyšší úrovně vědomí a rovin hlubinné meditace, soustředění, podpora v psychických i fyzických závislostech (na alkoholu, psychotropních látkách, farmakách, ovšem i na adrenalinových prožitcích, nesvobodných mezilidských vazbách s rodiči, dětmi aj.),     
 • kompletní detoxikace, pročištění a zbavení toxinů, posílení imunity | Zrak, játra, krev, srdce a krevní tlak, ledviny, bolesti hlavy, uvolnění napětí, úleva od bolestí, klouby, kosti 

Měl-li bych stilbitu přiřadit lidskou vlastnost, tak jde o krystal nabitý "trpělivostí", zvláště při provázení meditacemi a vyššími úrovněmi vědomí. V této oblasti ho osobně využívám jako "záchrannou brzdu" při hromadění se myšlenek, pocitu přemíry povinností a úkolů. Stilbit, shodně jako všechny zeolity je velmi vhodným a "srozumitelným" pomocníkem při hledání jakýchkoli odpovědí. Tento minerál je bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jeho naladění na Akášu, obdobně jako u himálajského křišťálu, je velmi zřetelné. Také nám pomůže se též vhodně rozhodnout, vědět, jaká nadání nechat rozvinout, čemu se profesně věnovat, jaké vztahy nám prospívají a které nikoli, kdy je vhodná doba k uskutečnění našich záměrů. Informace, které skrze tento minerál obdržíme, jsou natolik čisté a srozumitelné, že vnitřně cítíme naprostou bezpochybnost.  

Osvědčuje se mi také jako rychlá "záchranná brzda" při hromadících se myšlenkách i pocitech přemíry povinností a úkolů. Stejně úspěšně si poradí i s naším vlastním zacyklením, kdy se v životě vracíme stále do stejných kolejí. Stilbit nás skvěle podpoří i v udržením si "zdravého selského rozumu" s podporou silné intuice. 

Jemnost zeolitů obecně bych bych přirovnal k ametystu, jen uvedení do dalších úrovní vědomi mi přijde výrazně snazší a rychlejší. Z těchto důvodů mi zeolity přijdou ideální i pro "uběhané" a přepracované jedince. 

Stilbit je ideálním krystalem vhodným nejen pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ale i pro ty, kteří potřebují energeticky vyladit, očistit či ochránit prostor i sebe sama.      

Původ: Indie (Nasik) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stilbit "Vesmírné krystaly" (Zeolit)
Hmotnost: 0.084 kg
Rozměry:: 7,2 x 5,4 x 4,3 cm
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení