Stilbit - dlouhý "Vesmírný krystal - "mašle" 7,2 cm Posvátné/Mistrovské krystaly | Záznamy Akáši. Indie. 84 g

Kód: ZEO62
630 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krásná, dokonale zakončená estetická "mašle" oranžového stilbitu, posvátného indického zeolitu (Vesmírného krystalu) vyhlášeného jeho schopností zprostředkovat informace z tzv. Akáši ("vesmírné energetické knihovny/kroniky") obsahující veškeré informace od počátku Stvoření, studnicí vědění a moudrost nejen tohoto světa. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní stilbit se řadí mezi "posvátné zeolity" | Vesmírné / Kosmické / Mistrovské krystaly

Stilbit je tu tudíž pro všechny "hledající", kteří se nespokojí s polovičatými či pochybnými odpověďmi, ale pídí se po "skutečné pravdě", hloubce, souvislostech a "vesmírném přesahu". Jde o energeticky extrémně čistý, jemný a zklidňující minerál. Odpovědi ze všech úrovní vědomí lidstva přicházející skrze něj, jsou velmi jasné a srozumitelné. Stilbit je velmi stabilní ve vyzařování a nevyžaduje žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na ně naladili, stačí se s ním pouze zastavit a nechat si "vyčistit" svou mysl od nánosů nepotřebných myšlenek a zbytečných starostí. Díky "vysokým vibracím" a velmi rychlému, avšak citlivému, energetickému přenosu je velice efektivním prostředníkem při následných meditacích či dalších hlubinnějších praktikách,  kdy nám srozumitelně objasní souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřuje nás, pomůže v rozhodování ve všech oblastech a ukáže i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. Extrémně dobře se mi osvědčil také při mentální očistě "naprogramované mysli" -  zejména od opakujících se modelů chovánínefunkčních vztahových a partnerských vzorcůzávislostí, přijatých "cizích pravd" za své aj. Zároveň nám poskytuje ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem. Je též skvělý při potížích se závislostmi, psychickými i fyzickými (na alkoholu a omamných látkách, též na nesvobodných mezilidských vazbách s rodiči, dětmi aj.)

DALŠÍ ZEOLITY ZDE

Stilbit se společně s apofylity, skolecitem, heulanditem, natrolitem a dalšími řadí mezi zeolity, krystaly vytvořené vulkanickou činností. Vyskytuje v mnoha odstínech a tvarem připomíná "mašličky"/křídla vážky (kde bych zřejmě hledal i symboliku v jeho vlastnostech (lehkost, jemnost, čistotu, nadhled aj.), ve větších uskupeních tvoří nezaměnitelné estetické vějířky. Je tu pro ty, kteří touží po plném otevření brány své vlastní intuice a čistých odpovědí přicházejících ze skutečného Zdroje.       

 • energeticky extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" působící velmi jemně
 • vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce, krystaloterapeuty, Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na stilbit naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
 • harmonie, rychlé a hluboké zklidnění, meditace, snadné uvedení do dalších úrovní vědomí
 • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
 • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
 • spokojenost, motivace a radost ze života
 • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
 • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

 Feng Šuej:

 • očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektromagnetického smogu)
 • krystal proudící hojnosti a "požehnání"

 Využití blahodárných účinků ve spirituální oblasti, v krystaloterapii a lidových tradicích:

 • tělesná i psychická ochrana
 • vše, co souvisí s mozkovou činností a mentálním nastavením - rychlé zklidnění a relaxace, naladění se na vyšší úrovně vědomí a rovin hlubinné meditace, soustředění, podpora v psychických i fyzických závislostech (na alkoholu, psychotropních látkách, farmakách, ovšem i na adrenalinových prožitcích, nesvobodných mezilidských vazbách s rodiči, dětmi aj.),     
 • kompletní detoxikace, pročištění a zbavení toxinů, posílení imunity | Zrak, játra, krev, srdce a krevní tlak, ledviny, bolesti hlavy, uvolnění napětí, úleva od bolestí, klouby, kosti 

Měl-li bych stilbitu přiřadit lidskou vlastnost, tak jde o krystal nabitý "trpělivostí", zvláště při provázení meditacemi a vyššími úrovněmi vědomí. V této oblasti ho osobně využívám jako "záchrannou brzdu" při hromadění se myšlenek, pocitu přemíry povinností a úkolů. Stilbit, shodně jako všechny zeolity je velmi vhodným a "srozumitelným" pomocníkem při hledání jakýchkoli odpovědí. Tento minerál je bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jeho naladění na Akášu, obdobně jako u himálajského křišťálu, je velmi zřetelné. Také nám pomůže se též vhodně rozhodnout, vědět, jaká nadání nechat rozvinout, čemu se profesně věnovat, jaké vztahy nám prospívají a které nikoli, kdy je vhodná doba k uskutečnění našich záměrů. Informace, které skrze tento minerál obdržíme, jsou natolik čisté a srozumitelné, že vnitřně cítíme naprostou bezpochybnost.  

Osvědčuje se mi také jako rychlá "záchranná brzda" při hromadících se myšlenkách i pocitech přemíry povinností a úkolů. Stejně úspěšně si poradí i s naším vlastním zacyklením, kdy se v životě vracíme stále do stejných kolejí. Stilbit nás skvěle podpoří i v udržením si "zdravého selského rozumu" s podporou silné intuice. 

Jemnost zeolitů obecně bych bych přirovnal k ametystu, jen uvedení do dalších úrovní vědomi mi přijde výrazně snazší a rychlejší. Z těchto důvodů mi zeolity přijdou ideální i pro "uběhané" a přepracované jedince. 

Stilbit je ideálním krystalem vhodným nejen pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ale i pro ty, kteří potřebují energeticky vyladit, očistit či ochránit prostor i sebe sama.      

Původ: Indie (Nasik) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stilbit "Vesmírné krystaly" (Zeolit)
Hmotnost: 0.084 kg
Rozměry:: 7,2 x 5,4 x 4,3 cm
Položka byla vyprodána…