Výhradně přírodní Feng Šuej kameny do domácností a kanceláří

Zelený a bílý apofylit na stilbititu - nádherný velký zeolit | "Vesmírné krystaly" z Indie. 1,41 kg ! "Mistrovské akášické krystaly" z Indie. 17,5 x 14,5 x 7 cm

Kód: ZEO15
3 600 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krásný kombinovaný zeolit - velmi esteticky prokreslené krystaly ("mašličky") světle oranžového/meruňkového stilbitu tvořící krásné kopulovité vějíře a s vrostlými apofylity (1 velký páskovaný s velkým množstvím tzv. "záznamů" + 1 menší čirý) a místy s drobnými krupkami zeleného hliničitanu. Jde o nádherný, proti světlu průsvitný, estetický minerál pouze s čistými krystaly bez krusty nebo horniny, o typického zástupce posvátných "Mistrovských akášických krystalů" z Indie. 

Apofylit i stilbit se řadí mezi "posvátné zeolity". Jejich vyzařování je energeticky natolik silné, že je zachytitelné kýmkoli, kdo je k vysílání kamenů alespoň trošku vnímavý. Osobně je považuji za krystaly s velkým potenciálem a budoucností, zvláště v této, pro lidstvo i planetu, převratné době. Ohromný klid a čistotu, které kolem sebe zeolity šíří, nás bleskurychle odvádí od mentálního chaosu přímo do hluboké vnitřní pohody a harmonie. Zeolity jsou bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jejich naladění na tzv. Záznamy Akáši ("vesmírou knihovnu") je velmi zřetelné. Oba zeolity nám objasní souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřují nás, pomohou v rozhodování ve všech oblastech a ukáží i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. Jsou energeticky velmi stabilní a nevyžadují od nás žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na ně byli schopni naladit. Stačí se s nimi pouze zastavit a nechat se "hýčkat", zejména pokud jsme zrychlení, potřebujeme zklidnit, projasnit si myšlenky či zbavit se nánosů starostí. Extrémně dobře se mi osvědčily také při mentální očistě "naprogramované mysli" -  zejména od opakujících se modelů chování (zacyklení), nefunkčních vztahových a partnerských vzorců, závislostí, přijatých "cizích pravd" za své aj. Jsou skvělými pomocníky i pro udržení si "zdravého selského rozumu" podpořeného silnou intuicí, poskytující nám ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem.  Tyto Vesmírné krystaly "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostor kolem sebe. Přináší čistotu, "požehnání", hojnost a dostatek na všech úrovních - ve spirituální, mentální i psychické. Stejně tak ve vztazích i v materiálních a finančních záležitostech. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní krystalický apofylit se řadí mezi "posvátné zeolity" | Vesmírné / Kosmické / Mistrovské krystaly

Vlastnost, účinky a jeho využití ve Feng Šuej, lidových tradicích a krystaloterapii:

 • silný a extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na apofylit naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
 • harmonie, relaxace, meditace, rychlé uvedení do dalších úrovní vědomí
 • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
 • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
 • spokojenost, motivace a radost ze života
 • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
 • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

 

Feng Šuej:

 • očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektrosmogu)
 • krystal proudící hojnosti a "požehnání"  

  

Blahodárné účinky v tradicích a krystaloterapii:

 • Apofylit i stilbit: komplexní detoxikace, pročištění a zbavení toxinů, posílení imunity | Zrak, játra, krev, ledviny, močový měchýř, bolesti hlavy, uvolnění napětí, úleva od bolestí, pokožka, klouby, kosti aj. 
 • Stilbit - vše, co souvisí s mozkovou činností a mentálním nastavením - rychlé zklidnění a relaxace, naladění se na vyšší úrovně vědomí a roviny hlubinné meditace, soustředění, podpora v psychických i fyzických závislostech (na alkoholu, psychotropních látkách, farmakách, ovšem i na adrenalinových prožitcích, nesvobodných mezilidských vazbách s rodiči, dětmi aj.) | Srdce, krevní tlak   

 

Zeolity nám vždy pomohou se vhodně rozhodnout, vědět, jaká nadání nechat rozvinout, čemu se profesně věnovat, jaké vztahy nám prospívají a které nikoli, kdy je vhodná doba k uskutečnění našich záměrů. Informace, které skrze zeolity obdržíme jsou natolik čisté a srozumitelné, že vnitřně cítíme naprostou bezpochybnost. Jsou tu pro všechny "hledající", kteří se nespokojí s polovičatými či pochybnými odpověďmi. Pro každého, koho zajímá hloubka, souvislosti a "vesmírný přesah". Odpovědi ze všech úrovní vědomí lidstva přicházející skrze něj, jsou jasné a srozumitelné. 

Díky "vysokým vibracím" a velmi rychlému energetickému přenosu jsou zeolity velice efektivním prostředníkem při meditacích a dalších hlubinnějších praktikách. Jejich jemnost bych přirovnal k ametystu, jen uvedení do dalších úrovní vědomi mi přijde výrazně snazší a rychlejší. Z těchto důvodů mi zeolity přijdou ideální také pro "uběhané" a přepracované jedince.    

Zeolity jsou ideálním krystalem vhodnými nejen pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ale i pro ty, kteří potřebují energeticky vyladit, očistit či ochránit prostor i sebe sama. 

Pozn.: Tento apofylit se stilbitem lze umístit naležato (tvoří hezký reliéf), nastojato ho doporučuji umístit do stojánku. 

Původ: Indie (Nasik)

Doplňkové parametry

Kategorie: Stilbit "Vesmírné krystaly" (Zeolit)
Hmotnost: 1.41 kg
Rozměry:: 17,5 x 14,5 x 7 cm
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení