Sodalit - Kámen partnerské komunikace a vzájemného pochopení 1,2 kg ! Sodalit - masívní, surový, přírodní. Namíbie 1,2 kg !

 
  • 1 z 3
 

Sodalit rozvíjí partnerskou komunikaci, vede k jasnému, pravdivému a otevřenému vyjadřování. Sodalit také podporuje týmovou spolupráci. Sodalit je proto ve Feng Suej ideálním kamenem do ložnice, zóny vztahů (JZ) nebo zasedacích místností či kanceláří. Sodalit je kamenem inspirujícím knovým objevům a inovacím. Zvyšuje sebevědomí. Rozvíjí intelekt.

Dostupnost Vyprodáno
1 180 Kč / ks
Kód produktu SOD1
Kategorie Sodalit
Položka byla vyprodána...
 

Masívní surový sodalit vážící 1,2 kilogramu!

Sodalit je ideálním kamenem pro navazování a rozvíjení spolupráce ve všech oblastech. Podporuje sebedůvěru a odhodlání. Rozpouští napětí, obavy a strachy.  

SODALIT VE FENG ŠUEJ

Zasedací místnosti, sály, prostory pro setkávání – sodalit je zde jako doma. Sodalit je minerálem vyhlášeným svými účinky podporovat týmového ducha a nacházet společná řešení. Vše dokáže v poklidu, neboť umí v rozhodování bravurně spojit logiku i intuici.

Oddělení rozvoje, vývoje a výzkumu – zde má ve Feng Šuej sodalit své jisté místo pro svou schopnost koncentrace, logického úsudku i zprostředkování inovativních myšlenek. Pomáhá výsledky práce převádět do slov.

Západ – Feng Šuej sektor budoucnosti, kreativity a plodů naši práce – umístění sodalit je zde optimální.

Sever, Severozápad, Severovýchod – sodalit zde podporuje naši vnitřní vyrovnanost, soustředěni a uvolnění.  

Další léčebné účinky sodalitu:

Sodalit zvyšuje imunitu. Snižuje horečku. Léčí angínu a potíže spojené se štítnou žlázou, hormonální činností, krkem, hrtanem, hlasivkami aj. Tiší nervový systém, chrání před obavami, strachem a stresem. Je perfektním pomocníkem při syndromu vyhoření nebo syndromu MBA.

Sodalit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Namíbie

Hmotnost 1.109 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.