Sodalit - velký přírodní masívní surový v sytě modrém zabarvení 5,5 kg !!! "Kámen upřímné komunikace, sebevyjádření a kreativity". Obří dekorativní a Feng Šuej kámen do interiéru. Namibie. 26 x 26 x 21 x 13 m

Kód: SOD10
4 500 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Velký masívní přírodní surový sodalit z Namibie v sytě modrém zabarvení o hmotnosti 5,5 kg! Umístitelný do více poloh.

Sodalit rozvíjí upřímnou mezilidskou a partnerskou komunikaci, vede k jasnému, pravdivému a otevřenému vyjadřování. Sodalit také podporuje týmovou spolupráci. Sodalit je kamenem harmonie, intelektu a projevu. Sodalit se ve Feng Šuej využívá pro zlepšení komunikace a navazování a rozvíjení spolupráce ve všech oblastech. Podporuje sebedůvěru a odhodlání. Rozpouští napětí, obavy a strachy. Sodalit by měl být všude, kde chceme pomocí Feng Šuej podpořit nové objevy a projekty. Sodalit zvyšuje sebevědomí a schopnost se jasně vyjadřovat. Sodalit podporuje imunitu, snižování horečky, léčbu angíny a potíže spojené se štítnou žlázou, hormonální činností, krkem, hrtanem, hlasivkami, slezinou, ledvinami aj. Tiší nervový systém, chrání před obavami, strachem a stresem. Sodalit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru. 

Další sodality ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sodalit je ideálním kamenem pro zlepšení partnerské a mezilidské komunikace a v navazování a rozvíjení spolupráce ve všech oblastech. Podporuje sebedůvěru a odhodlání. Rozpouští napětí, obavy a strachy. Sodalit rozvíjí upřímnou mezilidskou a partnerskou komunikaci, vede k jasnému, pravdivému a otevřenému vyjadřování. Sodalit také podporuje týmovou spolupráci. Je proto ve Feng Suej ideálním kamenem do ložnice, zóny vztahů (JZ) nebo zasedacích místností či kanceláří. Sodalit je kamenem podporujícím sebevyjádření a kreativitu, inspirujícím k novým objevům a inovacím. Zvyšuje sebevědomí a sebehodnotu. Rozvíjí intelekt, podporuje v učení se novému, včetně jazyků. 

SODALIT VE FENG ŠUEJ

Ložnice nebo jihozápadní sektor (Feng Šuej zóna vztahů a partnerství) - sodalit zde plní roli prostředníka v komunikaci, zejména v jasném, srozumitelném a intuicí podpořeném vyjadřování.Zároveň učí naslouchání a správnému pochopení toho, co bylo vyřčeno. 

- Zasedací místnosti, sály, prostory pro setkávání – sodalit je zde jako doma. Sodalit je minerálem vyhlášeným svými účinky podporovat týmového ducha a nacházet společná řešení. Vše dokáže v poklidu, neboť umí v rozhodování bravurně spojit logiku i intuici.

Oddělení rozvoje, vývoje a výzkumu – zde má ve Feng Šuej sodalit své jisté místo pro svou schopnost koncentrace, logického úsudku i zprostředkování inovativních myšlenek. Pomáhá výsledky práce převádět do slov.

Západ – Feng Šuej sektor budoucnosti, kreativity a plodů naši práce – umístění sodalit je zde optimální.

Sever, Severozápad, Severovýchod – sodalit zde podporuje naši vnitřní vyrovnanost, soustředěni a uvolnění.  

Další blahodárné účinky sodalitu:

Sodalit napomáhá zvyšování imunity, snižování horečky, léčbě angíny, při potížích spojených se štítnou žlázou, hormonální činností, krkem, hrtanem, hlasivkami aj. Tiší nervový systém, chrání před obavami, strachem a stresem. Je perfektním pomocníkem při syndromu vyhoření v zaměstnání nebo syndromu MBA.

Takto obří sodalit je pochopitelně i nepřehlédnutelnou dekorací v interiéru.

Původ: Namibie

Doplňkové parametry

Kategorie: Sodalit
Hmotnost: 5.5 kg
Rozměry:: 26 x 26 x 21 x 13 cm
Položka byla vyprodána…