Sodalit - velký přírodní masívní surový v sytě modrém zabarvení 5,5 kg !!! "Kámen upřímné komunikace, sebevyjádření a kreativity". Obří dekorativní a Feng Šuej kámen do interiéru. Namibie. 26 x 26 x 21 x 13 m

Kód: SOD10
4 500 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Velký masívní přírodní surový sodalit z Namibie v sytě modrém zabarvení o hmotnosti 5,5 kg! Umístitelný do více poloh.

Sodalit rozvíjí upřímnou mezilidskou a partnerskou komunikaci, vede k jasnému, pravdivému a otevřenému vyjadřování. Sodalit také podporuje týmovou spolupráci. Sodalit je kamenem harmonie, intelektu a projevu. Sodalit se ve Feng Šuej využívá pro zlepšení komunikace a navazování a rozvíjení spolupráce ve všech oblastech. Podporuje sebedůvěru a odhodlání. Rozpouští napětí, obavy a strachy. Sodalit by měl být všude, kde chceme pomocí Feng Šuej podpořit nové objevy a projekty. Sodalit zvyšuje sebevědomí a schopnost se jasně vyjadřovat. Sodalit podporuje imunitu, snižování horečky, léčbu angíny a potíže spojené se štítnou žlázou, hormonální činností, krkem, hrtanem, hlasivkami, slezinou, ledvinami aj. Tiší nervový systém, chrání před obavami, strachem a stresem. Sodalit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru. 

Další sodality ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sodalit je ideálním kamenem pro zlepšení partnerské a mezilidské komunikace a v navazování a rozvíjení spolupráce ve všech oblastech. Podporuje sebedůvěru a odhodlání. Rozpouští napětí, obavy a strachy. Sodalit rozvíjí upřímnou mezilidskou a partnerskou komunikaci, vede k jasnému, pravdivému a otevřenému vyjadřování. Sodalit také podporuje týmovou spolupráci. Je proto ve Feng Suej ideálním kamenem do ložnice, zóny vztahů (JZ) nebo zasedacích místností či kanceláří. Sodalit je kamenem podporujícím sebevyjádření a kreativitu, inspirujícím k novým objevům a inovacím. Zvyšuje sebevědomí a sebehodnotu. Rozvíjí intelekt, podporuje v učení se novému, včetně jazyků. 

SODALIT VE FENG ŠUEJ

Ložnice nebo jihozápadní sektor (Feng Šuej zóna vztahů a partnerství) - sodalit zde plní roli prostředníka v komunikaci, zejména v jasném, srozumitelném a intuicí podpořeném vyjadřování.Zároveň učí naslouchání a správnému pochopení toho, co bylo vyřčeno. 

- Zasedací místnosti, sály, prostory pro setkávání – sodalit je zde jako doma. Sodalit je minerálem vyhlášeným svými účinky podporovat týmového ducha a nacházet společná řešení. Vše dokáže v poklidu, neboť umí v rozhodování bravurně spojit logiku i intuici.

Oddělení rozvoje, vývoje a výzkumu – zde má ve Feng Šuej sodalit své jisté místo pro svou schopnost koncentrace, logického úsudku i zprostředkování inovativních myšlenek. Pomáhá výsledky práce převádět do slov.

Západ – Feng Šuej sektor budoucnosti, kreativity a plodů naši práce – umístění sodalit je zde optimální.

Sever, Severozápad, Severovýchod – sodalit zde podporuje naši vnitřní vyrovnanost, soustředěni a uvolnění.  

Další blahodárné účinky sodalitu:

Sodalit napomáhá zvyšování imunity, snižování horečky, léčbě angíny, při potížích spojených se štítnou žlázou, hormonální činností, krkem, hrtanem, hlasivkami aj. Tiší nervový systém, chrání před obavami, strachem a stresem. Je perfektním pomocníkem při syndromu vyhoření v zaměstnání nebo syndromu MBA.

Takto obří sodalit je pochopitelně i nepřehlédnutelnou dekorací v interiéru.

Původ: Namibie

Doplňkové parametry

Kategorie: Sodalit
Hmotnost: 5.5 kg
Rozměry:: 26 x 26 x 21 x 13 cm
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení