Růženín - přírodní, velký (1,9 kg!) v top kvalitním průsvitném tónu. "Kámen lásky". Surový, nebarvený. Madagaskar.

Kód: RUZ66
1 800 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Téměř dvoukilogramový extra kvalitní, vysoce průsvitný růženín v zabarvení "madagaskarské růže". Tento růženín tudíž není "moučný" a navíc v průběhu dne mění odstín dle intenzity světla (sytě růžový, světle fialový, proti světlu lososový, meruňkový apod.) Je umístitelný do mnoha pozic

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růženín je po právu nazýván „Kamenem bezpodmínečné a opravdové lásky“. Jeho vyzařování je velmi láskyplné, konejšivé, zklidňující. Tiší rozbouřené emoce, pomůže ve vypjatých situacích, při nepohodě či psychické rozkolísanosti. Dodává odhodlání a sebedůvěru, prohlubuje i důvěru a vzájemné pochopení v mezilidských vztazích. Učí nás odpouštět ostatním, ale zejména sami sobě. Je věhlasným  kamenem do ložnice, dětského pokoje, na místa setkávání apod.

Další růženíny naleznete ZDE

Růženín ve Feng Šuej:

Růženín se nejčastěji umísťuje v ložnici, kde napomáhá kvalitnímu spánku, zklidnění emocí a čitelnosti našich pocitů (pro tyto účely ideálně umístěn pod postelí). Růženín dopomáhá k přijetí nás takových, jací opravdu jsme. Uklidňuje, hojí citové rány zejména po tragických událostech v rodině, rozchodech a v obdobích životních krizí. Je silně uklidňující kámen, který nastoluje naši ztracenou rovnováhu. Prohlubuje „skutečnou“ lásku v našich vztazích. V ložnici nebo v  jihozápadní sektoru domácnosti či místnosti (zóna vztahů v Pa Kua) je skvělým „magnetem“ pro získání nového partnerství

Feng Šuej dětského pokoje - růženín je velmi oblíbeným kamenem dětí, nikoli proto, že by pro ně byl ochranných kamenem, jak se někdy mylně vysvětluje, ale pro jeho schopnost tlumit dětské emoce a přecitlivělost, rozjasnit situace, ve kterých se děti nacházejí prvně apod. U dětí, které si nesou otisk, například byly součástí rozvodu a podobně, je růženín nepostradatelným kamenem.

Růženín je vhodným minerálem i na místech setkávání rodiny a blízkých, ovšem i na pracovišti, kde se nachází více lidí. Stejně tak v zasedacích místnostech či v místech, kde „bývá dusno“. Rozhodně by neměl chybět na stole každého, kdo pracuje s jinými lidmi (manažeři, personalisté, psychologové, úředníci apod.)  

Další blahodárné účinky růženínu v tradicích:

Energetického vyzařování růženínu se využívá zejména pro tlumení stresu, emocí, nervozity i depresí. Nejen díky jeho zabarvení se uplatňuje k harmonizaci srdeční činnosti a krevního tlaku. Dále k podpoře funkce ledvin a močového měchýře (včetně infekcí), nadledvinek, plic, jater, střeva aj. Má příznivý vliv na pleť, zejména její omlazování. Růženín je vytrvalým a trpělivým přítelem u vleklých nemocí.

Takto krásný velký růženín je pochopitelně i nepřehlédnutelným prvkem v interiéru.

Původ: Madagaskar 

Doplňkové parametry

Kategorie: Růženín
Hmotnost: 1.91 kg
Rozměry:: 14 x 11,5 x 10 cm
Položka byla vyprodána…