Růženín - obří masívní surový 16,9 kg !!! Kvalitní v syté barvě, průsvitný Kvalitní, výběrový kámen do interiéru. Madagaskar. 28 x 25 x 16 cm !

Kód: RUZ51
12 000 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kvalitní průsvitný velký přírodní růženín mimořádného tmavě růžového až nafialovělého zabarvení (madagaskarská růž - tento růženín tudíž není "moučný" a mění zabarvení dle intenzity světla - sytě růžový, nafialovělý, při nasvícení přímým světlem lososový, meruňkový apod.), umístitelný do více poloh. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růženín je průsvitnou formou křemene s růžovým zabarvenímRůženín je „Kamenem bezpodmínečné lásky“, přitahuje lásku opravdovou, bez egoistických omezení a ve Feng Šuej je proto vyhlášený pro hledání nového partnera, utužování vztahů a je zároveň jedním z intuitivně nejoblíbenějších kamenů dětí.  

Další růženíny naleznete ZDE

Růženín ve Feng Šuej:

Růženín je po právu nazýván „Kamenem bezpodmínečné lásky“. Je silně uklidňující. Tiší emoce, dodává sebedůvěru a prohlubuje důvěru a vzájemné pochopení v mezilidských vztazích. Růženín nás dokáže velmi rychle zklidnit a vyladit psychickou rozkolísanost. Odráží negativní energie. Učí nás odpouštět ostatním, ovšem i sami sobě. Je věhlasným kamenem do ložnice, dětského pokoje, na místa setkávání apod.

Růženín se nejčastěji umísťuje v ložnici, kde napomáhá kvalitnímu spánku, zklidnění emocí a čitelnosti našich pocitů (pro tyto účely ideálně umístěn pod postelí). Růženín dopomáhá k přijetí nás takových, jací opravdu jsme. Uklidňuje, hojí citové rány zejména po tragických událostech v rodině, rozchodech a v obdobích životních krizí. Je silně uklidňující kámen, který nastoluje naši ztracenou rovnováhu. Prohlubuje „skutečnou“ lásku v našich vztazích. V ložnici nebo v  jihozápadní sektoru domácnosti či místnosti (zóna vztahů v Pa Kua) je skvělým „magnetem“ pro získání nového partnerství

Feng Šuej dětského pokoje - růženín je velmi oblíbeným kamenem dětí, nikoli proto, že by pro ně byl ochranných kamenem, jak se někdy mylně vysvětluje, ale pro jeho schopnost tlumit dětské emoce a přecitlivělost, rozjasnit situace, ve kterých se děti nacházejí prvně apod. U dětí, které si nesou otisk, například byly součástí rozvodu a podobně, je růženín nepostradatelným kamenem.

Růženín je velmi vhodným minerálem i na místech setkávání rodiny a blízkých, ovšem i na pracovišti, kde se nachází více lidí. Stejně tak v zasedacích místnostech či v místech, kde „bývá dusno“. Rozhodně by neměl chybět na stole každého, kdo pracuje s jinými lidmi (manažeři, personalisté, psychologové, úředníci apod.)  

Další blahodárné účinky růženínu v tradicích:

Energetického vyzařování růženínu se využívá zejména pro tlumení stresu, emocí, nervozity i depresí. Nejen díky jeho zabarvení se uplatňuje k harmonizaci srdeční činnosti a krevního tlaku. Dále k podpoře funkce ledvin a močového měchýře (včetně infekcí), nadledvinek, plic, jater, střeva aj. Má příznivý vliv na pleť, zejména její omlazování. Růženín je vytrvalým a trpělivým přítelem u vleklých nemocí.

Takto obří růženín je pochopitelně i nepřehlédnutelným a dominantním prvkem v interiéru.

Původ: Madagaskar 

UPOZORNĚNÍ: Při objednávání tohoto kamene Vám systém umožní pouze osobní odběr, přesto ho mohu odeslat na Vaši adresu, stačí jen zvolit variantu osobní odběr a do poznámky připsat "zaslat". Společně se zálohovou fakturou prosím doplaťte 199,- Kč, následně Vás budu kontaktovat. V případě nejasností mi zavolejte na 602 766 967. Děkuji za pochopení, MJ      

Doplňkové parametry

Kategorie: Růženín
Hmotnost: 16.9 kg
Rozměry:: 28 x 25 x 16 cm
Položka byla vyprodána…