Růženín - "Kámen lásky", 731 g. Přírodní, surový Surový, nebarvený. Brazílie. 9,3 x 8,2 x 8,1 cm

Kód: RUZ76
580 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dekorativní průsvitný surový růženín. Tento "Kámen lásky" je ve Feng Šuej vyhlášený pro hledání nového partnera, utužování mezilidských vztahů a je zároveň jedním z intuitivně nejoblíbenějších kamenů dětí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růženín je po právu nazýván „Kamenem bezpodmínečné a opravdové lásky“. Jeho vyzařování je velmi láskyplné, konejšivé, zklidňující. Tiší rozbouřené emoce, pomůže ve vypjatých situacích, při nepohodě či psychické rozkolísanosti. Dodává odhodlání a sebedůvěru, prohlubuje i důvěru a vzájemné pochopení v mezilidských vztazích. Učí nás odpouštět ostatním, ale zejména sami sobě. Je věhlasným  kamenem do ložnice, dětského pokoje, na místa setkávání apod.

Další růženíny naleznete ZDE

Růženín ve Feng Šuej:

Růženín se nejčastěji umísťuje v ložnici, kde napomáhá kvalitnímu spánku, zklidnění emocí a čitelnosti našich pocitů (pro tyto účely ideálně umístěn pod postelí). Růženín dopomáhá k přijetí nás takových, jací opravdu jsme. Uklidňuje, hojí citové rány zejména po tragických událostech v rodině, rozchodech a v obdobích životních krizí. Je silně uklidňující kámen, který nastoluje naši ztracenou rovnováhu. Prohlubuje „skutečnou“ lásku v našich vztazích. V ložnici nebo v  jihozápadní sektoru domácnosti či místnosti (zóna vztahů v Pa Kua) je skvělým „magnetem“ pro získání nového partnerství

Feng Šuej dětského pokoje - růženín je velmi oblíbeným kamenem dětí, nikoli proto, že by pro ně byl ochranných kamenem, jak se někdy mylně vysvětluje, ale pro jeho schopnost tlumit dětské emoce a přecitlivělost, rozjasnit situace, ve kterých se děti nacházejí prvně apod. U dětí, které si nesou otisk, například byly součástí rozvodu a podobně, je růženín nepostradatelným kamenem.

Růženín je vhodným minerálem i na místech setkávání rodiny a blízkých, ovšem i na pracovišti, kde se nachází více lidí. Stejně tak v zasedacích místnostech či v místech, kde „bývá dusno“. Rozhodně by neměl chybět na stole každého, kdo pracuje s jinými lidmi (manažeři, personalisté, psychologové, úředníci apod.)  

Další blahodárné účinky růženínu v tradicích:

Energetického vyzařování růženínu se využívá zejména pro tlumení stresu, emocí, nervozity i depresí. Nejen díky jeho zabarvení se uplatňuje k harmonizaci srdeční činnosti a krevního tlaku. Dále k podpoře funkce ledvin a močového měchýře (včetně infekcí), nadledvinek, plic, jater, střeva aj. Má příznivý vliv na pleť, zejména její omlazování. Růženín je vytrvalým a trpělivým přítelem u vleklých nemocí.

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Růženín
Hmotnost: 0.731 kg
Rozměry:: 9,3 x 8,2 x 8,1 cm
Položka byla vyprodána…