Rubín v zoisitu (anyolit) - Kámen moci, lásky, vášně a radosti ze života PŘÍRODNÍ SUROVÝ rubín v zoisitu (anyolit). 266 g. 9 x 6 x 4 cm

 

Rubín je vyhlášeným energetizujícím kamenem nabitým chutí, vášní a touhou žít naplno. Logicky se vyskytuje v klenotech vládců, kteří si jím posilovali nejen moc nad svými životy, ale i schopnosti nezbytné k zvládání vladařských povinností včetně vedení a zodpovědnosti za ostatní. Rubín pomáhá správnému zacílení a rozhodnosti, motivuje a stimuluje naši cestě životem. Zoisit svými vlastnostmi ještě posiluje účinky rubínu. Silné léčebné účinky obou minerálů se uplatní zejména při potížích ze srdcem, krevním tlakem, játry, urogenitálním systémem aj- Rubín "spaluje cholesterol". Tento kámen velmi rychle zklidní, zejména v momentech, kdy je třeba učinit zásadní rozhodnutí.  

Dostupnost Vyprodáno
800 Kč / ks
Kód produktu RUBZOI1
Kategorie Rubín (drahokam)
Položka byla vyprodána...
 

Přírodní surový rubín v zoisitu, tzv. anyolit.. 266 g. 9 x 6 x 4 cm

Rubín je drahokam, jehož využití, zejména k rituálním účelům, historicky sahá až do Asie 1 tis. př. n. l.

VYUŽITÍ RUBÍNU V ZOISITU (ANYOLITU) VE FENG ŠUEJ

Zoisit je v Tradiční čínské medicíně přiřazen „elementu dřeva“ a přirozeně tedy posiluje účinky rubínu reprezentovaným „elementem ohně“.  

Anyolit je pro schopnosti zacílit, učinit zralé rozhodnutí, prosadit se a podobně naprosto ideální kámen do manažerské kanceláře nebo pracovny.

Anyolit dokáže velmi silně podpořit v dosahování cílů, v kariéře, dokonce i v momentech tápání "co dál". Za tímto účelem by neměl chybět na pracovním stole, v jižním Feng Šuej sektoru, případně na západě.

Ve Feng Šuej v ložnici přináší tento kámen největší užitek pro zvýšení vášně, sexuální energie a libida. 

 V západním sektoru nám anyolit poslouží při potřebě inspirace, nových myšlenek a tvůrčích záměrů.

Rubín v zoisitu přitahuje hojnost a prosperitu, proto má neocenitelné místo i v jihovýchodním sektoru Feng Šuej.

Rubín v zoisitu je rychle působící kámen. Má všestranné léčivé schopnosti. Harmonizuje srdce a krevní tlak, posiluje játra a detoxikuje krev, podporuje trávení, „zahřívá“ ledviny a močový měchýř zejména při nachlazení.

Dodává dobrou náladu.

Rubín v zoisitu (anyolit) je bezesporu nádherným interiérovým kamenem.

Původ: Brazílie

Hmotnost 0.266 kg
Rozměry: 9 x 6 x 4 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.