Rubín ve fuchsitu broušený masážní váleček 10 CM "Kámen moci, lásky, vášně a radosti ze života". Rubín ve fuchsitu broušený masážní váleček. 10 CM, 99 G

 
  • 1 z 3
 

Rubín je vyhlášeným energetizujícím kamenem nabitým chutí, vášní a touhou žít naplno. Logicky se vyskytuje v klenotech vládců, kteří si jím posilovali nejen moc nad svými životy, ale i schopnosti nezbytné k zvládání vladařských povinností včetně vedení a zodpovědnosti za ostatní. Rubín pomáhá správnému zacílení a rozhodnosti, motivuje a stimuluje naši cestě životem. Fuchsit (shodně jako fzoisit) svými vlastnostmi ještě posiluje účinky rubínu. Váleček z rubínu ve fuchsitu. je ídeální pro masáže dlaní, plosek nohou, akupresurních bodů, a vzhledem k vlastnostem kamene i k partnerské masáži. Rubín také "spaluje cholesterol". Třením válečku v dlaních se jeho uživatel dokáže velmi rychle zklidnit a soustředit.  

Dostupnost Vyprodáno
480 Kč / ks
Kód produktu RUBFUC2
Kategorie Rubín (drahokam)
Položka byla vyprodána...
 

Broušený masážní váleček z rubínu ve fuchsitu. Ideální pro masáže dlaní, plosek nohou, akupresurních bodů, a vzhledem k vlastnostem kamene, i k partnerské masáži.

Rubín je drahokam, jehož využití, zejména k rituálním účelům, historicky sahá až do Asie 1 tis. př. n. l.

VYUŽITÍ RUBÍNU S FUCHSITEM VE FENG ŠUEJ

Fuchsit je v Tradiční čínské medicíně přiřazen „elementu dřeva“ a přirozeně tedy posiluje účinky rubínu reprezentovaným „elementem ohně“.  

Rubín ve fuchsitu je pro schopnosti zacílit, učinit zralé rozhodnutí, prosadit se a podobně naprosto ideální kámen do manažerské kanceláře nebo pracovny.

Rubín ve fuchsitu dokáže velmi silně podpořit v dosahování cílů, v kariéře, dokonce i v momentech tápání "co dál". Za tímto účelem by neměl chybět na pracovním stole, v jižním Feng Šuej sektoru, případně na západě.

Ve Feng Šuej v ložnici přináší tento kámen největší užitek pro zvýšení vášně, sexuální energie a libida. 

 V západním sektoru nám poslouží při potřebě inspirace, nových myšlenek a tvůrčích záměrů.

Minerál přitahuje hojnost a prosperitu, proto má neocenitelné místo i v jihovýchodním sektoru Feng Šuej.

Rubín ve fuchsitu je rychle působící kámen. Má všestranné léčivé schopnosti. Harmonizuje srdce a krevní tlak, posiluje játra a detoxikuje krev, podporuje trávení, „zahřívá“ ledviny a močový měchýř zejména při nachlazení.

Dodává dobrou náladu.

Původ: Brazílie

Hmotnost 0.099 kg
Rozměry: 10 X 2 CM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.