Rubín v zoisitu velký přírodní - Kámen proudící hojnosti a vlády nad životem. 1,4 kg ! Rubín a zoisit - surový masívní přírodní krystal. 14 x 9 x 5 cm. Tanzánie

 
rubín v zoisitu surový přírodní 2
  • 1 z 5
 

Rubín je vyhlášeným energetizujícím kamenem nabitým chutí, vášní a touhou žít naplno. Logicky se vyskytuje v klenotech vladařů, kteří si jím posilovali nejen moc nad svými životy, ale i schopnosti nezbytné k zvládání vladařských povinností včetně vedení a zodpovědnosti za ostatní. Rubín pomáhá správnému zacílení a rozhodnosti, motivuje a stimuluje k naši cestě životem. Zoisit naše záměry podporuje bezmeznou vytrvalostí, trpělivosti a zároveň ochranou před stresem či případným přetížením. Zoisit navíc podporuje naši tvořivost a vynalézavost. Oba minerály jsou vhodné pro ty, kteří ještě neuchopily život do vlastních rukou a jsou zvyklí se ostatním přizpůsobovat i na úkor vlastní nespokojenosti, potažmo zdraví. Rubín se zoisitem jsou díky své síle a "energetickému magnetizmu" pověstnými krystaly proudící hojnosti. Zoisit má příznivý vliv na játra, zasluhuje se o detoxikaci organizmu, přispívá k neutralizaci kyselého prostředí v žaludku. Příznivě působí na zrak. Rubín je znám svou silou "spalovat cholesterol"

Dostupnost Vyprodáno
1 600 Kč / ks
Kód produktu RUBZOI1
Kategorie Rubín (drahokam)
Položka byla vyprodána...
 

Velký surový rubín v zoisitu.

Rubín je drahokam, jehož využití, zejména k rituálním účelům, historicky sahá až do Asie 1 tis. př. n. l. Rubín se řadí mezi jedny z nejtvrdších minerálů na světe (společně se safíry se řadí mezi korundy).

VYUŽITÍ RUBÍNU S FUCHSITEM VE FENG ŠUEJ

Zoisit je v Tradiční čínské medicíně přiřazen „elementu dřeva“ a přirozeně tedy posiluje účinky rubínu reprezentovaným „elementem ohně“.  

Rubín v zoisitu je pro schopnosti zacílit, učinit zralé rozhodnutí, prosadit se a podobně naprosto ideální kámen do manažerské kanceláře nebo soukromé pracovny.

Tento kámen nás dokáže velmi silně podpořit v dosahování cílů, v kariéře, dokonce i v momentech tápání "co dál". Za tímto účelem by neměl chybět na pracovním stole, v jižním Feng Šuej sektoru, případně na západě.

Ve Feng Šuej v ložnici přináší tento kámen největší užitek pro zvýšení vášně, sexuální energie a libida. 

 V západním sektoru nám poslouží při potřebě inspirace, nových myšlenek a tvůrčích záměrů.

Minerál přitahuje hojnost a prosperitu, proto má neocenitelné místo i v jihovýchodním sektoru Feng Šuej, případně poblíž vstupních dveří .

Rubín v zoisitu je rychle působící kámen. Má všestranné léčivé schopnosti. Harmonizuje srdce a krevní tlak, posiluje játra a detoxikuje krev, podporuje trávení a ulevuje od překyselení, „zahřívá“ ledviny a močový měchýř zejména při nachlazení.

Dodává dobrou náladu.

Původ: Tanzánie

Hmotnost 1.386 kg
Rozměry: 14 x 9 x 5 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.