Rubelt (růžový turmalín) náramek fazetovaný 0,5 cm - "Kámen životní síly, optimizmu a dobré nálady" | Ústřední krystal Svatováclavské Koruny Vysoký lesk, kvalitní více-vláknitá gumička s dlouhou životností. 19 cm

 

Fazetovaný vysoce lesklý náramek z rubelitu (vzácného růžového turmalínu). Kvalitní více-vláknitá gumička s dlouhou životností. 

Růžový turmalín (rubelit) je silný, přesto velmi láskyplný ochranný kámen, dodávající fyzickou energii a psychickou podporu zejména v momentech únavy, vyčerpání a pocitu, že něco v životě nezvládáme. Rubelit nás vrací zpět k sobě, k vlastnímu zdroji původní energie, kterou jsme ztratili v záplavě povinností, přemíře myšlenek a starostí o záležitosti, které nemůžeme změnit. Tento krystal nám dopomáhá dostat se zpět ke své moci nad vlastním životem. Vymanit se ze sítí pokřiveného vidění světa, negativity (či dokonce utrpení). Navrátit se do původní "frekvence" bytí, plné optimizmu, dobré nálady a radosti z tvoření na této planetě. Určitě není náhodou, že růžový turmalín zaujímá naprosto ústřední pozici ve Svatováclavské koruně. Pro nezadané je "magnetem" na přivábení správného partnera. Učí sebelásce. Rubelit obdobně jako rubín přitahuje hojnost a prosperitu.

Další výběr náramků ZDE:

 

Dostupnost Vyprodáno
680 Kč / ks
Kód produktu RUBNAR1
Značka Feng Šuej Kameny
Kategorie Rubelit | Růžový turmalín náramky
Položka byla vyprodána...
 

Náramek z rubelitu (růžového/červeného turmalínu) v pravidelných fazetovaných kuličkách s profesionálním brusem a vysokým leskem. Kuličky jsou navlečeny na elastické více-vláknité gumce s dlouhou životností. Délka náramku je přibližně 19 cm. Náramek je pružný, sedí všem běžným velikostem.

Vlastnosti, účinky v lidových tradicích a krystaloterapii:

Rubelit dokáže aktivovat energii a rozproudit životní sílu. Rubelit povzbuzuje k dobré náladě. Rubelit dokáže zjemnit naše vnímání, naladit se na proud života, ovšem s vnitřním klidem, beze spěchu i bez obav, že něco nezvládneme nebo že nám něco unikne.  Dokáže velmi silně podpořit v dosahování cílů, v kariéře, dokonce i v momentech tápání "co dál". Rubelit nám také poslouží, potřebujeme-li novou inspiraci, životní podněty i tvůrčích záměry. Uplatňuje se v momentech, kdy vedeni svou intuicí materializujeme naše záměry, potřebujeme si ustát naše rozhodnutí, prosadit co vnímáme za správné a nenechat se odvést z cesty. Rubelit je kamenem podporujícím odvahu, schopnost vést ostatní, je-li třeba, a srozumitelně a jasně prezentovat své vize a plány. 

Rubelit (podobně jako další odrůdy turmalínu) se skvěle uplatní tam, kde je třeba dát do rovnováhy jin a jang energii. Je rychle působícím krystalem a jeho blahodárných účinků se využívá při podpoře celkové detoxikace (posílení jaterní činnosti), při potížích s ledvinami a močovým měchýřem, pro harmonizaci srdeční oblasti a krevního tlaku (zklidňující účinky) i podporu trávení. Jeho silné zklidňujícími účinky nás uvádí do vnitřní pohody. Rubelit je  také skvělý kámen pro jeho schopnost podporovat libido a aktivovat sexuální energii. 

 

 

 

 

 

Hmotnost 0.007 kg
Obvod: 19 - 20 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.