Výhradně přírodní Feng Šuej kameny do domácností a kanceláří

Pyrit - kvalitní, s jemnými třpytivými krystaly. 5,3 cm Kámen hojnosti, bohatství a prosperity. 49 g

Kód: SUL14
530 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krásně strukturovaný zlatavě třpytivý pyrit. Pyrit je kámen, který svým úchvatným třpytem připomínajícím sluneční paprsky dokáže rychle povzbudit, zlepšit náladu, vlít aktivní energii do těla a vnést radost do našich životů. Je také jedním z vyhlášených kamenů proudící hojnosti a prosperity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pyrit (sulfid železa) má vysokou hustotu, je hutný a těžký. Pyrit udržuje naše vnitřní naladění v rovnováze, bez zbytečných výkyvů, ztrát energie a životní síly. Spolehlivě uzemňuje a ukotvuje, je vhodným pro jedince, kteří jsou "rozlétaní", ať již v myšlenkám či činnosti. V Tradiční čínské medicíně, potažmo ve Feng Šuej, se tudíž využívá jako kámen stability, moci nad vlastním životem, schopnosti se prosadit, realizovat a vytrvat u svých plánů a záměrů. Třpytivý a lesklý  pyrit připomíná zlato a frekventovaně se ve Feng Šuej uplatňuje jako jeden z mocných kamenů proudící hojnosti, bohatství a prosperity, přinášející do života také radost, povzbuzení a stabilní životní energii. Napomáhá zhmotňovat naše přání, mít jasný a čistý vhled do životních situací a odhalovat lež či nepoctivost. Dokáže nás posunout v životě vpřed, nastal-li správný čas, a pokud nikoli, ukáže nám tu nejvhodnější cestu a "svítit" nám při kráčení po ní. V Tradiční čínské medicíně, potažmo

PYRIT VE FENG ŠUEJ:

Jedná se o silně harmonizační kámen, vyrovnávající jin a jang, polarity mezi materiální, duševní a duchovní sférou. Udržuje naše vnitřní naladění v rovnováze, bez zbytečných výkyvů, ztrát energie a životní síly. Spolehlivě uzemňuje a ukotvuje v materiálním světě. 

Pyrit společně s dalšími sulfidy nachází uplatnění při potížích s geopatogenními zónami a elektromagnetickým zářením (elektrosmogem). 

Oblast vchodu / Ming Tang - štěstí a požehnání pro celou domácnost, firmu či kancelář

Jihovýchodní sektor - proudící hojnosti a prosperity | Zhmotňování přání

Jižní sektor - vize, firemní a pracovní úspěch

Západní sektor:

- pro "zářivou a prosvětlenou budoucnost"

- při potížích s plicemi, dýcháním, sebepřijetím, sebeprosazením

Severní sektor - pyrit je pomocníkem pro posílení ledvin ("vyplavení" obav, strachů, odstraňuje emoční zátěže, které se podle TČM právě v ledvinách usazují).

Další blahodárné účinky pyritu v tradicích:

Pyrit má blahodárný vliv na naši tělesnou schránku, zejména pohybový a opěrný aparát. Svým vyzařováním přispívá k odklonu infekcí a nákaz, podporuje v čistění krve, obnově tělesných buněk, tlumení svalových křečí všeho druhu. Vyhlášený je v boji s plicními a respiračními onemocněními, astmatem apod. Pyrit energeticky zajišťuje minerální výživu organizmu, výživu kosti a kloubů, tlumí vypadávání vlasů. Uplatní se také při kožních potížích. 

Původ: Peru

Doplňkové parametry

Kategorie: Pyrit přírodní
Hmotnost: 0.049 kg
Rozměry:: 5,3 x 2,9 x 2,3 cm
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení