Pyrit - kvalitní, s jemnými třpytivými krystaly. 146 g Kámen hojnosti, bohatství a prosperity. 6,3 x 4,1 x 3,5 cm

Kód: SUL13
900 Kč / ks
Skladem

Krásně strukturovaný zlatavý pyrit umístitelný na výšku i na šířku. Pyrit je kámen, který svým úchvatným třpytem připomínajícím sluneční paprsky dokáže rychle povzbudit, zlepšit náladu, vlít aktivní energii do těla a vnést radost do našich životů. Je také jedním z vyhlášených kamenů proudící hojnosti a prosperity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pyrit (sulfid železa) má vysokou hustotu, je hutný a těžký. Pyrit udržuje naše vnitřní naladění v rovnováze, bez zbytečných výkyvů, ztrát energie a životní síly. Spolehlivě uzemňuje a ukotvuje, je vhodným pro jedince, kteří jsou "rozlétaní", ať již v myšlenkám či činnosti. V Tradiční čínské medicíně, potažmo ve Feng Šuej, se tudíž využívá jako kámen stability, moci nad vlastním životem, schopnosti se prosadit, realizovat a vytrvat u svých plánů a záměrů. Třpytivý a lesklý  pyrit připomíná zlato a frekventovaně se ve Feng Šuej uplatňuje jako jeden z mocných kamenů proudící hojnosti, bohatství a prosperity, přinášející do života také radost, povzbuzení a stabilní životní energii. Napomáhá zhmotňovat naše přání, mít jasný a čistý vhled do životních situací a odhalovat lež či nepoctivost. Dokáže nás posunout v životě vpřed, nastal-li správný čas, a pokud nikoli, ukáže nám tu nejvhodnější cestu a "svítit" nám při kráčení po ní. V Tradiční čínské medicíně, potažmo

PYRIT VE FENG ŠUEJ:

Jedná se o silně harmonizační kámen, vyrovnávající jin a jang, polarity mezi materiální, duševní a duchovní sférou. Udržuje naše vnitřní naladění v rovnováze, bez zbytečných výkyvů, ztrát energie a životní síly. Spolehlivě uzemňuje a ukotvuje v materiálním světě. 

Pyrit společně s dalšími sulfidy nachází uplatnění při potížích s geopatogenními zónami a elektromagnetickým zářením (elektrosmogem). 

Oblast vchodu / Ming Tang - štěstí a požehnání pro celou domácnost, firmu či kancelář

Jihovýchodní sektor - proudící hojnosti a prosperity | Zhmotňování přání

Jižní sektor - vize, firemní a pracovní úspěch

Západní sektor:

- pro "zářivou a prosvětlenou budoucnost"

- při potížích s plicemi, dýcháním, sebepřijetím, sebeprosazením

Severní sektor - pyrit je pomocníkem pro posílení ledvin ("vyplavení" obav, strachů, odstraňuje emoční zátěže, které se podle TČM právě v ledvinách usazují).

Další blahodárné účinky pyritu v tradicích:

Pyrit má blahodárný vliv na naši tělesnou schránku, zejména pohybový a opěrný aparát. Svým vyzařováním přispívá k odklonu infekcí a nákaz, podporuje v čistění krve, obnově tělesných buněk, tlumení svalových křečí všeho druhu. Vyhlášený je v boji s plicními a respiračními onemocněními, astmatem apod. Pyrit energeticky zajišťuje minerální výživu organizmu, výživu kosti a kloubů, tlumí vypadávání vlasů. Uplatní se také při kožních potížích. 

Původ: Peru

Doplňkové parametry

Kategorie: Pyrit přírodní
Hmotnost: 0.146 kg
Rozměry:: 6,3 x 4,1 x 3,5 cm