Opál zelený - velká dekorativní koule Ø 8,2 cm | 574 g "Kámen životní energie, růstu a hojnosti". Madagaskar

Kód: OPA7
2 500 Kč / ks
Skladem

Velká dekorativní koule ze zeleného opálu - "Kamene životní energie, růstu a hojnosti" s krásnou pestrou kresbou. Tento opál nalezne široké uplatnění nejen ve Feng Šuej (prosperita, příval životadárné čchi a požehnání na všech úrovních), ovšem i jako nepřehlédnutelný dekorativní kámen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opál je energeticky velmi jemný kámen, což se jednoduše rozpozná při doteku, dokonce již i při samotném pohledu na něj. Opál mi nejlépe vystihuje slovo "hlubina". Při kontaktu s opálem se velmi rychle dokážeme vnořit do sebe, do svého těla, mysli, do sfér naší spirituality. Ukáže nám i ty nejskrytější pravdy o životě, o nás samých, i o ostatních. Zprostředkuje nám vhled do zdánlivě komplikovaných situací, nesrozumitelných životních událostí, spletitých mezilidských a rodových vazeb. Odhalí nám souvislosti i kořeny našich vlastních nefunkčních vzorců chování a přesvědčení, přejatých "pravd", přežitých dogmat aj.

Opál se s oblibou uplatňuje jako jeden z věšteckých kamenů, zejména v podobě koule (stejně jako pravý křišťál). V šamanizmu a některých tradičních rituálech, zvláště při putování v jiných úrovních, má funkci kamene "neviditelnosti".   

DALŠÍ OPÁLY NALEZNETE ZDE 

ZELENÝ OPÁL VE FENG ŠUEJ

Ochrana - ideální umístění v oblasti vstupu (Ming Tang) či na místě, které nám napoví intuice.

Jihovýchod - podpora životní síly, hojnosti a prosperity ve všech oblastech. | Posílení důvěry ve Zdroj.

Východní sektor - náprava rodinných a rodových vazeb, zátěží z minulosti. Vyplavení skutečností a pravd napovrch; prosvětlení situací a jejich zacelení. | Energetická tělesná podpora (zejména v detoxikaci, prevenci, pro posílení jater, doplnění šeng čchi (čisté energie, prány). 

Ložnice / Jihozápadní sektor - čistota a opravdovost ve vztazích, vzájemný partnerský růst; ve tvaru koule se posiluje i celistvost a jednota ve vztazích

Severovýchod / Relaxační či meditační místnost - pro klid, harmonii, snadné opouštění nepotřebného. | Velmi účinný při meditacích, zejména je-li přiložen na srdeční oblast, čelo (3. oko) nebo k temenu hlavy.  

Místa setkávání, kancelář - harmonizace a trvalé vyrovnávání polarit na všech úrovních.            

Další blahodárné účinky opálu v tradicích:

Svírání kamene v ruce - rychlé zklidnění a posílení sebedůvěry, odklon stresu, rozpuštění vnitřního napětí

Podpora v celkové tělesné i psychické harmonizaci, prevenci v období viróz, při potížích s pokožkou, se zrakem; masírováním pro vyhlazení vrásek. Příznivý vliv na urogenitální systém a bederní oblast.  

Původ: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Opál
Hmotnost: 0.574 kg
Průměr koule:: 8,2 cm