Opál růžový - přírodní, neopracovaný, dekorativní. 123 g Umístitelný do více poloh. Peru. 7,6 x 5,6 x 4,6 cm

Kód: OPA8
750 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Něžný, jemný, láskyplný růžový opál podporující sebepřijetí, čistotu, harmonii a pravdu ve vztazích, také nás uvádí do hluboké pohody a vnitřního klidu, rozpouští stres a poskytuje pocit bezpečí a ochrany, kdykoli je nablízku. Tento krásný opál nalezne široké uplatnění i ve Feng Šuej a tělesné podpoře. Umístitelný do více poloh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opál je energeticky velmi jemný kámen, což se jednoduše rozpozná při doteku, dokonce již i při samotném pohledu na něj. Opál mi nejlépe vystihuje slovo "hlubina". Při kontaktu s opálem se velmi rychle dokážeme vnořit do sebe, do svého těla, mysli, do sfér naší spirituality.

Růžové zabarvení ještě násobí typické vlastnosti opálu, zejména jeho láskyplnost, kterou oplývá, aby nás podpořil ve všem, co souvisí bezpodmínečnou láskou - přijímat sami sebe takový jací skutečně jsme, čistotou a upřímností v mezilidských vztazích, schopností odpouštět sobě i ostatním, naslouchat hlasu svého srdce a nechat se jím v důvěře vést.

Opál nám odhalí i ty nejskrytější pravdy o životě, o nás samých, i o ostatních. Zprostředkuje nám vhled do zdánlivě komplikovaných situací, nesrozumitelných životních událostí, spletitých mezilidských a rodových vazeb. Odhalí nám souvislosti i kořeny našich vlastních nefunkčních vzorců chování a přesvědčení, přejatých "pravd", přežitých dogmat aj.

Opál se s oblibou uplatňuje jako jeden z věšteckých kamenů, zejména v podobě koule (stejně jako pravý křišťál). V šamanizmu a některých tradičních rituálech, zvláště při putování v jiných úrovních, má funkci kamene "neviditelnosti".   

DALŠÍ OPÁLY NALEZNETE ZDE 

RŮŽOVÝ OPÁL VE FENG ŠUEJ

Ochrana - ideální umístění v oblasti vstupu (Ming Tang) či na místě, které nám napoví intuice.

Východní sektor - náprava rodinných a rodových vazeb, zátěží z minulosti. Vyplavení skutečností a pravd napovrch; prosvětlení situací a jejich zacelení.

Ložnice / Jihozápadní sektor - čistota a opravdovost ve vztazích. | Pro nezadané k přivábení vhodného partnera. | Umístěn v blízkosti hlavy je skvělý pro pohodové usínání.

Sever - podpora při "hojení" emočních a citových šrámů (souvisí s oblastí ledvin, močového měchýře, beder). | Pochopení souvislostí. | Průvodcovský kámen v duchovní oblasti.

Severovýchod / Relaxační či meditační místnost - pro klid, harmonii, opouštění nepotřebného. | Velmi účinný při meditacích, zejména je-li přiložen na srdeční oblast, čelo (3. oko) nebo k temenu hlavy.  

Jihovýchod - podpora hojnosti a životní prosperity. | Posílení důvěry ve Zdroj.

Místa setkávání, kancelář - harmonizace a trvalé vyrovnávání polarit na všech úrovních.            

Blahodárné účinky růžového opálu v tradicích:

Svírání kamene v ruce - rychlé zklidnění a posílení sebedůvěry, odklon stresu, rozpuštění vnitřního napětí.

Přiložením k oblasti srdce - utišení emocí a rozbouřených citů, sebepřijetí, pochopení našich skutečných tužeb i potřeb.    

Podpora v celkové tělesné i psychické harmonizaci, prevenci v období viróz, při potížích s pokožkou, se zrakem; masírováním pro vyhlazení vrásek. Příznivý vliv na urogenitální systém a bederní oblast.  

Původ: Peru

Doplňkové parametry

Kategorie: Opál
Hmotnost: 0.123 kg
Rozměry:: 7,6 x 5,6 x 4,6 cm
Položka byla vyprodána…