Opál hlubinný - extra kvalitní s pestrobarevnou kresbou. 140 g Klid, Harmonie, Pravda, Čistota vztahů | Madagaskar. 6,4 x 5,4 x 3,4 cm

Kód: OPA4
630 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

"Něžný" opál s úchvatnou kresbou, krom mazlení :-) je vhodný i na masáže obličeje či těla, do dlaní pro rychlé zklidnění a rozpuštění stresu, kdekoli nablízku pro bezpečí a ochranu, pod polštářem pro klidný a hluboký spánek. Tento opál nalezne i široké uplatnění ve Feng Šuej, též jako nepřehlédnutelný dekorativní kámen.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opál je energeticky velmi jemný kámen, což se jednoduše rozpozná při doteku, dokonce již i při samotném pohledu na něj. Opál mi nejlépe vystihuje slovo "hlubina". Při kontaktu s opálem se velmi rychle dokážeme vnořit do sebe, do svého těla, mysli, do sfér naší spirituality. Ukáže nám i ty nejskrytější pravdy o životě, o nás samých, i o ostatních. Zprostředkuje nám vhled do zdánlivě komplikovaných situací, nesrozumitelných životních událostí, spletitých mezilidských a rodových vazeb. Odhalí nám souvislosti i kořeny našich vlastních nefunkčních vzorců chování a přesvědčení, přejatých "pravd", přežitých dogmat aj.

Opál se s oblibou uplatňuje jako jeden z věšteckých kamenů, zejména v podobě koule (stejně jako pravý křišťál). V šamanizmu a některých tradičních rituálech, zvláště při putování v jiných úrovních, má funkci kamene "neviditelnosti".   

DALŠÍ OPÁLY NALEZNETE ZDE 

OPÁL VE FENG ŠUEJ

Ochrana - ideální umístění v oblasti vstupu (Ming Tang) či na místě, které nám napoví intuice.

Východní sektor - náprava rodinných a rodových vazeb, zátěží z minulosti. Vyplavení skutečností a pravd napovrch; prosvětlení situací a jejich zacelení.

Ložnice / Jihozápadní sektor - čistota a opravdovost ve vztazích. | Pod polštářem či u hlavy skvělý na pohodové usínání.

Sever - podpora při "hojení" emočních a citových šrámů (souvisí s oblastí ledvin, močového měchýře, beder). | Pochopení souvislostí. | Průvodcovský kámen v duchovní oblasti.

Severovýchod / Relaxační či meditační místnost - pro klid, harmonii, opouštění nepotřebného. | Velmi účinný při meditacích, zejména je-li přiložen na srdeční oblast, čelo (3. oko) nebo k temenu hlavy.  

Jihovýchod - podpora hojnosti a životní prosperity. | Posílení důvěry ve Zdroj.

Místa setkávání, kancelář - harmonizace a trvalé vyrovnávání polarit na všech úrovních.            

Blahodárné účinky opálu v tradicích:

Svírání kamene v ruce - rychlé zklidnění a posílení sebedůvěry, odklon stresu, rozpuštění vnitřního napětí

Podpora v celkové tělesné i psychické harmonizaci, prevenci v období viróz, při potížích s pokožkou, se zrakem; masírováním pro vyhlazení vrásek. Příznivý vliv na urogenitální systém a bederní oblast.  

Původ: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Opál
Hmotnost: 0.14 kg
Rozměry:: 6,4 x 5,4 x 3,4 cm
Položka byla vyprodána…