Kameny na elixír - Zrak, oči + 2 ohlazené kameny pro přikládání na víčka XXL směs kamenů na léčivý elixír + 2 ks avanturínu pro přikládání na víčka

 
  • 1 z 4
 

2 PŘIKLÁDACÍ KAMENY NA OČNÍ VÍČKA + SMĚS NA ELIXÍR 

2 ks avanturínu pro přikládání na víčka + Křišťálová báze, ametyst, tygří oko, obsidián

 

Dostupnost Vyprodáno
680 Kč / ks
Kód produktu BAL20
Kategorie Oči
Položka byla vyprodána...
 

SMĚS NA ELIXÍR 

Potíže s očima, zrakem - velikost XXL na křišťálovém lůžku

SLOŽENÍ SMĚSI: 

Křišťálová báze, ametyst, tygří oko, obsidián

+

2 ks avanturínu lze použít jak pro přikládání na zavřená víčka, tak i do elixíru

Minimální hmotnost 150 g

 

NÁVOD NA PŘÍPRAVU ELIXÍRŮ

Přímá metoda: vodou omyté kameny vložíme do skleněné nádoby a zalijeme je vodou. Na kamenech se po čase vytvoří větší bublinky (velikostí podobné těm v perlivé vodě). Bublinky jsou známkou toho, že voda je "očištěná a nabitá". U menších kamenů (cca 1 cm) trvá proces zhruba 1,5 - 3 hodiny, u větších (2 - 5 cm) asi 3 - 6 hodin. Bublinky nás informují o tom, že je elixír připraven. Bublinky, na které čekáme, je potřeba si nesplést s bublinkami, které se vytvořily těsně po načepování vody do nádoby. Délka přípravy pochopitelně záleží i na kvalitě vody a množství a druhu kamenů. Naprosto nejosvědčenějším způsobem je příprava vody již večer, abyste se o ni nemuseli starat, a ráno je připravena ke konzumaci. Mám dlouhodobě vyzkoušeno, že takto nasycená voda vydrží několik dní i při pokojové teplotě a její výtečná chuť zůstává nezměněna.      

Nepřímá metoda: používá se, pokud nechceme, aby byly kameny v přímém kontaktu s vodu. Umístíme je proto do skleněné nádoby, která se následně ponoří do jiné nádoby s vodou. Délka přípravy elixíru je velmi obdobná jako v případě přímé metody. Bublinky se tvoří na skle ponořené nádoby (sklo je shodně jako voda skvělým vodičem energie kamenů).

 

Hmotnost 0.15 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.