Obsidián černý/zlatý - náramek z jemně leštěných kuliček 0,8 cm se zlatavou perletí ("strážným okem") Šperkový brus i špičková kvalita gumičky (pevná, vícevláknitá, nepovoluje). Původ obsidiánu: Mexiko

 

Obsidián je odnepaměti znám jako mystický kámen, v tradicích využívaný k šamanským a ozdravným rituálům. Obsidián dokáže silně a rychle očistit od všeho negativního a také chránit a střežit majitele. Ukazuje pravdu se všemi souvislostmi, vnáší jasno do partnerských vztahů. Obsidián je skvělým průvodcem na cestě ke svobodě, je vyhlášen svou schopností nás zbavovat nefunkčních modelů chování, vlastních bloků a omezení. Obsidián nám umožní nahlédnout i do těch  nejskrytějších  míst naší duše a vynést doposud skryté pravdy na denní světlo (stejně tak jako se on zrodil z nejhlubších vrstev Země při jeho cestě vzhůru k povrchu). Následně nám pomůže tyto prožitky zpracovat a zužitkovat. Další obsidiány naleznete ZDE. 

Dostupnost Vyprodáno
380 Kč / ks
Kód produktu OBSNAR1
Značka Feng Šuej Kameny
Kategorie Obsidián
Položka byla vyprodána...
 

Náramek z černého / zlatého obsidiánu v podobě jemně leštěných pravidelných kuliček s profesionálním brusem a vysokým leskem odhalujícím tzv. "strážné oči", které demonstrující ochranný charakter obsidiánu a jsou zároveň estetickým prvkem tohoto šperku. Kuličky vyrobené z čistého mexického obsidiánu jsou navlečeny na kvalitní vícevláknité elastické gumce o délce přibližně 19 cm. Náramky jsou pružné, sedí všem běžným velikostem zápěstí

Obsidián je v podstatě „sopečné sklo“ – kámen, který se tak prudce ochladil při vyvěrání na povrch Země, že nestihl zkrystalizovat. To jednoznačně předurčuje a  symbolizuje i jeho účinky – rychlost, kterou působí, vynášení nezpracovaného z nitra duše, poukazování na skutečné pravdy bez obalu, včetně toho, kdo a jací skutečně jsme.

Obsidián má silnou ochrannou moc a schopnost odklánět vše negativní z okolí. Ať se již jedná o elektrosmog z výpočetní techniky či mobilních telefonů, tak i přímé, verbální či mentální vměšování se do naší integrity.

Tento kámen dokáže tlumit emoce, být nám pomocníkem při hojení citových traumat a ran z dětství, dospívání i partnerských vztahů. Je osvědčeným pomocníkem při hledání našich nejhlubších pravd, tišitel starých bolestí a citů. Obsidián je vyhlášen svou schopností nás zbavovat nefunkčních modelů chování, traumat a bloků. Uvolňuje na fyzické i duševní úrovni. Pomáhá se odhalit v citovém životě. 

Dále vnáší pravdu a uvědomění do mezilidských vztahů včetně partnerských a zároveň nám dopomáhá se s pravdou vyrovnat, pokud by pro nás měla být nepříjemná či dokonce bolestivá. 

Obsidián také skvěle zklidňuje, rychle uvádí do relaxace či meditace. Dále napomáhá v komunikaci mezi ostatními a v zaměstnání (podporuje v chápání probíraných témat a poukazuje jak na detaily, tak i na hlubší smysl konání).  

Obsidián je v TČM a krystaloterapii pomocníkem při potížích s trávením a vstřebáváním. Zklidňuje žaludekTlumí bolestiProhřívá organizmus. Má příznivý vliv na krevní oběh, prostatu, ledviny a močové cesty. Podporuje při chřipce a nemocích z nachlazení. 

Původ: Mexiko

Hmotnost 0.018 kg
Průměr kuliček: 0,8 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.