Obsidián černý/zlatý - náramek z jemně leštěných kuliček 0,8 cm se zlatavou perletí ("strážným okem") Šperkový brus i špičková kvalita gumičky (pevná, vícevláknitá, nepovoluje). Původ obsidiánu: Mexiko

 

Obsidián je odnepaměti znám jako mystický kámen, využívaný k šamanským a léčebným rituálům. Obsidián dokáže silně a rychle očistit od všeho negativního, co by mohlo uškodit jeho nositeli. Obsidián si získal věhlas svou schopností chránit a střežit majitele. Jde o kámen ukazující pravdu se všemi souvislostmi, který vnáší jasno do mezilidských, rodinných a partnerských vztahů. Je též skvělým průvodcem na cestě ke svobodě, na níž nás beze zbytku zbaví nefunkčních modelů chování, vlastních bloků a omezení. Obsidián nám umožní nahlédnout i do těch  nejskrytějších  míst naší duše a vynést doposud skryté pravdy na denní světlo (stejně tak jako se on zrodil z nejhlubších vrstev Země při jeho cestě vzhůru k povrchu. Následně nám pomůže tyto prožitky zpracovat a zužitkovat. Další obsidiány naleznete ZDE. 

Dostupnost Vyprodáno
380 Kč / ks
Kód produktu OBSNAR1
Kategorie Obsidián
Položka byla vyprodána...
 

Náramek z černého / zlatého obsidiánu v podobě jemně leštěných pravidelných kuliček s profesionálním brusem a vysokým leskem odhalujícím tzv. "strážné oči", které demonstrující ochranný charakter obsidiánu a jsou zároveň estetickým prvkem tohoto šperku. Kuličky vyrobené z čistého mexického obsidiánu jsou navlečeny na kvalitní vícevláknité elastické gumce o délce přibližně 19 cm. Náramky jsou pružné, sedí všem běžným velikostem zápěstí

Obsidián je v podstatě „sopečné sklo“ – kámen, který se tak prudce ochladil při vyvěrání na povrch Země, že nestihl zkrystalizovat. To jednoznačně předurčuje a  symbolizuje i jeho účinky – rychlost, kterou působí, vynášení nezpracovaného z nitra duše, poukazování na skutečné pravdy bez obalu, včetně toho, kdo a jací skutečně jsme.

Obsidián má silnou ochrannou moc a schopnost odklánět vše negativní z okolí. Ať se již jedná o elektrosmog z výpočetní techniky či mobilních telefonů, tak i přímé, verbální či mentální vměšování se do naší integrity.

Tento kámen dokáže tlumit emoce, být nám pomocníkem při hojení citových traumat a ran z dětství, dospívání i partnerských vztahů. Je osvědčeným pomocníkem při hledání našich nejhlubších pravd, léčitel starých bolestí a citů. Obsidián je vyhlášen svou schopností nás zbavovat nefunkčních modelů chování, traumat a bloků. Uvolňuje na fyzické i duševní úrovni. Pomáhá se odhalit v citovém životě. 

Dále vnáší pravdu a uvědomění do mezilidských vztahů včetně partnerských a zároveň nám dopomáhá se s pravdou vyrovnat, pokud by pro nás měla být nepříjemná či dokonce bolestivá. 

Obsidián také skvěle zklidňuje, rychle uvádí do relaxace či meditace. Dále napomáhá v komunikaci mezi ostatními a v zaměstnání (podporuje v chápání probíraných témat a poukazuje jak na detaily, tak i na hlubší smysl konání).  

Obsidián je v Tradiční čínské medicíně úžasným léčitelem všeho, co je spojeno s trávením a vstřebáváním, zklidňuje žaludekTlumí bolestiProhřívá organizmus. Má příznivý vliv na krevní oběh. Léčí prostatu, ledviny a močové cesty. Pomáhá při chřipce a nemocích z nachlazení. 

Původ: Mexiko

Hmotnost 0.018 kg
Průměr kuliček: 0,8 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.