Malachit-azurit velký přírodní surový "Kámen intuice, životního nasměrování a duchovního rozvoje" 408 g ! Přírodní surový na mateční hornině. Velmi estetický minerál. 9,3 x 8,5 x 5,6 cm. USA

 

Úchvatná sytě barevná kombinace "malachitově zelené" a "azurově modré" na mateční hornině.

Malachit-azurit je "mocným léčitelem, průvodcem životními změnami a pomocníkem na duchovní cestě"Chrání uživatele i prostor kolem sebe. Je výtečným rádcem v nových začátcích. Rychle zklidňuje i uvádí do relaxace a meditace. Pomáhá při silných bolestech, nespavosti, potížích se srdcem a krevním tlakem aj. Kombinace těchto kamenů projasňuje vztahy, jak doma, tak i na pracovišti. Tip pro Feng Šuej: element vody (azurit) vyživuje element dřeva (malachit), což je ideální kombinace pro přivábení prosperity a hojnosti, zejména při umístění u vchodu nebo v jihovýchodním sektoru. Malachit-azurit je ve Feng Šuej a krystaloterapii využíván pro jeho rychlost a sílu, s kterou dokáže účinně léčit, ale i pomoci v okamžicích životních změn i hledání odpovědí, nových počátků aj. Malachit-azurit je silný ochránce člověka i prostoru. Čistí prostor od jedovatých látek. Utužuje mezilidské vztahy. Malachit-azurit je velmi vhodným minerálem pro nastartování čehokoli nového. Ať se již jedná o start up projekt, změnu zaměstnání, hledání nového partnera apod. Více o příznivých účincích naleznete u konkrétních kamenů.

DALŠÍ MALACHITY-AZURITY ZDE

 

Dostupnost Vyprodáno
750 Kč / ks
Kód produktu MALAZU4
Kategorie Malachit-Azurit
Položka byla vyprodána...
 

Léčitelský, sběratelský, pro použití ve Feng Šuej interiéru i k dekoraci.

 VYUŽITÍ MALACHITU-AZURITU VE FENG ŠUEJ

Malachit-azurit  je ve Feng Šuej oblíben pro své schopnosti pohlcovat nečistoty (včetně radioaktivity a elektromagnetického smogu), odklánět patogenní zóny a chránit prostor. Z těchto důvodů je jeho využití v prostoru velmi univerzální.

Kombinace těchto kamenů projasňuje vztahy, jak doma, tak i na pracovišti. Při konfliktech dopomáhá nalézat ideální řešení pro všechny zúčastněné. Pročišťuje atmosféru a odstraňuje napětí.

Malachit s azuritem jsou skvělými pomocníky v prostorách, kde odpočíváme, praktikujeme duchovně-tělesná cvičení (jógu, tai-čchi), meditujeme, či pracujeme s lidmi (psychologové, manažeři, personalisté). 

Ložnice – malachit-azurit nás zde ochraňuje, také zde podporuje klidný a vydatný spánek, je-li umístěn na nočním stolku. Jeho vložením pod postel ho vybízíme k hojení životní ran v citové a emoční rovině, na kterých pracuje během našeho spánku.

Východ – do východního sektoru, který ve Feng Šuej reprezentuje Zdraví, Rodina a Minulost, se malachit-azurit uplatní jako obratný léčitel rodových zátěží, rodinných potíží, ať již fyzických či psychických (vč. traumat, násilných činů, zneužívání aj.) Malachit-azurit umí hojit i ta nejhlubší citová a emoční zranění. Dodává klid, uvolnění a odhodlání do nových začátků. Je všestranným léčitelem, který pomáhá od bolestí.   

Vchod / Ming Tang / Jihovýchod - element vody (azurit) vyživuje element dřeva (malachit), což je ideální kombinace pro přivábení hojnosti, prosperity a bohatství.

Sever, Severozápad – do těchto sektorů dáváme ve Feng Šuej malachit-azurit, aby nás podporovaly na naší duchovní cestě, vyvíjely nás a dodávaly nám odvahu a odhodlání.

Severovýchodní sektor Feng Šuej  - malachit-azurit zde prohlubuje odpočinek, relaxaci a meditaci.   

Jihozápad – do této oblasti umísťujeme malachit-azurit, pokud potřebujeme dodat odvahu zbavit se studu při navazování nových kontaktů a partnerských vztahů.

Další blahodárné účinky malachitu-azuritu:

Vzhledem k všestrannosti tohoto kombinovaného minerálu, je malachit-azurit mimořádným všelékem. Tento kámen býval využíván při porodech v Rusku a v Afrických zemích pro jeho účinnost v tlumení porodních křečí, stejně tak při menstruačních křečích a dalších ženských potížích. Dále podporuje tlumení bolestí hlavy a migrén. Má příznivý vliv i na pohlavní orgány, vyrovnávání krevního tlaku, léčbu srdce, žaludku, kloubů, kostí, artritidu, astma, epilepsie aj. Napomáhá detoxikaci (zejména játer a ledvin), přispívá ke zlepšení funkce štítné žlázy, zvýšení imunity, a hojení otoků, poranění a zlomenin.

Původ: USA (Arizona)

Hmotnost 0.408 kg
Rozměry: 9,3 x 8,5 x 5,6 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.