Larimar broušený 56 g „Atlantský kámen lásky, klidu a harmonie“

 

Vzácný karibský drahokam. Jeden z významných kamenů tzv. „Nového věku“, označován také jako „Kámen delfínů“.

Dostupnost Vyprodáno
4 500 Kč / ks
Kód produktu LAR1
Kategorie Larimar - „Atlantský kámen lásky, klidu a harmonie“
Položka byla vyprodána...
 

Unikátní vybroušený Larimar, který lze využít jak v prostoru, tak k výrobě mimořádného masívního šperku

Larimar patří mezi nejvzácnější drahokamy na světě. Vyskytuje se pouze na jediném místě v oblasti Karibiku, jeho vývoz v surovém stavu je již zakázán, jeho cena tudíž stále roste.

Larimar se vyznačuje schopností rychle uklidňovat a naladit se na vyšší vibrace. Je naprosto skvělým pomocníkem při meditacích a naladění se na astrální svět. Dokáže hojit rány z předchozích vztahů, tiší stará traumata, zbavuje pocitů viny, nefunkčních programů a všeho co nám škodí.

VYUŽITÍ LARIMARU VE FENG ŠUEJ

Larimar má schopnost odklánět negativní energie a blokovat geopatogenní zóny.

Pro zklidnění a odpočinek umísťujeme larimar do ložnice neboi do severovýchodního sektoru Feng Šuej (Pa Kua zóna odpočinku, meditace, relaxace a moudrosti).

Larimar v severním sektoru podporuje náš osobní růst. Zde nám přináší také radost a optimizmus do života. Dává se sem i při emočním a citovém vypětí, při potížích s ledvinami, močovým měchýřem či při ženských potížích.

Další léčivé účinky larimaru:

Larimar tiší de facto každou bolest, proto ho přikládáme na bolestivé místo. Také silně uklidňuje, pokud ho hladíme v ruce nebo s ním masírujeme srdeční oblast. Je velmi vhodný i pro masáže akupresurních bodů na chodidlech (reflexní terapii). Velmi účinný, potřebujeme-li rychle zklidnit, je, pokud je přiložen na místo mezi obočím (tzv. „třetí oko“). Pomáhá také při krčních onemocněních, bolestech hlavy a migrénách.

Původ: Dominikánská republika

 

Hmotnost 0.056 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.