Larimar - oboustranně leštěný vzácný karibský drahokam 4 x 3,4 cm "Kámen delfínů. 18 g. Dominikánská Republika

Kód: LAR9
1 100 Kč / ks
Skladem

Oboustranně broušený plát vzácného larimaru - velmi žádaného karibského drahokamu, postavitelný na výšku i na šířku. Larimar je označován jako „Kámen delfínů“ spojovaný s dávnou Atlantidou; vyskytuje se na jediném místě na světě, je již nemožné ho legitimně sehnat na místě těžby, vývoz suroviny z Dominikánské Republiky je již oficiálně zakázán. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Larimar je jeden z pověstných kamenů tzv. „Nového věku“. Jedná se o velmi "opatrovnický" kámen. Larimar je úžasným průvodcem na cestě životem, ukazuje nám správnou a "čistou" cestu. Díky schopnostem larimaru je možné dosahovat hlubokých meditací s možností putovat časem. Jde o jeden z kamenů téměř nepostradatelný pro "skutečnou" práci na sobě či upřímné průvodcovství ostatních.  

Larimar patří mezi nejúchvatnější drahokamy na světě. Larimar je pro jeho krásu, mystičnost i unikátnost velmi žádaným drahokamem. Vyskytuje na jediném místě na světě v těžko dostupné horské oblasti v Dominikánské Republice. Díky jeho limitovanému množství a skutečnosti, že jsou jeho zásoby téměř vyčerpány, je vývoz larimaru v surové podobě ze země již zakázán (až na záhadné výjimky udělené některým čínským obchodníkům). Jeho cena se trvale zvyšuje. Z těchto důvodů se stal také investičním drahokamem.

Larimar je skvělým meditačním kamenem a také informačním "pojítkem" na dávnou Atlantidu. Je mnohdy nazýván "kamenem delfínů" pro jeho schopnost zprostředkovat dávné informace zašlých civilizacích ukrytých na dnech oceánů.  Ukrývá v sobě informační Dokáže nás promptně naladit do "vyšších vibrací". Je naprosto skvělým pomocníkem pro naladění se na duchovní průvodce. Larimar se vyznačuje schopností rychle uklidňovat. Dokáže hojit rány z mezilidských vztahů, tiší stará traumata, zbavuje pocitů viny, nefunkčních programů , modelů chování a všeho co nám škodí.

Jde o jeden z kamenů téměř nepostradatelných pro práci na sobě či průvodcovství ostatních.

VYUŽITÍ LARIMARU VE FENG ŠUEJ

Larimar má schopnost odklánět negativní energie a blokovat geopatogenní zóny.

Pro zklidnění a odpočinek umísťujeme larimar do ložnice neboi do severovýchodního sektoru Feng Šuej (Pa Kua zóna odpočinku, meditace, relaxace a moudrosti).

Larimar v severním sektoru podporuje náš osobní růst. Zde nám přináší také radost a optimizmus do života. Dává se sem i při emočním a citovém vypětí, při potížích s ledvinami, močovým měchýřem či při ženských potížích.

Další blahodárné účinky larimaru:

Larimar podporuje tlumení de facto každé bolesti, proto ho lze přikládat na jakékoli místo, které potřebujeme harmonizovat. Také silně uklidňuje a učí sebelásce, pokud ho hladíme v ruce nebo s ním masírujeme srdeční oblast. Je velmi vhodný i pro masáže akupresurních bodů na chodidlech (reflexní terapii). Velmi účinný je také, potřebujeme-li rychle zklidnit (přikládáme na místo mezi obočím (tzv. „třetí oko“). Pomáhá také při krčních onemocněních, bolestech hlavy a migrénách, očistě ledvin od "emočních zátěží, citových šrámů a starých traumat.

Původ: Dominikánská republika

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Larimar - „Kámen delfínů“
Hmotnost: 0.018 kg
Rozměry:: 4 x 3,4 x 0,7cm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení