Larimar - oboustranně leštěný vzácný karibský drahokam 4 x 3,4 cm "Kámen delfínů. 18 g. Dominikánská Republika

Kód: LAR9
1 100 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Oboustranně broušený plát vzácného larimaru - velmi žádaného karibského drahokamu, postavitelný na výšku i na šířku. Larimar je označován jako „Kámen delfínů“ spojovaný s dávnou Atlantidou; vyskytuje se na jediném místě na světě, je již nemožné ho legitimně sehnat na místě těžby, vývoz suroviny z Dominikánské Republiky je již oficiálně zakázán. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Larimar je jeden z pověstných kamenů tzv. „Nového věku“. Jedná se o velmi "opatrovnický" kámen. Larimar je úžasným průvodcem na cestě životem, ukazuje nám správnou a "čistou" cestu. Díky schopnostem larimaru je možné dosahovat hlubokých meditací s možností putovat časem. Jde o jeden z kamenů téměř nepostradatelný pro "skutečnou" práci na sobě či upřímné průvodcovství ostatních.  

Larimar patří mezi nejúchvatnější drahokamy na světě. Larimar je pro jeho krásu, mystičnost i unikátnost velmi žádaným drahokamem. Vyskytuje na jediném místě na světě v těžko dostupné horské oblasti v Dominikánské Republice. Díky jeho limitovanému množství a skutečnosti, že jsou jeho zásoby téměř vyčerpány, je vývoz larimaru v surové podobě ze země již zakázán (až na záhadné výjimky udělené některým čínským obchodníkům). Jeho cena se trvale zvyšuje. Z těchto důvodů se stal také investičním drahokamem.

Larimar je skvělým meditačním kamenem a také informačním "pojítkem" na dávnou Atlantidu. Je mnohdy nazýván "kamenem delfínů" pro jeho schopnost zprostředkovat dávné informace zašlých civilizacích ukrytých na dnech oceánů.  Ukrývá v sobě informační Dokáže nás promptně naladit do "vyšších vibrací". Je naprosto skvělým pomocníkem pro naladění se na duchovní průvodce. Larimar se vyznačuje schopností rychle uklidňovat. Dokáže hojit rány z mezilidských vztahů, tiší stará traumata, zbavuje pocitů viny, nefunkčních programů , modelů chování a všeho co nám škodí.

Jde o jeden z kamenů téměř nepostradatelných pro práci na sobě či průvodcovství ostatních.

VYUŽITÍ LARIMARU VE FENG ŠUEJ

Larimar má schopnost odklánět negativní energie a blokovat geopatogenní zóny.

Pro zklidnění a odpočinek umísťujeme larimar do ložnice neboi do severovýchodního sektoru Feng Šuej (Pa Kua zóna odpočinku, meditace, relaxace a moudrosti).

Larimar v severním sektoru podporuje náš osobní růst. Zde nám přináší také radost a optimizmus do života. Dává se sem i při emočním a citovém vypětí, při potížích s ledvinami, močovým měchýřem či při ženských potížích.

Další blahodárné účinky larimaru:

Larimar podporuje tlumení de facto každé bolesti, proto ho lze přikládat na jakékoli místo, které potřebujeme harmonizovat. Také silně uklidňuje a učí sebelásce, pokud ho hladíme v ruce nebo s ním masírujeme srdeční oblast. Je velmi vhodný i pro masáže akupresurních bodů na chodidlech (reflexní terapii). Velmi účinný je také, potřebujeme-li rychle zklidnit (přikládáme na místo mezi obočím (tzv. „třetí oko“). Pomáhá také při krčních onemocněních, bolestech hlavy a migrénách, očistě ledvin od "emočních zátěží, citových šrámů a starých traumat.

Původ: Dominikánská republika

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Larimar - „Kámen delfínů“
Hmotnost: 0.018 kg
Rozměry:: 4 x 3,4 x 0,7cm
Položka byla vyprodána…