Larimar 71 g ! - vzácný karibský drahokam, "Kámen delfínů", 5,7 x 3,7 x 2,7 cm Larimar přírodní broušená půlka se zachovalou krustou. Dominikánská Republika

 
  • 1 z 4
 

Larimar je vzácný karibský drahokam označován jako „Kámen delfínů“ spojovaný s dávnou Atlantidou. Larimar se vyskytuje na jediném místě na světě, je již nemožné ho sehnat na místě těžby. Larimar je jeden z pověstných kamenů tzv. „Nového věku“. Jedná se o velmi "opatrovnický" kámen. Larimar je úžasným průvodcem na cestě životem, ukazuje nám správnou a "čistou" cestu. Díky schopnostem larimaru je možné dosahovat hlubokých meditací s možností putovat časem. Jde o jeden z kamenů téměř nepostradatelných pro práci na sobě či průvodcovství ostatních.  

Dostupnost Vyprodáno
4 500 Kč / ks
Kód produktu LAR2
Kategorie Larimar - „Kámen delfínů“
Položka byla vyprodána...
 

Larimar - broušená půlka se zachovalou krustou vhodná k využití v prostoru, ke zhotovení mimořádného masívního šperku, či jako investice

Larimar patří mezi nejúchvatnější drahokamy na světě. Larimar se vyskytuje na jediném místě na světě v těžko dostupné horské oblasti v Dominikánské Republice. Díky jeho limitovanému množství je jeho těžba i vývoz ze země již zakázán (až na záhadné výjimky udělené některým čínským obchodníkům). Jeho cena se rapidně zvyšuje o desítky procent ročně.

Larimar se vyznačuje schopností rychle uklidňovat. Dokáže nás promptně naladit do "vyšších vibrací". Je naprosto skvělým pomocníkem při meditacích a naladění se na duchovní průvodce. Larimar je také skvělým meditačním a informačním "pojítkem" na dávnou Atlantidu. Dokáže hojit rány z mezilidských vztahů, tiší stará traumata, zbavuje pocitů viny, nefunkčních programů , modelů chování a všeho co nám škodí.

Jde o jeden z kamenů téměř nepostradatelných pro práci na sobě či průvodcovství ostatních.

VYUŽITÍ LARIMARU VE FENG ŠUEJ

Larimar má schopnost odklánět negativní energie a blokovat geopatogenní zóny.

Pro zklidnění a odpočinek umísťujeme larimar do ložnice neboi do severovýchodního sektoru Feng Šuej (Pa Kua zóna odpočinku, meditace, relaxace a moudrosti).

Larimar v severním sektoru podporuje náš osobní růst. Zde nám přináší také radost a optimizmus do života. Dává se sem i při emočním a citovém vypětí, při potížích s ledvinami, močovým měchýřem či při ženských potížích.

Další léčivé účinky larimaru:

Larimar tiší de facto každou bolest, proto ho lze přikládat na jakékoli bolestivé místo. Také silně uklidňuje a učí sebelásce, pokud ho hladíme v ruce nebo s ním masírujeme srdeční oblast. Je velmi vhodný i pro masáže akupresurních bodů na chodidlech (reflexní terapii). Velmi účinný je také, potřebujeme-li rychle zklidnit (přikládáme na místo mezi obočím (tzv. „třetí oko“). Pomáhá také při krčních onemocněních, bolestech hlavy a migrénách, očišťuje ledviny od "emočních zátěží, citových šrámů a starých traumat.

Původ: Dominikánská republika

 

Hmotnost 0.071 kg
Rozměry: 5,7 x 3,7 x 2,7 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.