Lapis lazuli NÁRAMEK kuličky 0,6 cm ve šperkové kvalitě Lazurit jemně broušené kuličky na kvalitní vícevláknité gumičce. Afghánistán

Kód: LAPNAR3
380 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Náramek z jemně leštěných kuliček s vysokým leskem na kvalitní vícevláknité gumičce.

Lapis Lazuli (Lazurit) je mimořádně silný ochranný kámen známý již z dob Persie. Je nazýván také "Kamenem magické noční oblohy" díky jeho vzhledu a také pro jeho silné schopnosti "číst ve hvězdách", tudíž chápat lépe hlubší souvislosti toho, co se zrovna odehrává na úrovni osobní, duchovní i společenské. Dokáže majiteli také umožnit vstup do dalších rovin vědomí a otevírat „brány nepoznaného“, zejména v meditativních stavech. Lapis také přináší hojnost. Umožňuje sebepoznání a sebevyjádření. Přetrhává pouta citových závislostí. V tradicích a krystaloterapii se uplatňuje jako podpůrný minerál při potížích s komunikací - podle psychosomatiky a TČM tudíž ovlivňuje krční funkce, hlasivky, hrtan aj. Je uplatňován při potížích se štítnou žlázou, hormonálním a imunitním systémem, sluchem a kvalitou krve. Je též nápomocný v tlumení fyzických bolesti i psychického napětí, při migrénám a bolestem hlavy.

Další náramky z lapisu lazuli ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lapis Lazuli (lazurit) je mimořádným kamenem známým již v dobách Perské říše. Jeho tmavě modrá barva se zlatavými žilkami pyritu ho předurčuje k výrobě šperků. Stále rostoucí cena a jeho zařazení na pomezí drahokamu napovídají o jeho velké oblibě. Náramek je vyroben z pravidelných kamenných kuliček ve šperkové kvalitě, s profesionálním výbrusem a vysokým leskem. Kuličky jsou navlečeny na elastické gumce o délce přibližně 19 cm. Jsou pružné, sedí všem běžným velikostem zápěstí.

Lapis lazuli se po čase stává nepostradatelným minerálem, který se objeví u každého, kdo s kameny začne více pracovat. Jedná se o krystal, s jehož pomocí se lze naladit na různé duchovní průvodce.

 Původ: Afghánistán

Ke šperku z LAPISU LAZULI lze dokoupit i dárkovou krabičku: https://www.fengsuejkameny.cz/vyberove-naramky-z-prirodnich-kamenu/sperkova-krabicka-na-naramky/.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lapis lazuli (lazurit) - kvalitní výběrové náramky
Hmotnost: 0.01 kg
Délka:: cca 19 cm
Položka byla vyprodána…