Labradorit - s úchvatnou kresbou, v ideálním tvaru na masáže, pod polštář aj. 7,5 cm "Kámen motýlích křídel | Kámen pravdy" z Madagaskaru. 145 g

Kód: LAB16
580 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kvalitní broušený madagaskarský labradorit s krásnou pestrou a proměnlivou kresbou v ideálním tvaru do dlaně (oválný se zakulacenými hranami), vhodný na masáže - akupresurní, obličeje, těla, plosek nohoutéž pod polštář jako ochranný kámen před nočními můrami, mentálním vysíláním či manipulací. Labradorit nalézá široké uplatnění i ve Feng Šuej, zejména k odklánění negativního vyzařování z okolí, též jako "Kámen pravdy" pro jeho schopnosti odhalit lži, podvody i intriky ostatních a také před nimi varovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labradorit si získal popularitu svou úchvatnou pestrobarevností a proměnlivostí kresby při různém lomu světla. Ve Feng Šuej se uplatňuje zejména jak ochranný kámen odklánějící negativní vysílání z okolí. Dokonale rozpouští vlastní iluze a vnáší napovrch informace z nevědomí. Umí skvěle hojit šrámy způsobené v minulosti, zejména v dětství a v předchozích vztazích. Labradorit nám také napoví v případě hrozícího nebezpečí. Naučí nás lépe vnímat vlastní intuici. Labradorit je báječným pomocníkem tvořivých lidí, i těch, kteří teprve s tvorbou začínají.

Další labradority naleznete ZDE:

VYUŽITÍ LABRADORITU VE FENG ŠUEJ

Labradorit se ve Feng Šuej uplatňuje zejména jako ochranný kámen odklánějící negativní vysílání z okolí. Labradorit zbavuje iluzí. Pomáhá vidět pravdu a vnímat vlastní intuici. Je skvělým pomocníkem při kreativní činnosti. Podporuje hojení citových šrámů z předešlých vztahů.  

Labradoritem v naší blízkosti si zajišťuje ochranu, jasný náhled do situací, klid a rozvahu.

Tělesná a duševní ochrana v prostoru – labradorit umísťujeme do oblasti vchodu (Ming Tang ve Feng Šuej) nebo na místo, kde trávíme nejvíce času nebo kde potřebujeme zvýšenou ochranu, zejména před odčerpávání energie od jiných lidí nebo v případech, že nás někdo zahrnuje svou zlobou či dokonce nenávistí. Silné využití má z obdobných důvodů labradorit i v kancelářích či na místech, kdy se setkáváme s větším množstvím lidí. Labradorit je tedy také skvělý pomocník pro terapeuty, psychology, duchovní průvodce, krystaloterapeuty, manažery, personalisty apod.

Labradorit je skvělým průvodcem v obdobích, kdy přetrháváme citová a emoční pouta s bývalými partnery nebo jsme byli nuceni se s někým „rozloučit“. V těchto případem si labradorit pokládáme na noční stolek či pod polštář, kde nám „pracuje“ i přes noc, kdy rozpouští obavy, strachy, psychické zátěže, případně i traumata vzniklá v minulých vztazích.

Labradorit se z výše uváděných důvodů také velmi hodí do dětských pokojů. Ať již pro klidný spánek, či pro to, aby ochránil děti v obdobích neshod nebo rozchodu rodičů.  

Labradorit se také perfektně uplatní ve Feng Šuej ložnice (noční stolek, oblast blízko hlavy) za účelem pokojného spánku, případně i pro interpretaci snů, čímž je pověstný.

Pro psychickou stabilitu, pro porozumění vlastní životní cestě a „čisté“ vidění situací situujeme labradorit do severního Feng Šuej sektoru. Jako kámen „nápomoci“ ho též můžeme dát do severozápadního Feng Šuej sektoru. Na severu nám labradorit pomáhá také v období životních změn.

Potřebujeme-li podpořit kreativitu nebo nastartovat nový osobní či pracovní projekt, pak se ideálním místem pro labradorit nabízí západní Feng Šuej sektor.

Labradorit v jižním Feng Šuej sektoru - pro načerpání nových sil, odhodlání a vytrvalost.

Chceme-li zklidnit a vyčistit naši mysl, pak labradorit dáváme do severovýchodního Feng Šuej sektoru nebo tam, kde odpočíváme a relaxujeme.

Blahodárné účinky labradoritu v lidových tradicích a krystaloterapii:

Labradorit se uplatňuje v období viróz, chřipek a při chorobách z nachlazení. Svou jemností podporuje při tišení srdce a v krystaloterapii se využívá při vysokém krevním tlaku, obtížích se zrakem, bolestivou menstruací, dnou, revmatizmem, potížích s močovým měchýřem a ledvinami aj.

Původ: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Labradorit
Hmotnost: 0.145 kg
Rozměry:: 7,5 x 3,5 x 3,2 cm
Položka byla vyprodána…