Výhradně přírodní Feng Šuej kameny do domácností a kanceláří

Labradorit - kvalitní, s úchvatnou kresbou, v ideálním tvaru do dlaně, na masáže, pod polštář. 140 g "Kámen motýlích křídel | Kámen pravdy" z Madagaskaru. 7 x 4,7 x 2,7 cm

Kód: LAB24
580 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kvalitní broušený madagaskarský labradorit s krásnou pestrou a proměnlivou kresbou v ideálním tvaru do dlaně vhodný na masáže (akupresurní, obličeje, těla, plosek nohou)též pod polštář jako ochranný kámen před nočními můrami, mentálním vysíláním či manipulací. Labradorit nalézá široké uplatnění i ve Feng Šuej, zejména k odklánění negativního vyzařování z okolí, též jako "Kámen pravdy" pro jeho schopnosti odhalit lži, podvody i intriky ostatních a také před nimi varovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labradorit si získal popularitu svou úchvatnou pestrobarevností a proměnlivostí kresby při různém lomu světla. Ve Feng Šuej se uplatňuje zejména jak ochranný kámen odklánějící negativní vysílání z okolí. Dokonale rozpouští vlastní iluze a vnáší napovrch informace z nevědomí. Umí skvěle hojit šrámy způsobené v minulosti, zejména v dětství a v předchozích vztazích. Labradorit nám také napoví v případě hrozícího nebezpečí. Naučí nás lépe vnímat vlastní intuici. Labradorit je báječným pomocníkem tvořivých lidí, i těch, kteří teprve s tvorbou začínají.

Další labradority naleznete ZDE:

VYUŽITÍ LABRADORITU VE FENG ŠUEJ

Labradorit se ve Feng Šuej uplatňuje zejména jako ochranný kámen odklánějící negativní vysílání z okolí. Labradorit zbavuje iluzí. Pomáhá vidět pravdu a vnímat vlastní intuici. Je skvělým pomocníkem při kreativní činnosti. Podporuje hojení citových šrámů z předešlých vztahů.  

Labradoritem v naší blízkosti si zajišťuje ochranu, jasný náhled do situací, klid a rozvahu.

Tělesná a duševní ochrana v prostoru – labradorit umísťujeme do oblasti vchodu (Ming Tang ve Feng Šuej) nebo na místo, kde trávíme nejvíce času nebo kde potřebujeme zvýšenou ochranu, zejména před odčerpávání energie od jiných lidí nebo v případech, že nás někdo zahrnuje svou zlobou či dokonce nenávistí. Silné využití má z obdobných důvodů labradorit i v kancelářích či na místech, kdy se setkáváme s větším množstvím lidí. Labradorit je tedy také skvělý pomocník pro terapeuty, psychology, duchovní průvodce, krystaloterapeuty, manažery, personalisty apod.

Labradorit je skvělým průvodcem v obdobích, kdy přetrháváme citová a emoční pouta s bývalými partnery nebo jsme byli nuceni se s někým „rozloučit“. V těchto případem si labradorit pokládáme na noční stolek či pod polštář, kde nám „pracuje“ i přes noc, kdy rozpouští obavy, strachy, psychické zátěže, případně i traumata vzniklá v minulých vztazích.

Labradorit se z výše uváděných důvodů také velmi hodí do dětských pokojů. Ať již pro klidný spánek, či pro to, aby ochránil děti v obdobích neshod nebo rozchodu rodičů.  

Labradorit se také perfektně uplatní ve Feng Šuej ložnice (noční stolek, oblast blízko hlavy) za účelem pokojného spánku, případně i pro interpretaci snů, čímž je pověstný.

Pro psychickou stabilitu, pro porozumění vlastní životní cestě a „čisté“ vidění situací situujeme labradorit do severního Feng Šuej sektoru. Jako kámen „nápomoci“ ho též můžeme dát do severozápadního Feng Šuej sektoru. Na severu nám labradorit pomáhá také v období životních změn.

Potřebujeme-li podpořit kreativitu nebo nastartovat nový osobní či pracovní projekt, pak se ideálním místem pro labradorit nabízí západní Feng Šuej sektor.

Labradorit v jižním Feng Šuej sektoru - pro načerpání nových sil, odhodlání a vytrvalost.

Chceme-li zklidnit a vyčistit naši mysl, pak labradorit dáváme do severovýchodního Feng Šuej sektoru nebo tam, kde odpočíváme a relaxujeme.

Blahodárné účinky labradoritu v lidových tradicích a krystaloterapii:

Labradorit se uplatňuje v období viróz, chřipek a při chorobách z nachlazení. Svou jemností podporuje při tišení srdce a v krystaloterapii se využívá při vysokém krevním tlaku, obtížích se zrakem, bolestivou menstruací, dnou, revmatizmem, potížích s močovým měchýřem a ledvinami aj.

Původ: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Labradorit
Hmotnost: 0.14 kg
Rozměry:: 7 x 4,7 x 2,7 cm
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení