Labradorit náramek - velké kuličky (ø 1,2 cm!) špičkové kvality s nádhernými odlesky. "Kámen pravdy" šperková kvalita. hi-tech mnoho-vláknitá gumička s dlouhou životností. 19 cm

Kód: LABNAR2
900 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Náramek z výběrového přírodního labradoritu ve šperkové kvalitě s nádhernými, zejména modrými odlesky typickými spíše pro srílanský měsíční kámen. Více-vláknitá stálo-pružná gumička zaručuje dlouhou životnost. Labradorit se uplatňuje zejména jako ochranný kámen odklánějící negativní vysílání z okolí, obzvláště jde-li o pomluvy, manipulaci, zneužívání, mentální a psychické ovládání apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labradorit:  "Kámen motýlích křídel" | "Kámen pravdy"

Náramek o velikosti cca 19 cm - je pružný, sedí všem běžným velikostem. Vysoce kvalitní mnohovláknitá gumička s dlouhou životností. 

Labradorit si získal popularitu svou úchvatnou pestrobarevností a proměnlivostí kresby při různém lomu světla. Labradorit je tudíž pro jeho měnící se zabarvení nazýván „Kamenem motýlích křídel“. Labradorit je velmi užitečný pro terapeuty, psychology, učitele, duchovní průvodce, manažery, personalisty apod. Zde ho oceníme při potřebě načerpat nové síly, dodat odhodlání a vytrvalost.. Labradorit je též báječným pomocníkem tvořivých lidí, i těch, kteří teprve s tvorbou začínají. 

Tento "Kámen pravdy" dokáže odhalit lži, podvody i intriky ostatních a také před nimi varovat. Labradorit nám také napoví i v případě jiného hrozícího nebezpečí. Dokonale rozpouští i vlastní iluze a vnáší napovrch informace z nevědomí. Umí skvěle "hojit šrámy" způsobené v minulosti, zejména v dětství a v předchozích vztazích. Naučí nás lépe vnímat vlastní intuici, poskytnout nám jasný náhled do situací, podpořit klidnou mysl a dodat rozvahu v jednání. Je velmi vhodným minerálem pro psychickou stabilitu a pro porozumění vlastní životní cestě, zvláště účinný je v období životních změn. Labradorit v blízkosti hlavy podporuje "čistou mysl" pokojný spánek. Využívá se též pro interpretaci snů, čímž je pověstný.

Výběr dalších kvalitních náramků ZDE

 

 

Labradorit z krystaloterapeutického pohledu pomáhá v období viróz, chřipek a chorobách z nachlazení. Prospívá močovému měchýři a ledvinám. Svou jemností zklidňuje srdce a v krystaloterapii se využívá při vysokém krevním tlaku, obtížích se zrakem, bolestivou menstruací, dnou, revmatizmem aj.

Původ minerálu: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Labradorit - kvalitní náramky
Hmotnost: 0.04 kg
Délka náramku:: cca 19 cm
Položka byla vyprodána…