Labradorit náramek - kvalitní kuličky 0,5 průsvitné s modrozelenými odlesky. "Kámen pravdy" šperková kvalita. hi-tech mnoho-vláknitá gumička s dlouhou životností. 19 cm

Kód: LABNAR3
330 Kč / ks
Skladem

Náramek z výběrového přírodního labradoritu ve šperkové kvalitě s nádhernými, zejména modrými/modrozelenými odlesky typickými spíše pro srílanský měsíční kámen. Více-vláknitá pružná gumička zaručuje dlouhou životnost. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labradorit vlastnosti a účinky:

"Kámen motýlích křídel" | "Kámen pravdy". Labradorit se uplatňuje zejména jako ochranný kámen odklánějící negativní vysílání z okolí, obzvláště jde-li o pomluvy, manipulaci, zneužívání, mentální a psychické ovládání apod. Tento "Kámen pravdy" dokáže odhalit lži, podvody i intriky ostatních a také před nimi varovat. Labradorit nám také napoví i v případě jiného hrozícího nebezpečí.

Dokonale rozpouští i vlastní iluze a vnáší napovrch informace z nevědomí. Umí skvěle "hojit šrámy" způsobené v minulosti, zejména v dětství a v předchozích vztazích. Naučí nás lépe vnímat vlastní intuici, poskytnout nám jasný náhled do situací, podpořit klidnou mysl a dodat rozvahu v jednání. Je velmi vhodným minerálem pro psychickou stabilitu a pro porozumění vlastní životní cestě, zvláště účinný je v období životních změn. Labradorit v blízkosti hlavy podporuje "čistou mysl" pokojný spánek.

Využívá se též pro interpretaci snů, čímž je pověstný. Labradorit si získal popularitu svou úchvatnou pestrobarevností a proměnlivostí kresby při různém lomu světla. Labradorit je tudíž pro jeho měnící se zabarvení nazýván „Kamenem motýlích křídel“. 

Labradorit je velmi užitečný pro terapeuty, psychology, učitele, duchovní průvodce, manažery, personalisty apod. Zde ho oceníme při potřebě načerpat nové síly, dodat odhodlání a vytrvalost.. Labradorit je též báječným pomocníkem tvořivých lidí, i těch, kteří teprve s tvorbou začínají. 

Labradorit z krystaloterapeutického pohledu pomáhá v období viróz, chřipek a chorobách z nachlazení. Prospívá močovému měchýři a ledvinám. Svou jemností zklidňuje srdce a v krystaloterapii se využívá při vysokém krevním tlaku, obtížích se zrakem, bolestivou menstruací, dnou, revmatizmem aj.

Původ minerálu: Madagaskar

jater, střeva aj. Má příznivý vliv na pleť, zejména její omlazování. Růženín je vytrvalým a trpělivým přítelem u vleklých nemocí.

DALŠÍ KVALITNÍ NÁRAMKY ZDE 

Krásné přírodní LABRADORITY naleznete ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: Labradorit - kvalitní náramky
Hmotnost: 0.006 kg
Délka náramku:: cca 19 cm