Kyanit / Disten - "Kámen klidu, harmonie a komunikace". 13,5 x 4,8 x 4,5 cm Kyanit disten přírodní surový, 374 g. Brazílie

 
kyanit disten přírodní surový 30
  • 1 z 5
 

Kyanit (Disten) v sobě snoubí "nebesky modré" a stříbřité plátky a jehličky. Již jenom pohled na tento kámen dostává pozorovatele do vnitřního klidu a harmonie. Kyanit je vyhlášený blokováním geopatogenních zón a pohlcováním nečistot z okolí.  Je ideálně uplatnitelný také v novostavbách (účinně absorbuje škodlivé látky z lepidel, tmelů apod.) Kyanit rychle zbavuje stresu, strachů, psychického napětí. Kyanit je vyhlášeným pomocníkem v podpoře komunikace mezi lidmi a také k sebevyjádření. Podporuje kreativitu. Umožňuje jasný náhled do situací a napovídá o správné cestě kupředu. Tlumí akutní bolesti, snižuje nadváhu aj. (viz. dále)

Dostupnost Vyprodáno
1 100 Kč / ks
Kód produktu KYA5
Kategorie Kyanit / Disten
Položka byla vyprodána...
 

Surový masívní přírodní kyanit / disten.

Kyanit je vynikající čistící minerál a „detoxikátor“, a to jak pro použití v prostoru, tak i pro jeho krystaloterapeutické schopnosti tlumit bolesti všeho druhu. Kaynit je také vhodným pomocníkem pro relaxaci, meditaci a duchovní práci.

Kyanit je obdarován schopností ukazovat pravdu a nalézat nejlepší řešení v dané životní situaci.

KYANIT VE FENG ŠUEJ

Kyanit je vyhlášeným lapačem nečistot v ovzduší a pohlcovačem elektromagnetického smogu, shodně tak i skvělým pomocníkem pro blokování geopatogenních zón.

Zaměstnánívhodný pro osoby veřejně činné, prezentátory, řečníky aj. Pro tyto účely se umísťuje na do severozápadního sektoru – Feng Šuej oblasti „Nápomocní“ nebo přímo na pracovní či prezentační stůl.

Východ – kyanit se ve Feng Šuej umísťuje do východního sektoru pro posílení zdraví. Kyanit má silné schopnosti čistit lidské tělo, zbavovat ho škodlivin a harmonizovat ho. Kyanit pomáhá v chřipkovém období, tiší horečku, příznivě ovlivňuje štítnou žlázu a hormonální činnost.

Sever – kámen disponuje schopností uzemňovat spirituální energii a uplatnit se prakticky na Zemi Za tímto účelem je pro něj nejpříhodnější sevení Feng Šuej sektor (zóna osobního a spirituálního růstu). Dokáže také projasnit každou situaci a zorientovat se ve zmatku.

Severovýchod – kyanit zde napomůže uvolnění, meditaci a soustředění se na podstatné.

Západ, pracovní stůl - zde kyanit podporuje kreativitu

Ložnice - napomáhá v partnerské komunikaci   

Další léčebné účinky kyanitu / distenu:

Tento minerál je nepostradatelným při jakýchkoli náhlých bolestech, infekcích, při chřipkách a nachlazeních, alergiích, rýmě apod. Je léčitelsky napojen na krční oblast (štítná žláza, hlasivky, mandle aj.) Kyanit tlumí svalové křeče. Léčí také brzlík a mozek.

Takto obří kyanit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Brazílie

Hmotnost 0.374 kg
Rozměry: 13,5 x 4,8 x 4,5 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.