Kyanit Disten (modrý) - top kvalita, vhodný jako harmonizační a silně ochranný paprsek/hůlka. 12 cm/137 g! Výběrový, tmavě modrý, lesklý a průsvitný. Brazílie

Kód: KYA18
1 250 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krásný, vysoce kvalitní (tmavě modrý, lesklý a v tenčích vrstvách průsvitný) přírodní surový kyanit disten. Využitelný nejen ve Feng Šuej, ale i jako osobní ochranný paprsek/hůlka odklánějící vše nežádoucí z okolí jak na energetické, tak i mentální úrovni (manipulace, intriky, podvody, pomluvy aj.) 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyanit disten vlastnosti a účinky v tradicích:

Kyanit v sobě snoubí "nebesky modré" a stříbřité plátky a jehličky a již jenom pohled na tento krystal dostává pozorovatele do vnitřního klidu a navozuje pocit harmonie. Kyanit je vyhlášený blokováním všeho škodlivého, co se nachází v jeho okolí, ať již v energetické nebo mentální úrovni a poradí si i s mentálními či emočními "útoky" na naši osobu či naše blízké. Tento kámen se postará, abychom z naší vlastní mysli využili pouze myšlenky, které nám jsou ku prospěchu a abychom svou energii neztráceli v chaosu, nepotřebných informacích, malichernostech. Kyanit dokonale tlumí stres a psychického napětí. Pomáhá při strachu, obavách a nejistotě. Je také vyhlášeným v podpoře komunikace mezi lidmi a také v sebevyjádření. Kyanit je vyhlášeným pomocníkem v podpoře komunikace mezi lidmi a také k sebevyjádření. Podporuje kreativitu a nové nápady

Další kyanity naleznete ZDE

Kyanit se postará, abychom z naší vlastní mysli využili pouze myšlenky, které nám jsou ku prospěchu a abychom svou energii neztráceli v chaosu, nepotřebných informacích, malichernostech. Kyanit dokonale tlumí stres a psychického napětí. Pomáhá při strachu, obavách a nejistotě. Je také vyhlášeným v podpoře komunikace mezi lidmi a také v sebevyjádření. Kyanit je vyhlášeným pomocníkem v podpoře komunikace mezi lidmi a také k sebevyjádření. Podporuje kreativitu a nové nápady

Kyanit je vyhlášeným lapačem nečistot z ovzduší a pohlcovačem elektromagnetického smogu, shodně tak i skvělým pomocníkem pro blokování geopatogenních zón. Je skvěle uplatnitelný také v novostavbách (účinně absorbuje škodlivé látky z lepidel, tmelů, pojiv, petrochemie apod.)

Disten je obdarován schopností ukazovat pravdu a nalézat nejlepší řešení v dané životní situaci. Umožňuje jasný a reálný náhled do toho, co se zrovna odehrává napovídá o správné cestě kupředu. 

Feng Šuej:

Severovýchod | Místo, kde se často vyskytujeme | LožnicePracovna - disten je skvělým pomocníkem pro rychlé zklidnění mysli, relaxaci, meditaci a duchovní práci.  

Severozápad | Zaměstnání/Kancelářvhodný pro osoby veřejně činné, prezentátory, řečníky aj. Pro tyto účely se umísťuje na do severozápadního sektoru – Feng Šuej oblasti „Nápomocní“ nebo přímo na pracovní či prezentační stůl.

Východ – kyanit se ve Feng Šuej umísťuje do východního sektoru pro podporu v tělesné oblasti - viz níže (využití v krystaloterapii).

Sever – kámen disponuje schopností uzemňovat spirituální energii a uplatnit se prakticky na Zemi Za tímto účelem je pro něj nejpříhodnější sevení Feng Šuej sektor (zóna osobního a spirituálního růstu). Zde dokáže také projasnit každou situaci a zorientovat se ve zmatku.

Západ | Pracovna | Ateliér Pracovní stůl - disten "Kámen kreativity" je jedním z velkých pomocníků tvořivých lidí, i těch, kteří s tvorbou začínají nebo se k ní teprve snaží "rozhoupat". Zde tudíž kyanit podporuje kreativitu, nové nápady a projekty. Také pomáhá se soustředím a aktivuje nevyužívaný potenciál mozku a mentální rozsah.

Ložnice | Jihozápadní sektor | Místa setkávání - napomáhá v partnerské komunikaci. Usnadňuje vyjádření myšlenek a "rozvazuje jazyk"    

Západ | Sever - kyanit je obdarován schopností ukazovat pravdu a nalézat nejlepší řešení v dané životní situaci. Umožňuje jasný a reálný náhled do toho, co se zrovna odehrává napovídá o správné cestě kupředu.  

Kyanit disten v tradicích a krystaloterapii:

Kyanit je v krystaloterapji kromě jeho schopnosti rychlého zklidnění nepostradatelným minerálem, pokud se toužíme zbavit nějaké psychické  nebo fyzické závislosti - na alkoholu či drogách, ovšem i na partnerech či jiných lidech, na vlastních přesvědčeních a dogmatech, na čemkoli-co nás brzdí ve vlastním vývoji a duševním a duchovním růstu. 

Disten je rychlou berličkou při jakýchkoli náhlých bolestech, infekcích, při chřipkách, nachlazeních, rýmě a dalších neduzích, též při potřebě tišit teplotu či horečku. Uplatňuje se také při tlumení svalových křečí (vč. menstruačních), dále při alergiích, očistách organizmu od toxických látek (zejména díky jeho příznivému vlivu na činnosti jater a posílení ledvin, respektive celého urogenitálního systému).

Disten je energeticky napojen na krční oblast - centrum komunikace, tudíž podporuje harmonizaci štítné žlázy (potažmo hormonální činnost), hlasivek, mandlí aj. Kyanit umístěný v blízkosti hlavy slouží jako "posilovač" mozkové činnosti, zejména pro zlepšení paměti a schopnost učit se novému.

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyanit Disten
Hmotnost: 0.137 kg
Délka:: 12 x 2,5 x 2,2 cm
Položka byla vyprodána…