Křišťál, růženín, mangan, chloritan - 18 cm | 617 g - oboustranná drúza. Mimořádný sběratelský minerál. Postavitelný na výšku i naležato. Madagaskar

Kód: KRI131
2 450 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Mimořádná a velmi estetická kombinace křišťálu, růženínu (některé jsou oboustranně zakončené) s inkluzemi manganu a chloritanu. Tato unikátní drúza, postavitelná na výšku i naležato, je vhodná nejen pro účely Feng Šuej, nýbrž i jako unikátní sběratelský a dekorativní skvost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křišťál je nejčistší formou křemene, naprosto nepostradatelného minerálu pro všechna průmyslová odvětví, stavitelství, zdravotnictví, elektrotechnický průmysl aj. Převratných výsledků dosahuje ve vývoji nanotechnologií. Má schopnost násobit účinky jiných minerálů umístěných v jeho blízkosti. Blahodárné účinky křišťálu jsou všestranné a již po tísiciletí vyhlášené stejně jako jeho využití ve Feng Šuej. Křišťál poskytuje silnou ochranu, očišťuje od všeho škodlivého a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem sebeJe nazýván Kamenem čistoty, neboť přitahuje pouze "křišťálově čisté" myšlenky, záměry i chování a odvrací negativní energie všeho druhu. Posiluje vlastnosti jiných kamenů a násobí jejich účinky. Projasňuje mezilidské vztahy a odhaluje i tu nejskrytější pravdu.   

Růženín je po právu nazýván „Kamenem bezpodmínečné lásky“. Je silně uklidňující. Tiší emoce, dodává sebedůvěru a prohlubuje důvěru a vzájemné pochopení v mezilidských vztazích. Růženín nás dokáže velmi rychle zklidnit a vyladit psychickou rozkolísanost. Odráží negativní energie. Učí nás odpouštět ostatním, ovšem zejména sami sobě. Je věhlasným kamenem do ložnice, dětského pokoje, na místa setkávání apod.

KŘIŠŤÁL S RŮŽENÍNEM VE FENG ŠUEJ:

Křišťál násobí energetické účinky růženínu. Nejčastěji se umísťuje v ložnici, kde napomáhá kvalitnímu spánku, zklidnění emocí a čitelnosti našich pocitů. Růženín dopomáhá k přijetí nás takových, jací opravdu jsme. Uklidňuje, hojí citové rány zejména po tragických událostech v rodině, rozchodech a v obdobích životních krizí. Je silně zklidňujícím kamenem, který nastoluje zpět naši ztracenou rovnováhu. Prohlubuje „skutečnou“ lásku v našich vztazích.

V ložnici nebo v  jihozápadní sektoru domácnosti či místnosti (zóna vztahů podle Pa Kua) je skvělým „magnetem“ pro získání nového partnera

Pro jeho harmonizační účinky se skvěle hodí také na místa setkávání rodiny a blízkých. Též do kanceláře a do míst, kde se setkává více lidí, a to pro navození pohodové lidsky vstřícné atmosféry. Stejně tak je vhodný do zasedacích místností či tam, kde „bývá dusno“. Rozhodně by neměl chybět na stole každého, kdo trvale pracuje s jinými lidmi (manažeři, personalisté, psychologové, úředníci apod.)  

Další blahodárné účinky v tradicích:

Energetického vyzařování se využívá zejména pro tlumení stresu, emocí, nervozity i depresí, uplatňuje k harmonizaci srdeční činnosti a krevního tlaku. Dále k podpoře funkce ledvin a močového měchýře (včetně infekcí), nadledvinek, plic, jater, střeva aj. Má příznivý vliv na pleť, zejména její omlazování. Bývá vytrvalým a trpělivým přítelem u vleklých nemocí.

Bez ohledu na jeho umístění je takto krásný krystal pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Madagaskar

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťál
Hmotnost: 0.617 kg
Průměr koule:: 18 x 8,5 x 6,5 cm
Položka byla vyprodána…