Výhradně přírodní Feng Šuej kameny do domácností a kanceláří

Křišťál "Lemurijský léčitelský hrot" 11,4 cm - top průzračný, energeticky ultra čistý "Mistrovský a léčitelský krystal" Top kvalitní, přírodní, neupravený křišťál. Kolumbie. 181 g

Kód: KRI134
Novinka
3 600 Kč / ks
Skladem

Naprosto dechberoucí (VIDEO ZDE), až v diamantové čistotě průzračný křišťál z Kolumbie s "Laser záznamy". Z hlavní špice bočně směrem dolů vyrůstá malý estetický krystal, sloužící jako "čtečka, tlumočník a zapisovač Záznamů". Jedná se o vzácný samostatný krystal nalezený v písku, nikoli klasicky odlomený z velké drůzy. Jedná se o mimořádný estetický klenot, ale jednoznačně i o extrémně silný "zářič" vhodný pro někoho, kdo je schopen tohoto potenciálu patřičně využít pro osobní vývoj či v léčitelské nebo terapeutické práci s ostatními.           

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lemurijský křišťál je jedním ze zástupců "Mistrovských krystalů" uchovaných z dávných dob, v tomto případě ze zaniklé Lemurie. Tyto vzácné krystaly ocení všichni, kteří na sobě "skutečně pracují" nebo jsou průvodci ostatních, "odhalovači" skutečné pravdy nebo terapeuti, kteří skrze tyto krystaly "načítají" a zprostředkovávají informace z širšího energetického pole. Kolumbijské křišťály se označují jako Laser, neboť jejich rýhování (tzv. "Záznamy") po bocích krystalů je velmi přesné, jakoby vyryté laserovým přístrojem. 

S takto čistými kolumbijskými křišťály je skutečná radost "spolupracovat". Jejich vyzařování mi přijde velmi obdobné himálajským křišťálům, zejména co se týče klidu, který kolem sebe šíří, zjasnění vnímání a možnosti se rychle soustředit na podstatné. Lehkost a srozumitelnost s jakou se s nimi dá pracovat, je i pro minimálně vnímavé velkým benefitem. Sami nám snadno napoví, jaké místo v prostoru by jim vyhovovalo. Stejně tak snadno nám při troše "naladění se" poskytnou odpovědi na naše otázky a pomohou s řešením životních situací, ve kterých jsme se ocitli. V jejich blízkosti je také velmi zřetelný hluboký klid a důvěra, že je o nás postaráno za všech okolností. Tyto enormně čisté křišťály nás spolehlivě zbaví vlastních omezení, strachů, bloků, traumat i nezpracovaných zážitků.        

Křišťál je nejuniverzálnější a zároveň nejsilnější "kamenný zářič" na světě. Je naprosto základním a nepostradatelným pomocníkem při práci s minerály, v krystaloterapii i ve Feng Šuej. Má schopnost násobit účinky jiných minerálů umístěných v jeho blízkosti. Blahodárné účinky křišťálu jsou již po tísiciletí vyhlášené. Poskytuje silnou ochranu, očišťuje od všeho škodlivého a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem sebe. Je nazýván Kamenem čistoty, neboť přitahuje pouze "křišťálově čisté" myšlenky, záměry i chování a odvrací negativní energie všeho druhu. Posiluje vlastnosti jiných kamenů a násobí jejich účinky. Projasňuje mezilidské vztahy a odhaluje i tu nejskrytější pravdu.   

Další křišťály v různých formách naleznete ZDE.

Křišťál ve Feng Šuej:

Ochrana, silná očista od negativního na tělesné, mentální, duševní i spirituální úrovni, posílení energie ve svém okolí, harmonizace prostoru.

Ochrana

Za účelem ochrany se křišťál umísťuje ideálně v oblasti Ming Tang (vstupní prostor, poblíž hlavního vchodu) nebo v oblasti Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); případně v Západním sektoru (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). Pro odklon elektromagnetického záření, působení geopatogenních zón apod. ho dáváme co nejblíže k místu působení.

Posílení blahodárných účinků v tělesné i mentální rovině, harmonizace, očista:

Díky naprosté univerzálnosti a značnému energetickému vyzařování, se křišťál hodí na jakékoliv místo, které chceme posílit nebo začít aktivovat. Křišťál umísťujeme do odpovídajícího Feng Šuej sektoru buď samostatně nebo s dalším minerálem, kterému křišťál znásobí jeho vyzařování a účinek. 

Optimální umístění pro posílení jednotlivých životních oblastí:

Sever – naše životní a duchovní cesta 

Jih – kariéra, povolání, životní cíle (vhodná kombinace např. s červeným jaspisem, jaspisem brekcie nebo mookaite)

Východ – očista minulosti, bývalých partnerských, rodinných a generačních vazeb; podpora tělesné kondice (vhodná kombinace např. s avanturínem, fluoritem, achátem, jakýmkoli kamenem podporujícím konkrétní tělesnou oblast)

Západ – vize, budoucnost, potomci, tvorba (vhodná kombinace např. s brazilitem, malachitem, žlutým či oranžovým kalcitem)

Severovýchod – odpočinek, moudrost, relaxace, zklidnění, meditace (vhodná kombinace např. s ametystem, chryzokolem, achátem, angelitem, celestínem)

Jihovýchod – hojnost, bohatství, prosperita (vhodná kombinace např. s avanturínem, sulfidy, pravým citrínem)

Severozápad – nápomocné bytosti, přátelé (vhodná kombinace např. labradoritemangelitem, celestínem)

Ložnice, Jihozápad – podpora mezilidských, zejména partnerských vztahů a manželství - vhodná je kombinace např. s růženínem, rodochrozitem, labradoritem, nebo s kalcity.

Výše zmíněné minerály jsou zároveň velmi účinnými magnety k přivábení nového partnera pro nezadané.

Bez ohledu na jeho umístění je křišťál pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Kolumbie (Santander)

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťál
Hmotnost: 0.181 kg
Rozměry:: 11,4 x 4,8 x 3,8 cm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení