Křišťál z ČR 6,2 cm - s třpytivými krystaly narostlými na aragonitu Křišťálová drůza z České Republiky (Krty). 75 g

Kód: KRI170
530 Kč / ks
Skladem

Křišťálová drúza s třpytivými krystaly narostlých na aragonitu, postavitelný na výšku. Křišťál s aragonitem je vyhlášen svou schopností poskytovat ochranu, odklánět vše škodlivého a harmonizovat lidské tělo i prostor kolem sebe, ukotvit nás v momentech roztěkanosti, nestability, tápání na životních křižovatkách a správně nasměrovat do budoucna. Jde o jeden z krásných českých kamenů, které se v poslední (řekl bych převratné) době velmi intenzivně "hlásí o slovo" a přináší do našich domovů moudrost a životní podporu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křišťál je nejčistší formou křemene, naprosto nepostradatelného minerálu pro všechna průmyslová odvětví, stavitelství, zdravotnictví, elektrotechnický průmysl aj. Převratných výsledků dosahuje ve vývoji nanotechnologií. Má schopnost násobit účinky jiných minerálů umístěných v jeho blízkosti. Blahodárné účinky křišťálu jsou všestranné a již po tísiciletí vyhlášené stejně jako jeho využití ve Feng Šuej. Křišťál poskytuje silnou ochranu, očišťuje od všeho škodlivého a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem sebeJe nazýván Kamenem čistoty, neboť přitahuje pouze "křišťálově čisté" myšlenky, záměry i chování a odvrací negativní energie všeho druhu. Posiluje vlastnosti jiných kamenů a násobí jejich účinky. Projasňuje mezilidské vztahy a odhaluje i tu nejskrytější pravdu.  

Aragonit se využívá se jako krystal podporující zacílení, růst, rozvoj, životní motivaci a stimulaci. A to ve všech životních oblastech - v osobnostním, tělesném, mentálním i spirituálním vývoji, v mezilidských vztazích, v profesní kariéře aj. Aragonit je minerálem působícím velmi konstantně a zejména rychle, čímž podporuje podporuje naši aktivitu a vytrvalost. Ve Feng Šuej se aragonit, krom jiného, uplatňuje jako všestranný a výkonný "čistič“ prostoru od nepříznivých energií. Díky vysokému obsahu kalcia (vápníku), které aragonit obsahuje, je jeho tradiční využití hlavně v posilování kostí, kloubů, šlach, zubů, nehtů a vlasů. 

Další KŘIŠŤÁLY v různých formách ZDE

DALŠÍ ARAGONITY RŮZNÝCH BAREV A TVARŮ ZDE

DALŠÍ KAMENY Z ČR ZDE

VYUŽITÍ KŘIŠŤÁLU S ARAGONITEM VE FENG ŠUEJ:

Pro odklon nežádoucích vlivů a harmonizaci prostoru lze aragonit uplatnit na jakýchkoliv místech, kde nesoulady vnímáme.

Posílení sebedůvěry a vnitřní vyrovnanosti - umístění v ložnici či na místech kde se nejčastěji nacházíme.     

Vchod, oblast vstupu (Ming Tang), předsíň - příliv pohody, klidu a jistoty, že "je o nás postaráno". | Ochrana domácnosti před negativními vlivy zvenčí, ať již na fyzické, energetické či mentální úrovni. 

Feng Šuej ložnice – pro podporu usazování vápníku v kostech a optimalizaci jeho hladiny v těle, ohebnost páteře a kloubů, růst a kvalitu vlasů aj. | V ložnici nebo v zóně vztahů (jihozápadní sektor) navíc také symbolicky "vyživuje a utužuje" mezilidské a partnerské vztahy. Napomáhá jejich ideálnímu rozvoji; chrání a posiluje jejich stabilitu.

Dětský pokoj –  odklání škodlivé vlivy; napomáhá zdravému růstu a vývoji dětí a dospívajících, příznivě působí na jejich imunitu.       

Hodí se do kanceláře, do pracovny či na pracovní stůl, chceme-li napomoci v dosažení vytyčených cílů, růstu firmy a tmelení pracovních a obchodních vazeb. | Pro pomoc v období životních změn, pro realizaci osobních cílů a rodinných plánů doporučuji Oblast vstupu nebo Západní sektor. 

V naší blízkosti, či ještě lépe v dlaních, působí jako rychlý stabilizační kámen, který nás rychle vymaní ze záplavy myšlenek a nesoustředěnosti přivede "zpět na zem".

Blahodárné účinky křišťálu s aragonitem v tradicích:

Podporuje výživu kostí, kloubů, šlach, zubů, nehtů a vlasů. Uplatňuje se při potížích s kůží (včetně bradavic a vředů), s imunitním systémem, se zády (zejména bederní oblastí), pro lepším hojení ran a jizev, k optimalizaci trávení a zažívání, pro očistu střev, harmonizaci funkce žlučníku i jako pomocník s překyseleným žaludkem. Uplatňuje se i při různých bolestech, urychlení hojení po úrazech a při přetížení či namožení svalů

 

Původ: Česká Republika (Krty)

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťál z České Republiky
Hmotnost: 0.075 kg
Rozměry:: 6,2 x 4,6 x 3 cm