Karneol - oboustranně leštěný plát vhodný i pro přípravu elixíru. 11,7 cm Broušený řez přírodního karneolu. 108 g

 

Oboustranně leštěný plát/řez z pravého karneolu. Minerál je vhodný nejen k využití ve Feng Šuej či k dekorativním účelům, ale také jako kamenná podložka pro přípravu aktivní vody a polodrahokamového elixíru

Karneol je ve Feng Šuej využíván pro jeho silně energetizující vlastnosti i ochrannou moc. Jde o africký šamanský kámen využívaný hojně v ženských rituálech. Karneol je vyhlášeným svou až magickou schopností podpořit otěhotnění, je po právu nazýván "Kamenem plodnosti". Přitahuje také "plodnost" ve smyslu hojnosti a prosperity, pracovních a tvůrčích úspěchů aj. Karneol motivuje k dosažení životních cílů a pozitivnímu myšlení.  Zbavuje závislostí. Zvyšuje libido a pomáhá odbourávat bloky v sexuálním životě. 

Další karneoly naleznete ZDE. 

Dostupnost Vyprodáno
680 Kč / ks
Kód produktu KAR24
Kategorie Karneol
Položka byla vyprodána...
 

VYUŽITÍ KARNEOLU VE FENG ŠUEJ

Karneol je ve Feng Šuej využíván pro jeho silně energetizující vlastnosti a ochrannou moc.

Jižní sektor - motivuje k dosažení životních cílů a pozitivnímu myšlení.  

Pro získání sebedůvěry, schopnosti se prosadit a dosáhnout svých cílů je jeho umístění naprosto ideální v jižním Feng Šuej sektoru, v kanceláři či na pracovním stole. Sem si pokládáme karneol, pokud potřebujeme rychle „nakopnout“ a  koncentrovat fyzické i mentální síly a vidět realitu, jaká je.  

Karneol položený v kanceláři i doma tiší hněv a chrání před vztekem.

Jihovýchod – oblast hojnosti, prosperity a bohatství, kam se karneol ve Feng Šuje úžasně hodí právě pro jeho schopnost silného magnetizmu. Lze ho také pro stejný účel dát blízko vchodových dveří.   

Feng Šuej ložnice – karneol je zde prospěšný zejména ženám, a to v momentě, kdy touží po otěhotnění. Karneol silně rezonuje s ženskými reprodukčními orgány a z těchto důvodů se v tradičních kulturách využíval pro zesílení plodnosti. Shodný účinek má i při léčbě frigidity.

Západní sektor, pracovna, ateliér – karneol zde podporuje kreativitu. 

Léčba závislostí - nosit při sobě.

Další blahodárné účinky karneolu

Karneol je velmi účinný při podpůrné léčbě ledvin a močového měchýře, včetně infekcí. Také při revma, potížemi s klouby, kostmi, artritidou, šlachami. Karneol je úžasným pomocníkem v období menopauzy. Též "spaluje tuky".

Původ: Madagaskar

 

Hmotnost 0.15 kg
Rozměry: 11,7 x 5 x 1 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.