Karneol jemně leštěný, průsvitný - Kámen energie, plodnosti a hojnosti Karneol jemně leštěný s rovnou základnou pro stabilitu na ploše. 9 cm. 177 g

 
  • 1 z 12
 

Karneol je ve Feng Šuej využíván pro jeho silně energetizující vlastnosti a ochrannou moc. Karneol je vyhlášeným svou až magickou schopností podpořit otěhotnění, je po právu nazýván "Kamenem plodnosti a mateřství". Jde o africký šamanský kámen využívaný hojně v ženských rituálech. Karneol motivuje k dosažení životních cílů a pozitivnímu myšlení. Tento minerál také "spaluje" cholesterol.  Karneol přitahuje hojnost. Zbavuje závislostí. 

Dostupnost Vyprodáno
630 Kč / ks
Kód produktu KAR18
Kategorie Karneol
Položka byla vyprodána...
 

Nádherně zabarvený jemně leštěný karneol s rovnou základnou pro stabilitu na ploše. 

Karneol  je znám svou schopností rychle dodat energii a doplnit životní síly. Karneol je spolehlivým kamenem pro zvýšení plodnosti a pomáhá otěhotnět. Ve Feng Šuej je karneol využíván pro jeho silně energetizující vlastnosti a ochrannou moc. Motivuje k dosažení životních cílů a pozitivnímu myšlení. 

VYUŽITÍ KARNEOLU VE FENG ŠUEJ

Pro získání sebedůvěry, schopnosti se prosadit a dosáhnout svých cílů je jeho umístění naprosto ideální v jižním Feng Šuej sektoru, v kanceláři či na pracovním stole. Sem si pokládáme karneol, pokud potřebujeme rychle „nakopnout“ a  koncentrovat fyzické i mentální síly a vidět realitu, jaká je.  

Karneol položený v kanceláři i doma tiší hněv a chrání před vztekem.

Jihovýchod – oblast hojnosti, prosperity a bohatství, kam se karneol ve Feng Šuje úžasně hodí právě pro jeho schopnost silného magnetizmu. Lze ho také pro stejný účel dát blízko vchodových dveří.   

Feng Šuej ložnice – karneol je zde prospěšný zejména ženám, a to v momentě, kdy touží po otěhotnění. Karneol silně rezonuje s ženskými reprodukčními orgány a z těchto důvodů se v tradičních kulturách využíval pro zesílení plodnosti. Shodný účinek má při léčbě frigidity.

Západní sektor, pracovna, ateliér – karneol zde podporuje kreativitu. 

Léčba závislostí - mít vždy nablízku.

Další léčivé účinky karneolu

Karneol je velmi účinný při léčbě ledvin a močového měchýře, včetně infekcí. Léčí také revma, klouby, kosti, artritidu, šlachy. Karneol je úžasným pomocníkem v období menopauzy. Karneol také spaluje tuky.

Původ: Botswana

 

Hmotnost 0.177 kg
Výška: 9 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.