Karneol obří 1,8 kg, "Kámen silné energie, ochrany a plodnosti"

 

Karneol je ve Feng Šuej využíván pro jeho silně energetizující vlastnosti a ochrannou moc. Motivuje k dosažení životních cílů a pozitivnímu myšlení. Karneol spaluje tuky. Skvělý v léčbě neplodnosti. Přitahuje hojnost. Zbavuje závislostí.

Dostupnost Vyprodáno
3 800 Kč / ks
Kód produktu KAR3
Kategorie Karneol
Položka byla vyprodána...
 

Obří karneol o hmotnosti téměř 2 kg. Oboustranně obroušený a vyleštěný. Z jedné strany temně rudé zabarvení, z druhé, světlejší, je vidět nádherné vykreslení struktury krystalů.

Karneol „Kámen vitality, plodnosti a tvorby“ je ve Feng Šuej využíván pro jeho silně energetizující vlastnosti a ochrannou moc. Motivuje k dosažení životních cílů a pozitivnímu myšlení. Nejznámější je v léčbě závislostí a neplodnosti. Přitahuje hojnost.

VYUŽITÍ KARNEOLU VE FENG ŠUEJ

Pro získání sebedůvěry, schopnosti se prosadit a dosáhnout svých cílů je jeho umístění naprosto ideální v jižním Feng Šuej sektoru, v kanceláři či na pracovním stole. Sem si pokládáme karneol, pokud potřebujeme rychle „nakopnout“ a  koncentrovat fyzické i mentální síly a vidět realitu, jaká je.  

Karneol položený v kanceláři i doma tiší hněv a chrání před vztekem.

Karneol prozáří naši domácnost nebo kancelář silnou "ohnivou" energií.

Jihovýchod – oblast hojnosti, prosperity a bohatství, kam se karneol ve Feng Šuje úžasně hodí právě pro jeho schopnost silného magnetizmu. Lze ho také pro stejný účel dát blízko vchodových dveří.   

Feng Šuej ložnice – karneol je zde prospěšný zejména ženám, a to v momentě, kdy touží po otěhotnění. Karneol silně rezonuje s ženskými reprodukčními orgány a z těchto důvodů se v tradičních kulturách využíval pro zesílení plodnosti. Shodný účinek má při léčbě frigidity.

Západní sektor, pracovna, ateliér – karneol zde podporuje kreativitu. 

Další léčivé účinky karneolu

Karneol je velmi účinný při léčbě ledvin a močového měchýře, včetně infekcí. Léčí také revma, klouby, kosti, artritidu, šlachy. Karneol je úžasným pomocníkem v období menopauzy. Karneol také spaluje tuky.

Původ: Botswana 

 

Hmotnost 1.84 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.