Křišťál třpytivý s fluoritem z České Republiky (Železných hor) Křišťál na fluoritu krystalický. ČR. 6 x 4 x 3,4 cm. 82 g

 

Krásné třpytivé krystaly pravého křišťálu narostlé na fluoritu. Minerál pochází z Železných hor.   

Energeticky skvělá kombinace dvou silných kamenů. Křišťál je "univerzální a energeticky nejsilnější "kamenný zářič" na světe. Křišťál je naprosto základním a nepostradatelným pomocníkem při práci s minerály, v krystaloterapii i ve Feng Šuej. Fluorit ("Kámen géniů") je silně ochranný kámen, který zároveň odvádí vše negativní ze svého okolí, pročišťuje prostor kolem sebe. Křišťál svou přirozenou schopností násobit účinky jiných kamenů takto posiluje působení fluoritu. Fluorit s křišťálem přitahuje také hojnost a prosperitu, podporuje zhmotnění našich životní záměrů a pomáhá nám s realizací toho, po čem toužíme. Tento krystal též přináší radost a optimizmus do života.  

Dostupnost Vyprodáno
530 Kč / ks
Kód produktu KRIFLU1
Kategorie Kameny z České Republiky
Položka byla vyprodána...
 

Křišťál je nejčistší formou křemene, naprosto nepostradatelného minerálu pro všechna průmyslová odvětví, stavitelství, zdravotnictví, elektrotechnický průmysl aj. Převratných výsledků dosahuje ve vývoji nanotechnologií. Z energetického pohledu je nejsilnějším minerálem na světě. Má schopnost násobit účinky jiných minerálů umístěných v jeho blízkosti. V tradicích a krystaloterapii se blahodárné účinky křišťálu považují za naprosto všestranné. Stejně tak i jeho využití ve Feng Šuej. 

Fluorit je silně ochranný kámen, který zároveň odvádí vše negativní. Fluorit pročišťuje a "detoxikuje" prostor kolem sebe. Fluorit je také nazývaný "Kamenem géniů" pro své schopnosti koncentrovat mysl, aby dokonale překládala, co nám napovídá intuice. Fluorit skvěle pomáhá při studiu, učení se novému i v tvorbě. Fluorit také zabraňuje nátlaku ostatních a chrání před manipulací. Ukazuje pravdu o situacích i lidech. Fluorit posílený křišťálem přitahuje hojnost a prosperitu. Dodává radost a optimizmus do života.  V TČM se fluorit využívá de facto na všechny neduhy díky jeho univerzálnosti, a velmi často (zejména v Asii) jako preventivní ochrana před infekcemi, nachlazením a chřipkami v podobě polodrahokamových elixírů.

Křišťál s fluoritem ve Feng Šuej

Ochrana, očista, prevence, posílení energie, odvrácení negativní energie, harmonizace prostoru aj.

Ochrana

Za účelem ochrany se minerál umísťuje tam, kde vnímáme potřebu zvýšit vlastní bezpečí. Počínaje odklonem geopatogenních zón či elektrosmogu, konče zamezením mentálního vyzařování z okolí. V tradičním Feng Šuej se kámen dává ideálně do oblasti Ming Tang (vstupní prostor, poblíž hlavního vchodu) nebo do oblasti Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); v případě již vyskytujících se potíží (např. se sousedy) patří tento krystal ideálně do Západním sektoru (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). 

Posílení zdravé energie, harmonizace, očista:

Díky naprosté univerzálnosti a značnému energetickému vyzařování, se křišťál a fluorit hodí na jakékoliv místo, které chceme posílit nebo zde začít aktivovat zdravé proudění energie (Šeng Čchi/Sheng Qi). 

Kámen je jedním ze silných kamenů Feng Šuej, který dokáže blokovat nebo tlumit vliv geopatogenních zón. Je vhodným prostředkem proti elektromagnetickému smogu a toxickému znečištění prostoru doma i v kanceláři.

Chodba, vstupní prostory, kancelář, pracovní stůl apod.  –  zajištění ochrany a očisty prostoru a jeho uživatelů.

Feng Šuej kanceláře a pracovny – fluorit s křišťálem zrychluje myšlení, pomáhá soustředění při práci a učení, dodává "správné myšlenky ve správný moment". Dodává akceschopnost a schopnost se prosadit.

Ložnice – minerál zde chrání a čistí prostor. Podporuje libido a prohlubuje sexuální rozkoš. Také zabezpečuje poklidný spánek a zamezuje okolí, aby se nabouralo do vaší podvědomé úrovně.

Východní sektor (oblast zdraví) – prevence - ochrana před infekcemi a tvorba imunity. Umístěním kamene na východ pomáháme i v momentech onemocnění – de facto u všech, poněvadž univerzálnost křišťálu s fluoritem vydatně přispívá k pročištění a následné harmonizaci všeho, co je momentálně v nesouladu. Minerál je  skvělý pomocník při infekcích, chřipkách, nachlazeních, dýchacích potíží, problémech s kůži aj.

Jihovýchod nebo pracovní stůl či pokladna - zde podporuje hojnost a prosperitu, přitahuje materiální dostatek

Sever nebo Severozápad - zde dopomáhá zbavovat se iluzí a vidět věci takové, jakými skutečně jsou. Také uzemňuje a a absorbuje duchovní energii do fyzické reality.

Křišťál s fluoritem v tradičních kulturách a krystaloterapii:

Křišťál i fluorit jsou oba považovány za silné, energeticky  širokospektrální krystaly Napomáhají poklidnému spánku a zamezují okolí, aby se nabouralo do vaší podvědomé úrovně. Prohlubují libido a sexuální rozkoš. Energeticky pročišťují a následně harmonizují vše, co je momentálně v nesouladu. Jsou skvělými pomocníky při infekcích, chřipkách, nachlazeních, dýchacích potíží, problémech s kůži aj. Využívají se jejich vyhlášené schopnost při problémech se zuby, kostmi a klouby, pokožkou – účinků se využívá pro zahlazování vrásek, zbavení pih a pigmentových skvrn. Pomáhají též při žaludečních obtížích. 

Původ: Česká Republika (Železné hory)

Hmotnost 0.082 kg
Rozměry: 6 x 4 x 3,4 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.