Jaspis polychrom pestrobarevný "Kámen pravdy v mezilidských vztazích", broušený masážní váleček 201 g

 

Pestrobarevný pouštní jaspis (polychromní) je zklidňujícím a harmonizačním kamenem. Vnáší upřímnost a pravdu do mezilidských vztahů. Tiší fyzické i psychické bolesti. Do prostoru dodává dobrou náladu. Prohřívá organizmus. Jaspis je vyhlášeným kamenem pro léčbu ledvin a močového systému.

Dostupnost Vyprodáno
450 Kč / ks
Kód produktu JASPES1
Kategorie Kameny podle Feng Šuej oblastí
Položka byla vyprodána...
 

Pouštní polychromní jaspis v podobě masážního válečku pro utišení psychického i fyzického rázu. Ideální pro masáž dlaní, míst, která potřebujeme uvolnit, pro akupresurní masáž.  

Jedná se o zřejmě nejvzácnější druh jaspisu složeného z křemene, chalcedonu a opálu. Jeho pestrost podporují oxidy železa.

JASPIS PESTROBAREVNÝ VE FENG ŠUEJ

Jaspis pestrobarevný (polychrom) díky svému množství blahodárných účinků je jedním z nejvhodnějších kamenů pro Feng Šuej práci.

Jaspis vyvažuje jin a jang nejen v prostoru, ale i v těle. Ukazuje pravdu.

Obývák, kancelář, zasedací místnost – jaspis zde vyrovnává energetické výkyvy a harmonizuje prostor kolem sebe. Pomáhá se soustředit v myšlenkách i slovech.

Feng Šuej kanceláře nebo pracovního stolu – schopnost jít za svým cílem, správně se rozhodnout, srozumitelně se orientovat v situacích, být „nad věcí“ aj.

Ložnice – zklidňuje mysl. Harmonizuje tělo. Podporuje kvalitní partnerské vztahy.

Jihozápad  – skrze tuto Feng Šuej zónu pomáhá jaspis pročišťovat nejasnosti ve vztazích a harmonizovat partnerské vztahy.

Severovýchod – zklidnění, meditace, projasnění situací, moudrost.

Další léčivé účinky pestrobarevného jaspisu:

Pestrobarevný jaspis detoxikuje a zbavuje organizmus škodlivin. Zajišťuje rovnováhu organizmu. Příznivě působí na ledviny a močový měchýř, játra, střeva. Prospívá trávení. Dokáže prohřívat organizmus aj.

Pestrobarevný jaspis je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Madagaskar

Hmotnost 0.201 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.