Zelený apofylit na stilbitu (zeolity) - "Vesmírné krystaly" - 2 velké srostlé vějíře oranžového stilbitu pokryté třpytivými krystaly zeleného apofylitu 13,5 cm "Mistrovské akášické krystaly". Indie. 716 g

 

Dva srostlé vějíře oranžového/meruňkového stilbitu poseté krystaly jemně zeleného apofylitu. Jde o nádherný estetický minerál, o typického zástupce "Mistrovských akášických krystalů" z Indie. Průsvitný, proti světlu intenzivně oranžový (prosvítí v tomto tónu i zelený apofylit).    

Apofylit i stilbit se řadí mezi "posvátné zeolity". Jejich vyzařování je energeticky natolik silné, že je zachytitelné kýmkoli, kdo je k vysílání kamenů alespoň trošku vnímavý. Osobně je považuji za krystaly s velkým potenciálem a budoucností, zvláště v této, pro lidstvo i planetu, převratné době. Ohromný klid a čistotu, které kolem sebe zeolity šíří, nás bleskurychle odvádí od mentálního chaosu přímo do hluboké vnitřní pohody a harmonie. Zeolity jsou bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jejich naladění na tzv. Záznamy Akáši ("vesmírou knihovnu") je velmi zřetelné. Oba zeolity nám objasní souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřuje nás, pomohou v rozhodování ve všech oblastech a ukáží i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. Jsou energeticky velmi stabilní a nevyžadují od nás žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na ně byli schopni naladit. Stačí se s ním pouze zastavit a nechat se "hýčkat", zejména pokud jsme zrychlení, potřebujeme zklidnit, projasnit si myšlenky či zbavit se nánosů starostí. Extrémně dobře se mi osvědčil také při mentální očistě "naprogramované mysli" -  zejména od opakujících se modelů chování (zacyklení), nefunkčních vztahových a partnerských vzorců, závislostí, přijatých "cizích pravd" za své aj. Jsou skvělými pomocníky i pro udržení si "zdravého selského rozumu" podpořeného silnou intuicí, poskytující nám ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem.  Tyto Vesmírné krystaly "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostor kolem sebe. Přináší čistotu, "požehnání", hojnost a dostatek na všech úrovních - ve spirituální, mentální i psychické. Stejně tak ve vztazích i v materiálních a finančních záležitostech. 

Dostupnost Vyprodáno
3 800 Kč / ks
Kód produktu ZEO14
Značka Feng Šuej Kameny
Kategorie Kameny do kanceláře
Položka byla vyprodána...
 

Přírodní krystalický apofylit se řadí mezi "posvátné zeolity" | Vesmírné / Kosmické / Mistrovské krystaly

Vlastnost, účinky a jeho využití ve Feng Šuej, lidových tradicích a krystaloterapii:

 • silný a extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na apofylit naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
 • harmonie, relaxace, meditace, rychlé uvedení do dalších úrovní vědomí
 • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
 • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
 • spokojenost, motivace a radost ze života
 • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
 • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

 

Feng Šuej:

 • očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektrosmogu)
 • krystal proudící hojnosti a "požehnání"  

  

Blahodárné účinky v tradicích a krystaloterapii:

 • Apofylit i stilbit: komplexní detoxikace, pročištění a zbavení toxinů, posílení imunity | Zrak, játra, krev, ledviny, močový měchýř, bolesti hlavy, uvolnění napětí, úleva od bolestí, pokožka, klouby, kosti aj. 
 • Stilbit - vše, co souvisí s mozkovou činností a mentálním nastavením - rychlé zklidnění a relaxace, naladění se na vyšší úrovně vědomí a roviny hlubinné meditace, soustředění, podpora v psychických i fyzických závislostech (na alkoholu, psychotropních látkách, farmakách, ovšem i na adrenalinových prožitcích, nesvobodných mezilidských vazbách s rodiči, dětmi aj.) | Srdce, krevní tlak   

 

Zeolity nám vždy pomohou se vhodně rozhodnout, vědět, jaká nadání nechat rozvinout, čemu se profesně věnovat, jaké vztahy nám prospívají a které nikoli, kdy je vhodná doba k uskutečnění našich záměrů. Informace, které skrze zeolity obdržíme jsou natolik čisté a srozumitelné, že vnitřně cítíme naprostou bezpochybnost. Jsou tu pro všechny "hledající", kteří se nespokojí s polovičatými či pochybnými odpověďmi. Pro každého, koho zajímá hloubka, souvislosti a "vesmírný přesah". Odpovědi ze všech úrovní vědomí lidstva přicházející skrze něj, jsou jasné a srozumitelné. 

Díky "vysokým vibracím" a velmi rychlému energetickému přenosu jsou zeolity velice efektivním prostředníkem při meditacích a dalších hlubinnějších praktikách. Jejich jemnost bych přirovnal k ametystu, jen uvedení do dalších úrovní vědomi mi přijde výrazně snazší a rychlejší. Z těchto důvodů mi zeolity přijdou ideální také pro "uběhané" a přepracované jedince.    

Zeolity jsou ideálním krystalem vhodnými nejen pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ale i pro ty, kteří potřebují energeticky vyladit, očistit či ochránit prostor i sebe sama. 

Pozn.: Tento apofylit se stilbitem lze umístit naležato (tvoří hezký reliéf), nastojato ho doporučuji umístit do stojánku. 

Původ: Indie (Nasik)

Hmotnost 0.716 kg
Rozměry: 13,5 x 10 x 5,7 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.