Kalcit "Dračí kámen" 5,45 kg - velký, dekorativní, s nazelenale-zlatavými krystaly Feng Šuej: Ochrana, Růst, Hojnost, Prosperita. 24,5 x 17,5 x 14,5 cm. Maroko

Kód: KALZEL10
6 300 Kč / ks
Skladem

Jedinečný, velmi estetický dekorativní kalcit s velkými průsvitnými krystaly měnícími zabarvení dle intenzity světla - v nazelenavém až zlatavém odstínu, uvnitř s tisíci třpytivých mikro-teček také zlatavé barvy. Tento mimořádný "Dračí kámen", nabitý pohodou a optimismem, je umístitelný nastojato i naležato. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další kalcity naleznete ZDE

UPLATNĚNÍ KALCITU VE FENG ŠUEJ:

Výjimečný kalcit s velkými, nahusto rostlými krystaly připomínajícími dračí ostny či dračí zuby je tradičně (zejména v Asii, kde se na draky, na rozdíl od našich končin, nahlíží jako na posvátné bytosti-lidské pomocníky) považován za kámen vnitřní síly, stability a silné ochrany. Zelené tóny, navíc umocněné zlatavou, jsou barvami optimizmu, požehnání, hojnosti a prosperity na všech úrovních.   

Kalcit ve Feng Šuej funguje jako univerzální „čistič“ prostoru a zesilovač energie. Slouží i k odklonu všeho špatného ve svém okolí, též na tělesné a mentální úrovni. Násobí energetické pole a působí tak na osoby v okolí podporou v jejich aktivitě. Kalcit je velmi rychle působícím a silně účinným minerálem. 

Z pohledu krystaloterapie pomáhá správnému růstu dětí a dospívajících a prospívá také lidem vyššího věku udržet si životní svěžest, bdělou mysl a být ve fyzické kondici (kalcit/kalcium podporuje výživu a ohebnost kloubů a páteře). Nachází-li se poblíž těla nebo umístěný pod postelí, podporuje usazování vápníku v kostech a optimalizuje jeho hladinu v těle. Je proto nepostradatelným "ložnicovým" minerálem. Symbolicky také vyživuje vztahy a rozvíjí je. Kalcit napomáhá růstu dětí a zvyšování jejich imunity

Feng Šuej ložnice – umístěn pod postelí podporuje usazování vápníku v kostech a optimalizuje jeho hladinu v těle. Udržuje ohebnost páteře a kloubů, je proto nepostradatelným ložnicovým minerálem pro člověka každého věku. 

Ve Feng Šuej ložnice nebo v zóně vztahů (jihozápad) také symbolicky vyživuje a utužuje vztahy, pomáhá jejich rozvoji. 

Jihovýchodní sektor - přitahuje hojnost, prosperitu, materiální záležitosti.

Východní sektor - kalcit umístěný na východ podporuje vše co souvisí se zdravím.

Dětský pokoj – napomáhá zdravému růstu dětí a zvýšení jejich fyzické i psychické odolnosti.   

Severovýchod – navozuje klid, harmonii, prohlubuje relaxaci či meditaci uvolňuje tělo i mysl. Podporuje duchovní rozvoj díky schopnosti napojit se na vyšší vědomí.

Další blahodárné účinky v tradicích a krystaloterapii:

Podporuje výživu kostí, kloubů, zubů, vlasů a nehtů. Uplatňuje se při potížích s kůží (včetně bradavic a vředů), v lepším hojení ran a jizev, k optimalizaci trávení a zažívání, pro očistu střev, harmonizaci funkce žlučníku i jako pomocník s překyseleným žaludkem.

Takto velký kalcit je pochopitelně i nádhernou a nepřehlédnutelnou dekorací v interiéru.

Původ: Maroko

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalcit
Hmotnost: 5.45 kg
Rozměry:: 24,5 x 17,5 x 14,5 cm