Kalcit zelený - velký přírodní surový průsvitný "Kámen hojnosti, prosperity a splněných přání". 529 g "Smaragdový" kalcit přírodní surový. 8,6 x 7,2 x 6,5 cm. Mexiko

Kód: KALZEL5
800 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krásný velký zelený ("smaragdový") přírodní kalcit v pestrých zelených odstínech "medově-voskovým povrchem". Velmi příjemný na dotek, přímo vybízí k "pomazlení". Umístitelný do více poloh. Zelený kalcit je optimizmem nabitý minerál šířící radost a pohodu do svého okolí; přitahuje hojnost a životní prosperitu na všech úrovních. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další zelené kalcity naleznete ZDE

ZELENÝ KALCIT VE FENG ŠUEJ:

Kalcit (vápenec) funguje jako univerzální „čistič“ prostoru a zesilovač energie. Odklání negativní energie. Násobí energetické pole a působí tak na osoby v okolí podporou v jejich aktivitě. Kalcit je velmi rychle působícím a silně účinným minerálem. Ve Feng Šuej se proto umísťuje všude tam, kde potřebujeme nabudit dobrou náladu.

Zelený kalcit je ve Feng Šuej znám svým magnetizmem pro vábení hojnosti, prosperity a materializaci našich přání. Též se využívá jako osvědčený čistič prostoru a zesilovač energie. Shodně působí i na lidský organizmus - zvyšuje energetické pole člověka. 

Z pohledu krystaloterapie pomáhá správnému růstu dětí a dospívajících a prospívá také lidem vyššího věku udržet si životní svěžest, bdělou mysl a být ve fyzické kondici (kalcit podporuje výživu a ohebnost kloubů a páteře). Nachází-li se poblíž těla nebo umístěný pod postelí, podporuje usazování vápníku v kostech a optimalizuje jeho hladinu v těle. Je proto nepostradatelným "ložnicovým" minerálem. Kalcit ve Feng Šuej slouží i k odklonu všeho špatného ve svém okolí, již v prostoru nebo na myšlenkové úrovni. Symbolicky vyživuje vztahy a rozvíjí je. Kalcit napomáhá růstu dětí a zvyšuje jejich imunitu. Zelený kalcit se v tradicích využívá pro jeho blahodárné působení na činnost srdce, funkci žlučníku a jater, pro lepší růst vlasů, výživu nehtů. Též se uplatňuje při kožních potíží, při hojení ran a jizev, v optimalizaci trávení a zažívání (neutralizaci překyseleného žaludku), očistě střev aj. 

Feng Šuej ložnice – umístěn pod postelí podporuje usazování vápníku v kostech a optimalizuje jeho hladinu v těle. Udržuje ohebnost páteře a kloubů, je proto nepostradatelným ložnicovým minerálem pro člověka každého věku. 

Ve Feng Šuej ložnice nebo v zóně vztahů (jihozápad) také symbolicky vyživuje a utužuje vztahy, pomáhá jejich rozvoji. 

Jihovýchodní sektor - přitahuje hojnost, prosperitu, materiální záležitosti.

Východní sektor - zelený kalcit umístěný na východ podporuje vše co souvisí se zdravím.

Dětský pokoj – napomáhá zdravému růstu dětí a zvýšení jejich fyzické i psychické odolnosti.   

Severovýchod – navozuje klid, harmonii, prohlubuje relaxaci či meditaci uvolňuje tělo i mysl. Podporuje duchovní rozvoj díky schopnosti napojit se na vyšší vědomí.

Další blahodárné účinky zeleného kalcitu v tradicích a krystaloterapii:

Podporuje výživu kostí, kloubů, zubů, vlasů a nehtů. Uplatňuje se při potížích s kůží (včetně bradavic a vředů), v lepším hojení ran a jizev, k optimalizaci trávení a zažívání, pro očistu střev, harmonizaci funkce žlučníku i jako pomocník s překyseleným žaludkem.

Průsvitný zelený kalcit této velikosti je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Mexiko

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalcit zelený / zelený vápenec
Hmotnost: 0.529 kg
Rozměry:: 8,6 x 7,2 x 6,5 cm
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení