Kalcit zelený/smaragdový - velký přírodní průsvitný, kompletně zachovalý krystal v top kvalitě . 861 g! "Kámen hojnosti, prosperity a splněných přání". Výběrový, kvalitní, surový. 11,8 cm

 

Velmi estetický velký přírodní kalcit v pestrých zelených odstínech "medově-voskovým povrchem" a krásnou, plně zachovalou strukturou. Velmi příjemný na dotek, přímo vybízí k "pomazlení"☺, umístitelný do více poloh. Zelený kalcit je optimizmem nabitý minerál šířící radost a pohodu do svého okolí; přitahuje hojnost a životní prosperitu.

Dostupnost Vyprodáno
1 350 Kč / ks
Kód produktu KALZEL5
Kategorie Kalcit zelený / zelený vápenec
Položka byla vyprodána...
 

 

Další zelené kalcity naleznete ZDE

ZELENÝ KALCIT VE FENG ŠUEJ:

Kalcit (vápenec) funguje jako univerzální „čistič“ prostoru a zesilovač energie. Odklání negativní energie. Násobí energetické pole a působí tak na osoby v okolí podporou v jejich aktivitě. Kalcit je velmi rychle působícím a silně účinným minerálem. Ve Feng Šuej se proto umísťuje všude tam, kde potřebujeme nabudit dobrou náladu.

Zelený kalcit je ve Feng Šuej znám svým magnetizmem pro vábení hojnosti, prosperity a materializaci našich přání. Též se využívá jako osvědčený čistič prostoru a zesilovač energie. Shodně působí i na lidský organizmus - zvyšuje energetické pole člověka. 

Z pohledu krystaloterapie pomáhá správnému růstu dětí a dospívajících a prospívá také lidem vyššího věku udržet si životní svěžest, bdělou mysl a být ve fyzické kondici (kalcit podporuje výživu a ohebnost kloubů a páteře). Nachází-li se poblíž těla nebo umístěný pod postelí, podporuje usazování vápníku v kostech a optimalizuje jeho hladinu v těle. Je proto nepostradatelným "ložnicovým" minerálem. Kalcit ve Feng Šuej slouží i k odklonu všeho špatného ve svém okolí, již v prostoru nebo na myšlenkové úrovni. Symbolicky vyživuje vztahy a rozvíjí je. Kalcit napomáhá růstu dětí a zvyšuje jejich imunitu. Zelený kalcit se v tradicích využívá pro jeho blahodárné působení na činnost srdce, funkci žlučníku a jater, pro lepší růst vlasů, výživu nehtů. Též se uplatňuje při kožních potíží, při hojení ran a jizev, v optimalizaci trávení a zažívání (neutralizaci překyseleného žaludku), očistě střev aj. 

Feng Šuej ložnice – umístěn pod postelí podporuje usazování vápníku v kostech a optimalizuje jeho hladinu v těle. Udržuje ohebnost páteře a kloubů, je proto nepostradatelným ložnicovým minerálem pro člověka každého věku. 

Ve Feng Šuej ložnice nebo v zóně vztahů (jihozápad) také symbolicky vyživuje a utužuje vztahy, pomáhá jejich rozvoji. 

Jihovýchodní sektor - přitahuje hojnost, prosperitu, materiální záležitosti.

Východní sektor - zelený kalcit umístěný na východ podporuje vše co souvisí se zdravím.

Dětský pokoj – napomáhá zdravému růstu dětí a zvýšení jejich fyzické i psychické odolnosti.   

Severovýchod – navozuje klid, harmonii, prohlubuje relaxaci či meditaci uvolňuje tělo i mysl. Podporuje duchovní rozvoj díky schopnosti napojit se na vyšší vědomí.

Další blahodárné účinky zeleného kalcitu v tradicích a krystaloterapii:

Podporuje výživu kostí, kloubů, zubů, vlasů a nehtů. Uplatňuje se při potížích s kůží (včetně bradavic a vředů), v lepším hojení ran a jizev, k optimalizaci trávení a zažívání, pro očistu střev, harmonizaci funkce žlučníku i jako pomocník s překyseleným žaludkem.

Průsvitný zelený kalcit této velikosti je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Mexiko

Hmotnost 0.861 kg
Rozměry: 11,8 x 8,7 x 7,8 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.