Kalcit oranžový - "Kámen optimizmu, životního růstu a motivace", průsvitný v sytých barvách. 550 g Extra kvalitní, výběrový. 12 x 7,5 x 6,3 cm. Mexiko

Kód: KALORA10
750 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kvalitní sytý oranžový kalcit s "medově-voskovým povrchem" přímo vybízí k "pomazlení"☺ Oranžový kalcit symbolizuje Slunce, vábí nás svou sytou barvou a unikátní průsvitností. Funguje jako univerzální „čistič“ prostoru a zesilovač energetického pole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ORANŽOVÝ KALCIT VE FENG ŠUEJ:

Oranžový kalcit (vápenec) funguje jako univerzální „čistič“ prostoru a zesilovač energie. Odklání negativní energie. Násobí energetické pole včetně tělesného, čímž podporuje lidi v aktivním životě, v jejich růstu a motivaci. Zároveň dodává radost do života (přináší "hřejivé světlo" do našich domácností), pomáhá nám udržet si vytrvalost na naší životní pouti, za osobními cíli i v těžkých a vleklých životních situacích. Ve Feng Šuej se hojně uplatňuje k likvidaci všeho špatného a zlého. Kalcit je minerálem účinným velmi rychle

Feng Šuej ložnice – umístěn pod postelí podporuje usazování vápníku v kostech a optimalizaci jeho hladiny v těle, ohebnost páteře a kloubů, růst a kvalitu vlasů aj. Je proto velmi vhodným ložnicovým minerálem pro člověka každého věku.

V ložnice nebo v zóně vztahů (jihozápad) navíc také symbolicky vyživuje a utužuje mezilidské a partnerské vztahy a napomáhá jejich správnému vývoji. 

Dětský pokoj –  odklání škodlivé vlivy; napomáhá zdravému růstu a vývoji dětí a dospívajících, zvyšuje i jejich imunitu.   

Umísťuje se do pracovny či na pracovní stůl k dosažení vytyčených cílů, růstu firmy a tmelení pracovních a obchodních vazeb.

Severovýchod – podporuje relaxaci a meditaci, uvolňuje tělo i mysl. Podporuje duchovní rozvoj díky schopnosti napojit se na vyšší vědomí.

Blahodárné účinky oranžového kalcitu krystaloterapii:

Podporuje výživu kostí, kloubů a vlasů. Uplatňuje se při potížích s kůží (včetně bradavic a vředů), v lepším hojení ran a jizev, k optimalizaci trávení a zažívání, pro očistu střev, harmonizaci funkce žlučníku i jako pomocník s překyseleným žaludkem. Uplatňuje se i při různých bolestech, urychlení hojení po úrazech a při přetížení či namožení svalů apod.

Takto krásný velký oranžový kalcit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Mexiko

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalcit oranžový
Hmotnost: 0.55 kg
Rozměry:: 12 x 7,5 x 6,3 cm
Položka byla vyprodána…